příslušenství

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: příslušenství

Příspěvek od FISHkaa »

ty listy pod koberečkem jsou také součástí? :mrgreen: Jinak to vypadá hezky, koupím až ty originální konečně poškrábu :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: příslušenství

Příspěvek od Véna »

Vážení, hledám ochrané lišty - lemy blatníků kolem podběhů kol. Asi nemusím vysvětlovat, proč. Za radu budu neobyčejně zavázán.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
saler
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2011, 11:25

Re: příslušenství

Příspěvek od saler »

čaute chcel by som kupiť prednu mriežku chladiča chrom.
len neviem ako ju kupiť cez ebay
nie je to risk.
prosím o radu dakujem
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: příslušenství

Příspěvek od juramac »

Pres ebay jto neni zadny velky risk. Jen musis mit na ebay.com svuj ucet a u neho musis mit take svuj ucet na paypal. Bez paypal tam nic nekoupis. Jak si zalozit paypal ucet a pote i ebay ucet, to najdes na webu.
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: příslušenství

Příspěvek od azibrov »

Véna píše:Vážení, hledám ochrané lišty - lemy blatníků kolem podběhů kol. Asi nemusím vysvětlovat, proč. Za radu budu neobyčejně zavázán.
koukni sem:
http://hyundai-ix35.sgpetch.co.uk/pages ... n/id=10149
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
saler
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2011, 11:25

Re: příslušenství

Příspěvek od saler »

nejde to otvoriť
čo by to malo byť??
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: příslušenství

Příspěvek od azibrov »

byli tam plastove lemy na blatniky. Jeste v noci jsem to oteviral. Stali neco kolem 120liber. Nechapu co se stalo...
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
pedro_007
Příspěvky: 9
Registrován: 22 lis 2010, 13:00

Re: příslušenství

Příspěvek od pedro_007 »

Mne ten link funguje. Su tam zaujimave doplnky, ale dodavka je mozna iba do UK.
Tak ostava este ebay. Tam mam dobre skusenosti. Este som nemal problem.
Tie plastove lemy som vsak na ebay zatial nenasiel. Iba v chrome.

Nejake prislusenstvo je aj tu https://www.vmaxx.de/en/?fz=218
Hyundai ix35 1.6 GDI Comfort Obrázek

Citroen Xsara 2.0 HDI 66kw - predané
Seat Arosa 1.0i 37kw - predané
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: příslušenství

Příspěvek od juramac »

jurap
*
Příspěvky: 14
Registrován: 20 zář 2010, 09:37

Re: příslušenství

Příspěvek od jurap »

Auto mám již 1/2 roku. O věcech které mě vadily jsem již psal v tématu "palubní počítač ix35". Nyní už většinou nic neřeším, protože to řešení nemá (denní svícení, hlučná zadní náprava - jako když sypete brambory...). Vadí mě pouze vysoká spotřeba. Jezdím za cca 12l. Když jedu na spotřebu a mimo město, tak jsem se nikdy nedostal pod 10l (4x4 2l benzín). Vůbec nejsem žádný závodník a dost často vozím vnoučata. Spotřeba byla deklarována podstatně nižší. Co se týká automatického dovírání oken, tak to je dobrá věc. Při jakémkoliv uzamykání vozu se Vám okna automaticky dovřou (somozřejmě pokud jsou otevřena nebo alespoň pootevřena). Funguje to jak na DO, tak na tlačítko v předních klikách dveří. V letních měsících se auto vyvětrá otevřením oken a pomalou jízdou. Při dosažení cca 20 km /hod se opět okna automaticky uzavřou =D> . Co se týká prahů, tak tady bych si to trošku rozmyslel. Na autě, ještě s jinými doplňky, je mám a tak už auto vyjelo přímo z prodejny. Nevýhodou je, že se prakticky nedá z auta vystoupit tak, aby se člověk nezamazal. Musí se udělat pořádný úkrok do boku a pro ženskou v sukni, starší lidi nebo děti je to obtížné. Ale parádní to jinak je. Přeji mnoho hezkých kilometrů...
Přílohy
Auto ix35A.JPG
Auto ix35A.JPG (80.79 KiB) Zobrazeno 1928 x
Naposledy upravil(a) jurap dne 25 led 2011, 14:24, celkem upraveno 2 x.
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: příslušenství

Příspěvek od juramac »

Naprosto se vsim souhlasim, mam stejne spatne zkusenosti. Ale take si pomalu zvykam, ale ta spotreba je doslova desiva. Mluvi se tady o tom i v jinych vlaknech.... Ale s tim asi nikdo z nas nic nenadela.... :(

Jinak k tem fotkam :
Pri psani a nebo editaci prispevku zmacknes nahore pod nazvem na tlacitko "img" a doprostred mezi nej das adresu fotky. Tu ale musis pred tim nejdrive nekam umistit na web, do nejakeho sveho prostoru pro fotky (Picasa apod.) Tam si pak na webu u te fotky kliknes pravym tlacitkem a zvolis "copy image address" . No a tu adresu umistis do odkazu "img" ,jak jsem jiz psal.
A nebo mas dole moznost fotku prilozit "priloha" - "Choose File" primo ze sveho pocitace. Ale jen pri psani noveho prispevku a nebo kdyz jej pozdeji upravujes. U kazdeho sveho prispevku mas vpravo dole tlacitko "upravit" a pak se ti nabidka pro prilozeni prilohy-obrazku, objevi hned pod oknem s tvym prispevkem
Foxis
*
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2010, 16:39
Bydliště: Vimperk

Re: příslušenství

Příspěvek od Foxis »

Ahoj.Musím se také podělit se spotřebou (2.0,manual,2x4)Převážně jezdím do práce-15km tam a 15km zpět.Přes léto 9.5-10.5l,teď přes zimu 10.5-11.5l.Mám najeto zatím 8000km.Na podzim jsem jel na dovolenou,najel jsem 1600km,na dálnici asi 600km (130km/h a občas jsem se zapomněl a jel jsem i 180km/h),po Ostravě cca 200 km(právě renovovali Rudnou,takže se jezdilo pouze jedním pruhem a na semafory).Průměrná spotřeba na 1600km byla 7.24l.Takže jsem docela spokojenej.
jurap
*
Příspěvky: 14
Registrován: 20 zář 2010, 09:37

Re: příslušenství

Příspěvek od jurap »

No musím ještě říct, že mám najetých 8000 km (8056). A jsem z Brna, takže stejné podmínky jako v Ostravě. Dovolená v létě. Najeto 2500 km. A spotřeba taková jakou jsem psal. Hrůza! Já už se usmívám. Nic s tím nenadělám a ještě je to zábavné. Někdy jezdím i za 40, 50l. To tím jak se mě co chvíli maže průměrná spotřeba. A ta se maže na rovině když stojím v garáži přes noc, když stojím z kopce a také při braní benzínu a také tam a také tam... Ale to tam někdo psal, že je to normální. Já to za normální nepovažuji ani náhodou ale... Spotřebu počítám na kalkulačce u benzinky. Už mám 6. auto ale v tomto bodě je to cesta snad do předminulého století. Myslím si, že je to chyba software, ale servis si s tím neumí poradit. Už to i přeinstalovali a kroutí nad tím hlavou. Až nás bude víc, možná se nad tím někdo v Žilině zamyslí.
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: příslušenství

Příspěvek od juramac »

Nebude se s tim zabyvat nikdo, to je jen blahova predstava. Proste to aute chlasta, jako sestivalcovy trilitr, ale nikdo z nas s tim nic nenadela. Duvod k reklamaci a vraceni vozu to neni, takze nezbyva, nez se ho v nejblizsi mozne dobe zbavit a koupit si neco normalniho. Ja osobne mam uz jasno, splatim, odepisu a venuji ho manzelce, ktere se naopak libi (at si ho ale take za sve zivi) a sam si koupim pak neco lepsiho. Co ? Na to mam jeste dva roky cas....Ale Hyundai to urcite nebude..... :)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: příslušenství

Příspěvek od FISHkaa »

no já nevím, teď sem absolvoval 1200km na lyže do Francie v plně naloženém autí a spotřeba cca 9,5l/100km - 130km/h po dálnicích. Když mluvím o plně naloženém, tak si představte jak zadní kolečka jen těsně vylejzaj ze zadních lemů blatníků :mrgreen:

Edit: vyšší spotřebu musíte čekat - auto má aerodynamiku cihly. Nejde to porovnávat se stejným objemem u běžných aut... :wink:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“