Radarové detektory a Vaše zkušenosti

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Rád bych si koupil RADAROVÝ DETEKTOR

ANO
15
50%
NE
15
50%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Po tom, co mi v patek na 70tce namerili mestaci asi 105-110, se dycha lepe:) ale zastavit me nestili, blbecek vybehl ze krovi, ze me hodla stavet, ale ja jem tesne pred nim uhnul na cestu, pospichal jsem..ale muj dotaz, ten radar drzela v ruce naka holka, u nasich MP nedela, mela teplaky a tricko (zrejme proskolena nebyla a foto jsem neporidil, kdo pocita s radarem, kde nikdy nebyl? ), a az mi prijde dopisek (jakoze uz par fotek doma mam), da se s im zpetne neco delat?
http://www.antiradary24.cz/?produkt=beltronics_rx65
je zbytecny porizovat detektory za 30tisic, tenhle odhali, co je treba..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Tak abych se přiznal, kdybych měl těch 13 litrů, tak to koupím. Už mám 3 body a 2500,- pokutu. Jel jsem 77km/hod na padesátce. Bylo to na dvouproudové silnici v Praze cca kolem 21:00 hod. Jeďte padesát, když nikde nikdo a na místě, kde ani nehrozí žádné nebezpečí (přechod,lidi,nic prostě) Člověk tu padesátku nemůže pokaždý uhlídat a je to fakt hned. Neváhal bych, kdybych ty prachy měl. Fakt ne. Vysolit 2,5 litru mě fakt docela vyštavilo a naštvalo. Nejhorší je, že jsem tu rychlost překročil vědomně,protože byla prázdná silnice. Moje blbost. Ale kolikrát se zakecáte a nevědomky tu padesátku překročíte ani nevíte jak. Moc se mi líbí názory mimopražských, ale ke vší úctě k Vám kluci, v menších městech a mezi menšími městy se daleko méně měří,těch míst je pár, a dáte si pozor. Vám se ten antiradar dle mého názoru nevyplatí.

Takže můj názor je, že Pražákům (a velkoměšťákům - Brno, Olomouc, Ostrava atd.), kteří hodně jezdí, se antiradar rozhodně vyplatí, protože jsme jenom lidi a tu rychlost překročíte i nevědomky každý. Je to jen o štěstí, zda Vás chytí. Je jasný, že na tom místě už padesát jezdím. Ale víte kolik takových míst v PRaze je? Desítky a bodů dostat můžete jen 12. Bude teď fakt těžký udržet 12 měsíců bez přestupku, aby mi je umazaly :roll:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A ja bych zase z Prahy nedelal buh vi co...nasi mestaci maj uz dva roky radar, vyuzivaj ho v jedny obci smerem na Kladno (muj denni chleb) a bezne si ho prenaseji po Slanym,dale pak meri na Kladne.., denne najezdim 750km (slovy sedmset padesat-Slany,Praha,Melnik,Roudnice,Chomutov,Most,Teplice,Usti,Decin,Ceska Lipa,Frydlant,Liberec,Jablonec,Tanvald,Semily,Mlada Boleslav a zpet Slany)..myslim, ze v takovem pripade je detektor (prenosny) nezbytny...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Avalanche: nakonec bych to nevidel tak cerne, ten samy typ se da poridit na aukru, jen to musis sledovat a prihazovat az na castku, kterou jsi ochoten dat...detektor se vyplati po cely CR, Praha je pouze husty mesto s hodne bengama...

http://www.aukro.cz/showcat.php?id=7747
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no nevim, prijdou mi to bejt vyhozeny prachy.. radsi jezdit pomaleji, levnejsi a bezpecnejsi reseni...
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

black_sheep píše:no nevim, prijdou mi to bejt vyhozeny prachy.. radsi jezdit pomaleji, levnejsi a bezpecnejsi reseni...
Zalezi na tom jak hodne a kde jezdis Blacku.... Ono jet pomalu, neznamena bezpecneji, a kdyz jezdis trasu kterou jsi predtim zvladnul s prehledem a bezpecne za hodinu najednou dve hodiny, a jezdis to treba denne, tak to je kurva rozdil....

Ja osobne si neco takoveho stopro poridim, jednou :) A uz jenom proto ze mne zajima kde vsude treba obcas meri, a ani si toho clovek nevsimne protoze jede predpisove.....
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To Hardcam: To je dobrej odkaz ....
Koukal jsem tam, a zrovna tam jeden je .... a Z Brna .....
Diky za tip ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dráček píše:
black_sheep píše:no nevim, prijdou mi to bejt vyhozeny prachy.. radsi jezdit pomaleji, levnejsi a bezpecnejsi reseni...
Zalezi na tom jak hodne a kde jezdis Blacku.... Ono jet pomalu, neznamena bezpecneji, a kdyz jezdis trasu kterou jsi predtim zvladnul s prehledem a bezpecne za hodinu najednou dve hodiny, a jezdis to treba denne, tak to je kurva rozdil....

Ja osobne si neco takoveho stopro poridim, jednou :) A uz jenom proto ze mne zajima kde vsude treba obcas meri, a ani si toho clovek nevsimne protoze jede predpisove.....

to je presne vono, jezdim ty zatacky jako prase pac tam jezdim kazdej den, znam je nazpamet a ani si to neuvedomuju ze vlastne jedu jako prase pac mi to prijde bejt jeste pomalu...... jenze pak se stane neco nepredvidatelnyho, co tam zrovna bude v ceste a ses v pr.... nekdy kdyz o tom premyslim tak bych si dal nadrzku pac to je fak pravda a vubec si to neuvedomi clovek!!
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Z Prahy jsem nechtěl dělat bůh ví co. To ne :wink: Jen si prostě myslím, že v Praze je těch míst hodně. Ale jinak závěrem? Kdo hodně jezdí, tak se mu to vyplatí...Kdo je blbej jako já tak taky :lol:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

black_sheep píše:
Dráček píše:
black_sheep píše:no nevim, prijdou mi to bejt vyhozeny prachy.. radsi jezdit pomaleji, levnejsi a bezpecnejsi reseni...
Zalezi na tom jak hodne a kde jezdis Blacku.... Ono jet pomalu, neznamena bezpecneji, a kdyz jezdis trasu kterou jsi predtim zvladnul s prehledem a bezpecne za hodinu najednou dve hodiny, a jezdis to treba denne, tak to je kurva rozdil....

Ja osobne si neco takoveho stopro poridim, jednou :) A uz jenom proto ze mne zajima kde vsude treba obcas meri, a ani si toho clovek nevsimne protoze jede predpisove.....

to je presne vono, jezdim ty zatacky jako prase pac tam jezdim kazdej den, znam je nazpamet a ani si to neuvedomuju ze vlastne jedu jako prase pac mi to prijde bejt jeste pomalu...... jenze pak se stane neco nepredvidatelnyho, co tam zrovna bude v ceste a ses v pr.... nekdy kdyz o tom premyslim tak bych si dal nadrzku pac to je fak pravda a vubec si to neuvedomi clovek!!
Na tohle jsem nekde slysel dobrou hlasku ....
Vzdycky jezdi tak, aby jsi se nemusel bat, potkat sam sebe v protismeru .. :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Zrovna včera jsem jel po magistrále směr z Prahy a sláti tam měšťáci a měřili. Protože jsme jeli v koloně, tak jsem jel asi 50. Ale možná kdyby tam kolona zrovna nebyla??? Prostě s detektorem je to víc v klidu. Ale mohu Vás uklidnit, jezdím po Praze každý den tak 100km a na radar narazím tak jednou za týden až 14dní. Mimo Prahu se mi to stalo jen dvakrát. Auto co mělo radar a jelo na dálnici a potom jeden policajt v křoví. Kdybych náhodou měl přijít o papíry, tak končím se svým podnikáním. Proti tomu investice za 15000 je směšná částka. Ale pro lidi co jezděj jenom na chajdu a občas k vodě je to samozřejmě blbost.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Tak to je jasný, že se ti to vyplatí. Já tedy nepodnikám a vyplatilo by se mi to taky. Ale raději si teď koupím konstrukta za 5 litrů, který pro mě bude velkou investicí, aby mi to auto neukradli. Pak bych měl detektor radarů k ničemu :roll:
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Avalanche píše:...Ale raději si teď koupím konstrukta za 5 litrů, který pro mě bude velkou investicí, aby mi to auto neukradli. Pak bych měl detektor radarů k ničemu :roll:
Proč :lol: Ten detektor přeci bude fungovat i potom :P :P Jenom někomu jinému :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Josef píše:
Avalanche píše:...Ale raději si teď koupím konstrukta za 5 litrů, který pro mě bude velkou investicí, aby mi to auto neukradli. Pak bych měl detektor radarů k ničemu :roll:
Proč :lol: Ten detektor přeci bude fungovat i potom :P :P Jenom někomu jinému :lol: :lol:
To je vlastně pravda :lol:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Avalanche píše:
Josef píše:
Avalanche píše:...Ale raději si teď koupím konstrukta za 5 litrů, který pro mě bude velkou investicí, aby mi to auto neukradli. Pak bych měl detektor radarů k ničemu :roll:
Proč :lol: Ten detektor přeci bude fungovat i potom :P :P Jenom někomu jinému :lol: :lol:
To je vlastně pravda :lol:
No vidis ... Je potreba se toho nebat .... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“