ELANTRA 2011

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od dj.brouk »

Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

tři kila? tak to není co řešit. i30 bych beztak pod 300 nesložil protože nový auto nekoupím holý a bez motoru. původně jsem čekal na výprodeje i30 ale koukám že tohleto bude lákadlo :lol: :twisted: je to stavěný pro USA (je to ona že jo?) tak to bude o level víc hyundai. 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Hardcam »

Velmi luxusni =D>
stejne pockam dva roky, co na to spolehlivost a lidi. A pak si zase koupim skladovku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

to je docela plán :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Hardcam »

Nejsem blazen, 469tKc za kus plechu v nizsi stredni tride ](*,) :mrgreen:
mne to zajima 2xx, max. 3xx jako sklad v plny...sice si nevyberu barvu a vybavu, ale to se prece da prezit, dneska je uz i bila velice krasna barva, avantgardni oranzova nebo zelena jsou tak fajn, tmavy barvy luxus, ale starat se o ne je pakarna.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Musím napsat,že jsem Elantru viděl v Brně na autosalonu a je to pro mě nejpříjemnější překvapení od :hyu: .Odpovídající cena,pěkná karoserie,dobrý motor...Opravdu pěkné,rodinné auto. =D>
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

hmm, hmm.. pěkné. budu o tom vážně uvažovat :-) pomalu na to hrabání se v ojetinách přestávám mít čas a stojí to peněz taky hromadu, když pak spočítám co stojí kilometr, tak to není zase tak výhodné jak by se zdálo!

nechci do toho ale nasypat své úspory a na leasing to je pálka, co člověk přeplatí... tak nevím ještě jak to provedu. že bych založil jestě jedno spoření a začal splácet už v létě? alespoň si zvětšit akontaci? :lol: neříkejte že máte všichni hotový na auto :-) asi mě rozmazlila půjčka od český, na coupé. půjčený kilo, na pět let, jsem přeplatil za 25 včetně všeho.

Tady jsem našel pár výhod a nevýhod leasing vs. půjčka - leasing-nebo-pujcka-na-auto
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Hardcam »

Pro me byl uver vyhodnejsi nez to dat najednou ze svyho. Vseobecne se nerad zbavuju castek nad 5000Kc z uctu, at je to za cokoliv. Kdyz jsem kupoval televizi a pred par dny telefon a pneu, tak jsem si pekne zaremcal :) ale drzim se, mam jen ten uver a kreditni kartu. Nastesti bydleni nebudu muset resit, ale kdybych resil, auto bych si dovolit nemoh, urcite ne novy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

mno vono pokud docela najezdíš, tak se ti ani ojetina moc nevyplatí. nebo se pletu? nejvýhodnější by asi bylo koupit třeba tří-pěti letý auto (nějaký spolehlivý=pravděpodobně tedy nudný auto) a nemít ho dlouho... :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Hardcam »

Naklady na porizeni Ely a jeji servis me vysly vic, nez i30 vcetne porizovacky a servisu do roku 2015. A Ela byla koupena jako 6 let jezdena (resp. 4,5, protoze 1,5 roku stala), i30 byla nova. Takze v tomhle pripade urcite. Je ale fakt, ze mezi tema autama jsou podstatny rozdily, ac jde o primyho nastupce modelu a ve stejny kategorii. V tomhle pripade ve prospech Elantry.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Neměl jsem dost času a prostoru se uvnitř Elantry pořádně rozhlídnout-stále tam byly natlačený ty "modelky"(jedna seděla i v kufru :? -otevřeným :D )a překážely.Mám rád pěkný holky,ale u aut na výstavě bych je oželel. 8-[ Jinak jak jsem psal-za ty peníze,hodně pěkný auto.Nízká,protáhlá linie =D> .Oceňuji,že se :hyu: snaží dál vyvíjet vzhled aut a ne jen přešlapovat na místě a za 30 roků jen mírně upravit nárazník jako u VW.
Ela už by stála za úvahu,jestli nové nebo risk a investice s ojetým :-k .Jak píše Black-možná mírně(2-3roky)ojeté,s jasnou minulostí.....tak snad :idea:

Ještě k Velosteru-nemá svou rubriku-ten jsem prolezl důkladně(i když ne úplně,byl u něho dost provoz :D ).Vzhled-mě se líbí,i když to není díky 3 dveřím,úplně můj šálek kávy.Strana řidiče je o hodně hezčí.Prostor uvnitř naprosto v pohodě(i vzadu).Měl jsem obavu z výšky sedadla řidiče-někdo tady dával fotky z výstavy na SK s hlavou nad střechou :D -naopak,byl jsem překvapen,že při 180cm jsem měl v nejnižší poloze sedadla +-10-12cm místa nad hlavou.Byla to verze s pevnou střechou,naopak ty snímky z SK byly z Velostra s posuvnou střechou,tak možná to je důvod,nižší střechy.Moc povedený a pěkný volant a provedení palubní desky/ovládání.
Jen ta cena,vzhledem k 1,6 je opět trochu :-k dost mimo.Pro kupéčkáře,jako jsem já,budou nepřekousnutelné dveře navíc(linie boku auta).Naopak jiným budou 1 dveře chybět :D .Přesto oceňuji odvahu zkusit vyrábět takové auto :wink: .Věřím,že kdyby cena byla na úrovni i30(nebo mírně vyšší)-našlo by si svoji skupinu zákazníků. :wink:
Stánek :hyu: byl opravdu bohatý,včetně velkých limuzín Genesis a Equus.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Gandalf »

Taky jsem Veloster v Brně prolezl a na předním sedadle ve spodní poloze mám nad hlavou dost místa (185cm). Ale v reálu se mi čím dál míň líbí ty "boubelaté" proporce čumáku. Elantra mi přijde mnohem hezčí tím, jak je vpředu štíhlá a přitom má sportovně elegantní linie po celé délce. Nemá být náhodou taky ve 3 dveřích? Nebo si to s něčím pletu... #-o
Měl jsem štěstí, že jsem tam vlezl v pátek ještě před 9.hod, takže tam bylo doslova prázdno a "hérečky" se teprve šikovaly na instruktáži u kravaťáka :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od Borek »

Když si představím ten předek z Elantry(úzká,protáhlá světla)na Velostru-asi by byl opravdu ještě lepší.U Velostru je možná až moc masivní na to,že to není nijak velké auto.Ale i tenhle je povedený.
3dvéř Ely bude asi těžko.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od black_sheep »

3 dvéřovou elantru máš ty :twisted: (nadsázka)

a já vlastně taky, a narozdíl od tebe to mám i v TP: "lantra coupé" 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od miro263 »

HYUNDAI ELANTRA Coupe

Obrázek
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“