Vzhled i40

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: i40

Příspěvek od Skyline »

David PLEVA píše:U lidí, kterým nezáleží na značce si myslím, že i40 v provedení kombi a s dieselovým motorem má dost velkou šanci. Ještě záleží na nastavení cenové politiky, která může prodeji buď výrazně pomoci, nebo odsoudí toto auto k velmi malé prodejnosti.

Já bych viděl reálně, že i40cw ukrojí z krajíce, který si mezi sebou rozdělili Ford Mondeo a VW Passat.
Osobně se mi velmi líbí, sle pochybuji že ukrojí výrazně Passatu nebo Mondeu, zvlášť u Passatu jde o něco ůplně jiného.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled i40

Příspěvek od FISHkaa »

když u mě je to těžké, když chci auto, tak jako správný technokrat, s maximem technických "fíčur" a "kurvítek" (teda krom navigace)... No a :hyu: mi toto dokázala nabídnout za super cenu 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: Vzhled i40

Příspěvek od ZdeněkH »

Vypadá zajímavě víc k tomu nelze říct osobně to auto je vždy o něčem jiném. Navíc já jsem zvědav na sedan. Sedany se mi líbí víc. K vzhledu ne každé v uvozovkách jiné auto se líbí veřejnosti tak aby ho kupovala takže co je pak výrobci platné, že auto oslní hodně lidí jenže málokdo si ho koupí.
Jo a cena je samozřejmě hodně důležitá přece jenom :hyu: hraje podle mě pořád spíše druhé housle a většina lidí kam toto auto směřuje bude vybírat passat, mondeo, super či oktáva a podobné takže půjde hodně o cenu aby se do tohoto výběru dostal
Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Vzhled i40

Příspěvek od triktrak »

pre ZdeněkH

Ja som cital toto: "....A jak vůbec Hyundaie napadlo nejdřív ukázat kombík a sedan si schovat na zářijový Frankfurt? Hlavně kvůli fleetům se předpokládá větší zájem o kombi a pak je tu ještě jeden, koncernový důvod. Kia Optima se totiž bude vyrábět jenom jako sedan. Takže – jedna značka bude spíš na kombík a druhá na sedan...."

zdroj: http://www.auto.cz/hyundai-i40-fakta-fo ... ojmy-54595
Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Farrael »

No tak ofiko fotka nevím jestli to je tou bílou, ale když to srovnám jen ten předek z vzhledem Sonaty, kterou má u nás i40 zastupovat tak řeknu, že nelíbí. Ta Sonata je prostě daleko hezčí. Uvidíme, ale jak bude vypadat sedan. Doufám, že ho moc nepoevropštěj jako tohle. [-o<
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Skyline »

No, bude to mít těžké, Mondeo s 1,6i s turbem je za 520.000,- a vybava dost slušná už v základu digi klima esp atd. takže I40 musí nabídnout to samé a cenu do 420.000,- pak je to prodejné a to znamená, že o tom bude spíše uvažovat kupující co měl původně zálusk na I30 s lepším motorem a výbavou než zájemce o Passat, Mondeo či Mazdu 6.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vzhled i40

Příspěvek od black_sheep »

http://www.hyundai.cz/o-spolecnosti/zeneva-2011/

8) ale ta i40 se mi teda podle fotek vubec nelíbí... naštěstí to ani není auto který bych si zvažoval koupit :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Vzhled i40

Příspěvek od lukis01 »

je to krasavec..výbava určitě nezklame, to už myslím hyundai dokázal v předchozích modelech a věční rýpalisti na téma qalita, kopie apod. - slušně řečeno jděte k šípku, nejsem "mulťák", abych se vozil v nejnovějším jaguaru, či nejluxusnější verzi mercedesu, jsem obyčejný, průměrný Čech, pro kterého bude vždy rozhodující cena v poměru s výbavou a užitnou hodnotou..tečka
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vzhled i40

Příspěvek od black_sheep »

to jo, to auto bude zajímavý... jen se mi prostě vůbec nelíbí, což je ale subjetivní :-)

výbavička, cena, záruky i servis.. slibují zajímavě, otázka je jak to bude u nás v ČR #-o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Bofors »

i40 se mi už na obrázku líbí velice a na živo to bude uřčitě ještě lepší, koukal sem na nabídku motorů a jelikož jdu výhradně po benzínu tak mi tam chybí přeplňovaná verze. je tam akorát atmosféra 1,6 a 2,0, nejsou to špatný motory ta 2,0 bude dobrá raketa ale je to furt atmosféra, takže se pro výkon a točák bude muset jít do otáček. líbí se mi motory pro nový ford focus, benzínová 1,6 atmosféra i turbo. ať si každý veme co chce.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Borek »

Mě se líbí.Oceňuji u :hyu: ,že se nebojí a dělá auta,která nevypadají 50 roků stejně(jako u VW,Audi.....kde člověk nepozná,jestli je to třeba Golf z roku 1975 nebo 2011 :roll: )a bezpohlavně nudně šedé krabice.
Každá generace vypadá naprosto jinak a to je super :!: Nejsem potencionální zákazník-protože to má víc jak 2 dveře :D (s Velosterem mě :hyu: jako jedinná automobilka světa dovedla zamotat hlavu :-k 8-[ :D -škoda,že ho v Evropě dobastlí jako 4 dvéř :? ) ,ale za sebe---líbí,pokud nepřestřelí cenu,tak se určitě bude dobře prodávat.
V kombajnu je jen jedno auto,za kterým se ohlédnu-Alfa Romeo 159(palubka už tak krásná není).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Vzhled i40

Příspěvek od black_sheep »

Alfa 159 se mi také líbí! hmm jedno z mála evropských aut... :lol:

P.S.: podle toho videa a co ti pánové říkali, to bude 3-dveřák i pro evropu. neřekli to sice přímo ale mluvili že to je příklad "new thinking" nebo jak že to bylo :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Borek »

V tomhle případě mám informace ze stejného zdroje,jako když jsem tady před více jak rokem psal(když tomu nikdo nevěřil),že se Genesis Coupe bude v Evropě prodávat na konci roku 2010.Byl až moc přesný-i na Slovensku se dal objednat už na konci r.2010.
Stejný zdroj-bohužel-říká,že v Evropě to bude 4 dvéřák :( .V tomto případě,bych se nezlobil,kdyby se mýlil.Jenže zatím měl vždy ty správné informace.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled i40

Příspěvek od David PLEVA »

Borku, neboj, dveře navíc se pro Evropu opravdu neplánují. Toť informace z pražského importu.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Vzhled i40

Příspěvek od Gandalf »

Koukal jsem na video, předek super, interiér vypadá slušně, ale ten zadek #-o Já holt nejsem na ty dlouhé zadní převisy, ještě zdůrazněné vespod mohutným plastem nárazníku... Ale je to daň mnoha současných kombíků, tak jsem zvědav na klasický sedan. I když pro mě by to auto stejně nebylo. Ze současné nabídky se mi nejvíc, pro mé potřeby, líbí Veloster, ale bude záležet na ceně a aktuální konkurenci :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Odpovědět

Zpět na „i40 Interiér“