Je provoz opravdu tak drahý?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

MartinVacek
*
Příspěvky: 11
Registrován: 01 lis 2011, 08:24

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od MartinVacek »

Tak to ja se minulej tyden zbavil Passata a pozitri si jedu pro Coupecko :-D Zena s ditetem.....bude jezdit vlakem :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od tomix589 »

nahradne diely su drahsie ako na BMW.........
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od black_sheep »

zaleží co, a záleží kde nakupuješ. originál servis tak možná na krytky prahů, šroubky a nějaké sponky :lol: jo a taky olejovej filtr tam stojí málo.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od Tringi »

tomix589 píše:nahradne diely su drahsie ako na BMW.........
Porovnáváš-li nákup originálních dílů ve značkových servisech Hyundai s neoriginálním díly na BMW nebo originálními díly na BMW za nákupní ceny, pak ano, ve všech ostatních případech to není pravda.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od tomix589 »

porovnavam originalne diely s original dielmi a tak isto neoriginal s neoriginal...
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od black_sheep »

pak nevíš kde shánět. já kupuju díly levně. ano, třeba brzdiče jsem levně nesehnal, bohužel. :| kdybych ale kontaktoval přímo korejce a nespěchal na to, pak by to šlo.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od tomix589 »

A mohol by si mi dat prosim kontakt na tie lacnejsie?? :) Lebo tu u nas na Slovensku su to vsetci zdieraci.. Dakujem :)

ja som kupoval tu http://www.autokelly.sk/
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od Tringi »

To potom porovnáváš špatně.
Kamarád si před nedávnem koupil BMW 320d a nestačí se divit, počínaje servisy, které si účtují 120 Kč za 5 minut práce, pokračujme OEM spojkou od firmy Valeo (jak GK tak 320d) pro BMW za téměř dvojnásobnou cenu (přes 10 kKč) než bych ji měl já (5,5 kKč), konče lištou okolo oken za 20.000,- Kč. Katalogy se mi procházet nechce a určitě bych našel něco, co má BMW levnější než Hyundai, ale celkové náklady na údržbu a servis jsou úplně někde jinde. Zběžně jsem si projel ten katalog autokelly.sk a po přepočtu na koruny jsou tam v mnoha případech hodně levní, levnější i než některé neautorizované servisy u nás.

EDIT: Pokud ti jde o každou "korunu" a za každou cenu chceš do auta to nejlevnější, pak je mi líto tvého auta.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od black_sheep »

tomix589 píše:A mohol by si mi dat prosim kontakt na tie lacnejsie?? :) Lebo tu u nas na Slovensku su to vsetci zdieraci.. Dakujem :)

ja som kupoval tu http://www.autokelly.sk/
tak tam maj kolikrát dražší než originál a kvalita shit! hyundai coupé neumí vůbec!

www.autopb.cz
www.automatejcek.cz

tyhle dva dohromady seženou 80 % toho co potřebuješ a za lacinku... většinu z dílů mám originál (berou to přes polsko).
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od tomix589 »

Nepovedal som ze chcem do auta len to najlacnejsie (davam tam znackove diely)ale reagoval som na temu ci je provoz dahy..a ano je.O vela drahsi ako na 'bezne' auta... napriklad 200euro za zadne lozisko... dvojnasobne ceny za diely na napravu oproti 'beznym' autam..
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od black_sheep »

vždyť ti píšu, že jsou ty díly co kupuju jsou většinou originál a když ne tak kvalitní. žádný shit na auta nedávám. shit prodávaj v autokelly.

na lantru jsem dal pitomou tyčku stabilizátoru z kelly (nikdo jinej mi ji v sobotu nebyl schopnej sehnat - vcelku logicky) a po čase letěla do koše.. co mi přišlo od těch dvou je nesrovnatelná kvalita. lepší než originál, a cena nižší než v kelly. jen vědět kde nakupovat. v kelly oceňuji jen rychlost dodání.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
leo4361
Příspěvky: 8
Registrován: 13 říj 2011, 15:18
Bydliště: Jičín

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od leo4361 »

Přidám se k vám do debaty. Nemyslím, že by díly na naše coupéčka byly drahé. Záleží, v jaké kvalitě a kde je sháníš. Přikládám odkaz, kde nakupuji já a nejem na Hyundaye. Nemají sice vše. Ale výhoda je, že když najdeš díl, který sháníš, můžeš si vybrat z několika výrobců a v různých cenových relacích :D katalog.mjauto.cz
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

najdi si na FB Autodíly Speed Havířov ja nakupuju dily prez ne a vetsinu co jsem zatim kupoval tak bylo primo z Korei a ceny bezkonkurencni :-) Da se obednavat primo prez ten jejich FB profil(stranky jim ted nejedou, neivm proc)

Kelly je dobre na spotrebni veci, nebo naradi. Dily bych u nich moc nekupoval, jsou lepsi a levnejsi dodavatele
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Náhradní díly na kupéčka jsou levné jako prase. A napsat, že jsou dražší než na BMW, to ... to nemůžeš myslet snad vážně ani náhodou :D A když už napíšeš takový, do nebe volající nesmysl, tak alespoň připiš, kde, ve které firmě jsou díly dražší.

Btw. sám mám Kupéčko 2,0, pak 2,7 a pak BMW e46 330 cd, tak si myslím, že trochu vím, o čem mluvím...
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Je provoz opravdu tak drahý?

Příspěvek od Borek »

Nevím jak jsou náhr.díly na :tus: drahé-protože za 8 a půl roku jsem žádný nepotřeboval a tudíž ani nekoupil :!: :!: :!: :D :tus: je stále v 100% kondici-nic nevrže,vše funguje,nikdy a nikde mě nenechal....Kolik majitelů BMW může tohle napsat? :mrgreen: :^o
Navíc běžné náklady na provoz jsou doslova směšné(olej.filtr-70Kč,1l oleje 5W-40 kat.SM-80,-Kč=jednou za 15000km,4xsvíčka NGK-105,-Kč/ks=jednou za 40000km,filtr klim.-kolem 300,-Kč,filtr vzduch.-250-300,-Kč =D> :D )-zlatý auto.Hluboce za něho smekám před korejskou partou úderníků,co ho montovala. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“