Nový zákon=Nový omezovač rychlosti

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
slatored
*
Příspěvky: 36
Registrován: 15 bře 2006, 11:13
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slatored »

Tak je to tu, Jirko:
Měření tachecu v Plzni bude v září každou středu 11 - 17 hod v Univerzitní ul. mezi " U Panasonicu" a "U Nové hospody", směrem od " U Panasonicu".
Asi pojedu ještě jednou, protože jim moc nevěřím, že mi to měří o 10 km/hod míň. Jirka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

slatored píše:Tak je to tu, Jirko:
Měření tachecu v Plzni bude v září každou středu 11 - 17 hod v Univerzitní ul. mezi " U Panasonicu" a "U Nové hospody", směrem od " U Panasonicu".
Asi pojedu ještě jednou, protože jim moc nevěřím, že mi to měří o 10 km/hod míň. Jirka
Díky mooooc....Doufam, že se tam dostanu hned tuhle středu :wink:
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
DusanH
*
Příspěvky: 21
Registrován: 24 říj 2005, 12:19
Bydliště: HO

Příspěvek od DusanH »

Vita píše:
DusanH píše:
ryba píše:ja mam omereny takovym tim radarem co ukazuje rychlost, ze 60 tacho je 53-4 real. Takze pohoda.
No - bacha na to, ty raday, ktere "meri" rychlost, ji meri jen orientacne, tj. (pokud vim) nepodlehaji pravidelnemu metrologickemu overovani. Jestli se pletu, opravte me. Takze bych na jejich udaje az tak moc nespolehal, nebo alespon overil u vice kusu. Stalo se mi, ze pro 55 na tacho hlasi jeden 65 (Veseli n. Mor) a dalsi 50 (Slavkov u Brna).
Pises o kontrolnim mereni u Slavkova, Tuto trasu jezdim casto, a jestli myslis ten merak, ktery je u Bucovic ve smeru od Slavkova, tak jsem ho testoval a srovnaval s GPS a meri presne ...
Tak si to muzes zkontrolovat ... :lol: :lol: :lol:
Jojo, je to tak.
Hyundai Elantra 2.0 CRDi 2001
Renault Clio 1.2i 1984
Skoda MB-1000 DeLuxe 1967
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“