Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

martasi nevzdavej se, i kdyby bylo nejhur zajed do holandska pro scoupe turbo ve specialni edici :lol: ale urcite to nebude tak horky uvidis, to je jen takova pocatecni depka, to znam, to jsem mel taky kdyz se zjistilo ze je hyundai uplne v prdeli a postupne se to da vzladnout.. sice jsem delal 14dni nonstop ale zmaknul jsem to, mam vynulovanej dluh, dam to nejhorsi dokupy a mezitim vydelam par kacek na to se vzchopit a to uz jsem vazne shanel neco horsiho ze bude muset auto z domu.. :wink:
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Teda chlape...Takhle to auto vytunit...Fakt mě to moc mrzí že takhle vypadá... :cry: Ale zase hlavně že si v poho i i tvá kamarádka... :? Mohlo to být horší...Budu držet palce ať se to vše rychle opraví a abysme si pěkně spolu na Moravě zazávodili :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Jsem tu!!! S babama sehr goot! No a jinak MartasZi Když šekneš co počebovat za nachradní díly, tak se juknu poptám a třebas narazím!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Joudíku já žádný díly nepotřebuju, já potřebuju hlavně peníze :-) Ale i tak dík za snahu pomoci.. a dík všem za podporu, kterou si ani nezasloužim, když sem si to všechno způsobil sám...
A zatim poslední info: Auto sem včera nechal odtáhnout do servisu, chtěli za to 1500 pacholci, ale gut.. A už na tom začnou pomalu dělat.. večer sem naskenoval likvidátorovi všechny potřebný doklady a podklady a už se čeká jen na fotky veškerýho poškození, pak se udělá rozpočet a sám likvidátor mi navrhne nejlepší způsob likvidace.. já jen doufám že to nebude likvidace doslova :-)
Tak držte pěsti, budu nadále informovat...
Jo taky sem se v tom servisu dohod, že mi udělaj tu spojku a že tam zahrnou i tu zadní nápravu.. tak jsem zvědav, jak na tom nakonec autíčko bude :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hanzi.. co si myslel těma houslema? :wink:
Abych ti odpověděl.. nevim co všechno je tam křáplý, ale včera, jak mi to ta odtahovka zvedla sem se kouknul na spodek a krom ramena který je úplně zvohejbaný jsou vytržený všechny kloubový čepy, kost stabilizátoru je prasklá, prasklá je taky spojovačka.. a kolo má zevnitř dvě hluboký rejhy.. nevim od čeho.. ale jinak vypadá v cajku, ale asi nebude :-) To je doplněk k tomu co si viděl ... :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Nouze naucila Dalibora housti ....
Tak se Hanz ptal, jestli nemas housle ....
Ze v nouzi uz jsi .... :wink:

Mam pravdu Hanzi ???
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ, většinou je první, povrchní, pohled "zkidňující". Při demontáži tepprve lezou věci, že by se jednou vohnul. Jinak jak jsem řekl - držím palce a přeju úspěšně zafinancovanou opravu. Nezávidím, nepřeju a housle sem zmiňoval přesně v těch souvislostech, které rozvedl Víťa...
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hele Víťo...asi mám dost bohatý rodiče,který mi dopřáli dlouhý vedení :shock: Ale s těma houslema to moc nechápu :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kyrglajs, ty víš PRDLAJS !!!!
Dyž šoupli Dalibora do tý hladomorny tak byl v řiti, ale uměl hudlat a .... zbytek si přečti, si velkej kluk! :evil:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:Kyrglajs, ty víš PRDLAJS !!!!
Dyž šoupli Dalibora do tý hladomorny tak byl v řiti, ale uměl hudlat a .... zbytek si přečti, si velkej kluk! :evil:
Už mlčím :cry: Páč já nevím ani to že nějakej Dalibor byl někdy v hladomorně...Vím jen že hodný němcí to s židama myslely dobře,dokonce je i nechali sprchovat...To jsem někde četl :shock: Dobrá..blbá sranda
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

No Marťo tem stabilizátor byl vidět ikdyž to bylo na zemi....
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže pánové a taky dámy.. je to v háji.. dneska mi v servisu řekli, že oprava vychází asi tak na 110000,- to znamená že sem skončil...
Musim počkat na rozhodnutí pojišťovny.. měl bych se to dozvědět v pondělí...
A proč je to tak drahý? Páč se mi povedlo vohnout nápravnici, vyrvat tlumič, uchycení tlumiče, ohnutá poloosa, prasklá spojovačka, zničený rameno.. atd.. to ani nemá cenu vyjmenovávat.. takže asi sbohem přátelé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

MartasZ píše:Takže pánové a taky dámy.. je to v háji.. dneska mi v servisu řekli, že oprava vychází asi tak na 110000,- to znamená že sem skončil...
Musim počkat na rozhodnutí pojišťovny.. měl bych se to dozvědět v pondělí...
A proč je to tak drahý? Páč se mi povedlo vohnout nápravnici, vyrvat tlumič, uchycení tlumiče, ohnutá poloosa, prasklá spojovačka, zničený rameno.. atd.. to ani nemá cenu vyjmenovávat.. takže asi sbohem přátelé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A kuva :cry: Tak to je v pudeli.....Snad ti to alespoň pojišťovna dá a koupíš si třeba Tiburona :P hm???
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

hmm.. to by bylo super.. jenže ono to chodí jinak.. když se cena opravy blíží zůstatkový hodnotě vozu, tak se pojišťovna rozhodne že to nemá ekonomický význam opravovat a udělá se to jako totální škoda.. v praxi to znamená, že se odpočítaj dobrý použitelný díly a vyplatí se zbytek peněz ze zůstatkový hodnoty.. a buď prodám "vrak" nebo to nějak zbastlim z vrakáče a tak.. každopádně s tim bude hodně starostí.. počítám že od pojišťovny v tomhle případě nedostanu ani půlku a jsem prostě v prdeli...
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak držím palečky ať se k tomu pojišťovna postaví čelem a né zády a tu opravu zacvaká. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“