Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
macvh
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006, 13:54

Příspěvek od macvh »

Dnes jsem se stal majitelem nového accenta 1,5.Najel jsem zatím cca50 km a vše je nádherné. :D :D :D :D :D :D :D
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Gratuluji dobrá koupě, ať ti dělá samé radosti. :wink:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

mas dízla, ako ide? hluk a vibracie? farba, výbava??


BTW:Zajtra mu prinesiem braceka :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Gratuluji :lol: ,spát choď raději do postele.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
macvh
Příspěvky: 8
Registrován: 10 srp 2006, 13:54

navý accent

Příspěvek od macvh »

je to samezdřejmě diesel,světle modrá metalíza,verze dynamic 4sdn,
je naprosto skvělý,žádný hluk a vibrace!!! :D :D :D :D :D :D :D
všem naprosto doporučuji :D :D :D :D
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od viki_ »

On se da diesel koupit i ve verzi Dynamic ? Ja myslel, ze ho nabizi jen v Elegance.
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Mat tak prachy navyse tak hned by som spravil upgrade :? :? .
V skutocnosti novy Accent vyzera lepsie ako na fotkach. Tak vela pohodovych a bezproblemovych kilometrov :arrow: :arrow:
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

mam tiez dynamic vo farbe celadon blue- objednaný, mal byt hotový dnes no volali ze maju problem s montazou alarmu MAgicar9000B-takze bude az v pondelok :evil: :evil: :evil: .

Sam importer nevie vyspecifikovat výbavu...nieco mu chýba ale dynamic ma napr el.nastavitelne a vyhrievane zrkadla, listy a spataky vo farbe co ma podla cennika iba elegance. BTW: mas laktovu opierku na zadných sedackach?
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Takže predajca sa nakoniec posnazil a auticko dodal dnes poobede :lol:
Akurat nenamontovali dialkovy start takze sa tam este auto bude musiet vratit
Ide krásne, ten zátah od 2000 otacok je neskutocný.... auticko je pritom uplne tiché, ziadne vibrácie .. na volnobeh v kabine motor ani nepocut.
Akurat ovladanie palubneho pocitaca je na nestastnom mieste ale zvyknem si :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

a co tak foto

Příspěvek od Juraj »

:D ...kedy plánuješ sem prihodiť foto tvojho new Accenta?
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

...v priebehu buduceho tyzdna nahodim fotocky, lebo digital je na dovolenke a datovy kabel je na PN :lol:

Nechcem aby to vyznelo ako samochvála, ale ten dizel je ako utrhnuty ..... dnes na ceste prvej triedy som nalozil jednej vylisenej hlave v passate B5 TDI (sam mam skoro ziadne vlasy ale netvarim sa ako majster sveta) ...nejako sa loudal v lavom pruhu na 60tke isel 40 a potom chcel akoze zamachrovat ze da odpych a nas pomalych zanecha ... hmm ale cez tu dymovu ciaru co za sebou zanechal si nefsimol s kym (cím) ma docinenia... do 130 som bol na nom nalepeny a ten jeho nechapavy pohlad v spetnom zrkadle .... na to nezabudnem :o) skvely pocit ....technik mi prizvukoval ze afto je teraz potrebne tocit do cca 3000rpm, aby vsetko dobre sadlo :o)

tot dnesny zazitok...vrele doporucujem :o)
mx5/swiftsport/santafe/accent
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Novy Hyundai Accent

Příspěvek od acer »

Zdravim !
Andy preji hodne km s timto autem. Take premyslim o koupi noveho auta (no nejspis az pristi rok) a novy Accent je jednim z kandidatu.
Chtel jsem se zeptat jak se ti to auto pozdava ? Mam na mysli hlucnost, jizdni vlastnosti, spotreba,zpracovani interieru apod.
Ja bych sice asi uvazoval bud o 1.4. Elegance poripade 1.6, ale nejake postrehy sem muzes hodit.
Ve firme mame Accnta predesle generace a ten me moc nenadchl. Motor 1.3 je ve vyssich ryhlostech docela hlucny a auto pri 160 docela plave tak doufam, ze novy Accent bude na tom lepe.
Mame i Getze a ten je naprosto v pohode. Je to 1.4 a Getz s tim jede opravdu svizne a hlavne v tichosti.Pri dalnicnich limitech to sedi lepe jak stary Accent.
Toz tak.
Az budes mit foto tak je sem hod at se muzem inspirovat. :wink:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Novy Hyundai Accent

Příspěvek od Andy4 »

acer píše:Zdravim !
Andy preji hodne km s timto autem. Take premyslim o koupi noveho auta (no nejspis az pristi rok) a novy Accent je jednim z kandidatu.
Chtel jsem se zeptat jak se ti to auto pozdava ? Mam na mysli hlucnost, jizdni vlastnosti, spotreba,zpracovani interieru apod.
Ja bych sice asi uvazoval bud o 1.4. Elegance poripade 1.6, ale nejake postrehy sem muzes hodit.
Ve firme mame Accnta predesle generace a ten me moc nenadchl. Motor 1.3 je ve vyssich ryhlostech docela hlucny a auto pri 160 docela plave tak doufam, ze novy Accent bude na tom lepe.
Mame i Getze a ten je naprosto v pohode. Je to 1.4 a Getz s tim jede opravdu svizne a hlavne v tichosti.Pri dalnicnich limitech to sedi lepe jak stary Accent.
Toz tak.
Az budes mit foto tak je sem hod at se muzem inspirovat. :wink:
Takze: Auto sa mi pozdáva,je maximalne tiche...na volnobeh motor nepocut pri akceleracii jemny tlmeny zvuk predsa je to naftak.Tsy rozmyslas nad bezinom,kazdy benzin treba tlacit aby isiel a vtedy sa aj zvukovo prejavi. Jazdne vlastnosti este neviem posudit nakolko v zabehu sa neodporuca prudko brzdit, akcelerovat...pises ze jazdis starym accentom, getzom.... podvozoky na korejskych autach su naladene komfortne makko, oproti europskym ktore su tvrde a na nase cesty dost nepohodlne. Novy accent ma pneumatiky 185/65 R14 cize male a vysoke, moj subjektívny pocit je taky ze auto dobre kopiruje nerovnosti, je naladene makko skor na komfort...mozno sa mi to zda preto ze na nexii mam komplet sportovy podvozok a ten je tvrdy az nezdravo. Co sa tyka interieru: vsade su tvrde plasty, vyplne dverí su tiez iba plast bez kombinesie s textilom... na druhej strane je to praktické, lahko umyvatelne. Palubka dvojfarebna, pekna...auto je nove cize ziadne pazvuky nepocut, dufam ze to tak ostane nadlho. Sedacky pohodlne, vo cnutri je viac miesta ako v Octavii I. ak je vodicove sedadlo max vzadu tak ja si tam sadnem bez problemov (mam 190cm), nad hlavou kopec miesta, zase na sirku sa mi zda byt accent uzsi oproti oktavii. Vyhrady mam k palubnemu pocitacu, ovladac umiestneny uplne odveci, palubak ma malo funkcii, zda sa mi byt dost nepresny....ale zvyknem si ...chyba mi tam udaj o aktualnej spotrebe. Rucicky na budikoch svietia jasne cerveno, v noci to taha oci a neda sa to stlmit. Tot moje postrehy za tie dva dni. Maximalna spokojnost 8)

mrnite na www.auto.cz ..je tam porovnavaci test kie Rio a Accentu..plus kvalitna fotodokumentacia
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Re: Novy Hyundai Accent

Příspěvek od maring »

Ahoj Andy,
mám tiež nového Accenta CRDi,zlatá metalíza v dynamicu.Urobených
300 km,všetko by bolo v pohode len pri úplnom vytočení kolies dolava
tam niečo klepká.Ako u teba, všetko v poriadku ?? kolko máš km
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

To marinq:

No pocuj, ak vytočís kola na doraz do do jednej zo strán tak posilovač ma tendenciu ich vratit o par centimetrov spat (niesom mechanik) pretoze by mohlo dojst k poskodeniu serva ...myslim ze to je pisane aj v knizke manualu k autu. A vseobecne je to tak asi u kazdeho auta . Ja som zatial zaiden zvuk nespozoroval, mozno vyskusam zajtra :lol:

najazdených 340km :)

btw: ako zabiehas ??
mx5/swiftsport/santafe/accent
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“