UPOZORNĚNÍ - VIR

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od Josef »

Nevím jak Ty :oops:
Ale, jak z odkazu zde na stánce nahoře, tak přímým přístupem na hccz.cz již nemám žádný problém [-X :D/ :D/
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od milosh »

Taky mi to nic nehlasi :wink:
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od 69pavel »

ja taky nemam problem,normalne tam v acronis zone secure najedu ale na pozadi se zpousti procesy a prepojuje to dale na dalsi domeny ktere jsou zrejme infikovane.
hccz.cz je asi jen hostitel ktery prenasi tu nemoc, je to nejaky malware(trojan),ma zpoustet na pozadi v PC cca 10 skodlivych procesu pres ktere muzou ovladnout a poskodit PC,nastesti program mi to nedovoli prepojit dal,nevim jak ostatni maji chranene sva PC ale ostrazitost je na svem miste.navic antivir na toto nereaguje k tem dvou programum co jsem uvedl je pro jistotu treba udelat on-line test na F-SECURE je to i v cestine
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od jiri.vacha »

Teda kluci vy mne děsíte :shock: radši vemu comp zítra do práce aby mi ho kamarád zkontroloval :?: ,jinak už mi ta trapná stránka s tim upozorněnim taky nevyskakuje :-k
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od rade622 »

Stránky nabíhají korektně.
Eset + ještě něco v routeru nic nehlásí.
Myslím, že není třeba mít obavy ze škodlivého obsahu. Celkem se těším, až kluci zjistí, kudy ten dacan přilezl.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od Tringi »

69pavel píše:ja taky nemam problem,normalne tam v acronis zone secure najedu ale na pozadi se zpousti procesy a prepojuje to dale na dalsi domeny ktere jsou zrejme infikovane.
Zkus stránku ručně obnovit a vymazat cache prohlížeče. Může to být ještě v cache.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od 69pavel »

Tringi píše:
69pavel píše:ja taky nemam problem,normalne tam v acronis zone secure najedu ale na pozadi se zpousti procesy a prepojuje to dale na dalsi domeny ktere jsou zrejme infikovane.
Zkus stránku ručně obnovit a vymazat cache prohlížeče. Může to být ještě v cache.


sry za citaci,
ja nemam problem,jen pisi ze program mi hlasi ze to porad na pozadi nejaky proces prepojuje na domenu ktera je nakazena a program mi to nedovoli nacist do PC a zablokuje to.na te domene je i hccz,bohuzel na te domene bude vice webhostingu,nejen hcc.cz
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: UPOZORNĚNÍ - VIR

Příspěvek od alvin »

Mne MS security Essential ukazoval MALWARE :twisted: :twisted: :twisted: ,preto som sa tu týždeň neukázal :( :( :( :( :( ,konečne je už všetko OK
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Odpovědět

Zpět na „Pokec“