7. mezinárodní setkání- AC Rozkoš Vysočina 2012

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od FISHkaa »

sorry, ale chystáme se ho povýšit na vyšší level než byl ten minulý. U toho minulého se sice vše bezvadně vydařilo, ale smíchy se protrhla jenom jedna bránice a byl stres, že dojde pivo :mrgreen: Chybama se ale člověk učí 8) Jen pojeď kámo =D>
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Dnešním dnem byl zprovozněn systém objednávek ubytování, více na : http://www.hccz.cz/ubytovani2012.php

v případě jakýchkoliv problémů s ubytováním kontaktujte neprodleně Jirku Formánka (Taťuldu) prostřednictvím emailu srazy@hccz.cz !!!
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Hlod
**
Příspěvky: 161
Registrován: 17 dub 2008, 21:57
Bydliště: Bystrice nad Pernštejnem-- Lísek

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Hlod »

:hyu: :hyu: :hyu: Ahoj zajistěte si rezervaci co nejdříve, protože nas tam bude plno :lol: :lol: :lol:
ve stejném kempu a ve stejném termínu tam prý má sraz GETZCLUB :!:
:!:
Mometálně Matrix 1,5crdi tříhrnek
bylo Lantra wagon 2.0gls -J2- 102kw-LPG r.98
Dříve lantra 1,5-J1- 63kw. r.95 lpg
a před škoda Favorit135LS r.92 lpg
a před škoda 120GLS r.81
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Espero »

Dorazíme, jako obvykle v plném obsazení, nejspíše Já + žena + 3 děti + pes + kočka. Program se jeví jako super akce. Objednávat to budu zítra nebo po velikonocích.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Yurii »

Deegr píše:Nechte toho uz proboha! To me chcete zrujnovat? Ja snad pojedu take, jak to tu ctu. Nechcete nekdo napsat, jak je ten sraz nudnej a nezajimavej?
Prej zruinovat :-) Nejezdí ta Tvoje nová voňafka náhodou za 5.5 litru? ;)
Já už byl s tou svojí žravou bestií dokonce i v Ostravě a Rožnově a taky nepláču, věř mi že za těch pár stovek za víkendový program, chatku a benzín to rozhodně stojí! :!: :!: :!:


Jinak se samozřejmě hlásím taky i se svojí drahou polovičkou... sice nevím jak to bude s financemi (kvůli práci) ale snad do prázdnin nějákou rozumnou najdu ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Deegr »

Jo, to sice jezdí, ale v květnu se chystám do Brna na sraz klubu sportovních aut a hned měsíc na to taková parádní akce? Vy mi dáváte, to vám povídám :-k
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Josef »

Deegr píše:Nechte toho uz proboha! To me chcete zrujnovat? Ja snad pojedu take, jak to tu ctu. Nechcete nekdo napsat, jak je ten sraz nudnej a nezajimavej?
Jak chceš :mrgreen: I takto se reagovalo na sraz ](*,)
Bohužel na srazu vůbec nebyli (kromě Yurii- trvalý účastník všech srazů)
DEDe píše:
pepan píše:
Yurii píše:No eště si neodpustim jedno rejpnutí: Přijde mi zvláštní že negativní názor na HCCZ mají hlavně Pepanovo kamarádi, asi má ten kluk kovářská na ně špatnej vlif :mrgreen: :lol: :wink:
toe blbost
musim se zastat pepana:

Pepan je proste clovek co se chce bavit mit zazitky zazit nejakou "akci" (moje poznámka - OŽRAT SE JAKO PRASE) zrovna tak jako ja a spousta dalsich lidi. Jak vidim sraz byl asi stejna "nuda" jako ty predesly (kro te party co sme si tehdy udelali ja pepan rakusaci a dalsi na to dosmrti nezapomenu asi jako na jedinou vec z tech 2 srazu kde sem byl :)

Ja uz pritelkyni na sraz taky nikdy nedostanu prej to byla proste desna nuda (nebyt toho ze v ostrave sme odesli od vsech lidi z hospody kde si kazdej sam popijel a nehrala ani hudba takze vsichni ospali v 9 hodin tak sme sli ven rozli auta rozlili vinko a s Vikim jeho pritelkyni a Russelem sme meli fajn particku ale zase sme si to museli udelat sami protoze vecer byl desna nuda opet.

A je jasne ze z "mladsich" lidi co se chteji trochu vic bavit a ne jen stat u aut a nekde zevlovat ti proste na sraz jezdit nebudou. Prijel ted vubec nekdo z mladsi generace kdo byl tehdy u trebone ? Neverim tomu a neni to kuli nim, tam prijel nekdo novej a nikdo se snim ani nejak moc nebavil a tak. No je to porad stejny koukam proste se musi udelat srazy kde se sedi s autama a pak srazy lidi co se chtej vic bavit nebo to skloubit do kupy ale jak rika pepan musi to zorganizovat nekdo jinej tu bavici se cast nekdo koho to taky bavi :)

Tyhle srazy jsou proste jen pro starou partu novacky to bude z vetsiny znechucovat a znovu uz nedojedou. Ja klidne na dalsi sraz prijedu ale proste vecere se ucastnit nebudu radeji si obednam normalne za sebe nez takle hromadne a program si proste poskladat pak na miste s lidma co chtej trochu akci az tam spontane :)

Ja nevim ale dojde to nekdy organizatorum ze by to melo mit trochu stavu? Lidi by se meli na zacatku nejak seznamit a stmelit nejakou zabavou vsechno se tu probiralo na foru a ted co ctu tak to bylo zase stejne jako by nikdo nenabil zkusenosti jak to udelat "zabavnejsi" a co zlepsit pro nove prichozi.
TAKŽE JE TO NA TOBĚ :D/
Buď SRAZ se spoustou zážitků nebo CHLAST
Většina z nás =D> :D/ volí to první, i když se u táboráku se akoholu zcela nebráníme [-X :mrgreen:
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od FISHkaa »

Sem nevěřil, že tady zase budu číst výlevy na téma, jak je to na h*** a jak to udělat líp.
Tyhle kecy fakt miluju. Tak zkuste zorganizovat vlastní sraz! Kecat o tom umí každý ;-)

co se týká organizace, tak minulý rok sem byl poprvé na HCCZ srazu a opravdu sem byl unešen nejen z organizace,, ale i z lidí které jsem tam potkal! Zejména mi přišlo zvláštní, že se nenašel žádný kokot, co dělá bordel a připadne průser.

Za mě se těším a doufám, že se podaří zopakovat nálada minulého ročníku! :-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Yurii »

Jak píše Rybiška: Vloni byli poprvé s Nexuskem a zapadli mezi inventář okamžitě po podání ruky... pak jsme se pěkně stmelili u píva a bylo vymalováno, dokonce myslím i Bolo s Janičkou byli poprvé a líbilo se jim tam ;)

Za poslední srazy vždycky dali organizátoři do srazu nejen zkušenosti ale i srdce, navíc každý přispěl něčím co mu bylo nejbližší, někdo přiveze pívo, někdo šnicle, někdo radar, někdo stěží sám sebe, někdo stěží dojede ale NIKDY se mi nestalo že by se mi tam nelíbilo ;)

Josef: No myslím že v Rožnově jsme se s bumbáním zrovna moc neupejpali ;)

Jak už jsem psal, někdo stěží dojede:
Obrázek

A při programu se výborně pobaví, ať už je to kluzná plocha, vejlet do továrny, pivovaru, orientačka nebo speedcontrol radarem... :)
Obrázek
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nikdy jsem na ofiko sraze nebyl, tak se raději zeptám 8-[
Ten poplatek 400 Kč se paltí přímo na místě nebo se to musí poslat někam předem na účet? A není problém, že nejsem v clubu HCCZ? :-k Respektive zda bude program, který je psaný na HCCZ pro všechny stejný?
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Zdenek: Ti co jsou v HCCZ ho platí každý rok převodem. Ostatní ho platí na místě.

Že nejsi členem HCCZ vůbec nevadí, program je stejný pro všechny bez rozdílu příslušnosti ať jsi členem HCCZ nebo třeba mimozemšťan. Obrázek
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Nexus »

Zdeněk: já byl loni v červnu na prvním sraze a byl jsem nadšenej, proto jsem si to zopáknul na podzim a ikdyž byl menší, rozhodně stál za to v žádném případě nelituju že jsem tam jel :!: a dalšího srazu se nemůžu dočkat :D/
za sebe narovinu řikám, když jsem jel na první, měl jsem pocit že to je sraz aut, kde si je budem vzájemně očumovat a obdivovat a společenská hodnost bude určená podle auta a měl jsem dost pesimistickou představu, ale měl jsem to relativně kousek, tak jsem do toho prostě šel a bylo to přesně obráceně než jsem čekal =D> auto neauto, supr parta lidí, na kterou jsem se v září moc těšil a byl jsem rád že je zase vidím a teď se těším ještě víc :D/ k tomu nabitej program... pokud seš trošku společenskej typ, rozhodně litovat nebudeš :wink: ale jestli patříš mezi ty, kteří nejlepší zábavu shledávají v tom se ožrat na šrot a ráno vyspávat kocovinu, tak nejspíš zklamanej budeš, ale tím nechci říct, že bych tomu loni v červnu s Yuriim nezatopil :mrgreen: :mrgreen: náš následovný kulečník po 13° kvasaru a něčeho dalšího u ohně stál za to :D/ :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od carlos »

David PLEVA píše:Cypisek: Ti půjčím Sonatu :D/ Já si beru Velostera.
A za malou ,,úplatu" mně Velostera půjčíš? :P
Elantra 1.6, r.v.2006
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Carlos: No problem :D
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Hardcam »

FISHkaa: proc je podle tebe negativni hodnoceni kec (DEDe) a kdo se bavi jinak nez vy, tak kokot (pepan)? :roll:
Me taky mrzelo, ze na lonskem cervnovem srazu chybela omladina, ktera se bavi jinym stylem, nez ti starsi, kterych je vzdy vetsina. To samozrejme neni vase vina, ale jen fakt, ze mladych (a k tomu stejne naladenych) na celorepublikovy srazy moc nejezdi a je to skoda. Tomu bych pred atrakcema dal prednost. Proto me mrzi, ze jsem si nechal ujit Trebon (teda snad to bylo tam), kde byla vetsi koncentrace omladiny a rusno.Tim odstavcem chci rict, ze 100 lidi, 100 chuti a kazdy ma jinou predstavu o zabave. Preju, at se sraz vydari, program vypada slibne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Srazy“