koupil jsem dost nabouraneho getze

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Farrael »

Téma o ŘJ a původní téma jsem sloučil.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

druha vec je jak nekdo podotkl že je lepši koupit auto jine.tak ja to tedy skusim napadnout tu myšlenku..je hodne kluku kteři dělají auta po bouračkach a delaj to hodne k nepoznani..defakto to pozna jen laserova geometrie cele karoserie a nebo velmi cvicene oko,ale fakt perfektne opravene auto pozna malokdo..tak kde ma člověk mit jistotu že nekupuje opravenou bouračku ktera byla opravovana v době kdy dane auto mělo cenu dost nahoře??tedy dejme tomu rok stare auto..a my pak obdivujem po par letech krasne auto a ani nepozname ze to bylo bourany
Uživatelský avatar
bruno75
*
Příspěvky: 41
Registrován: 29 říj 2012, 21:09
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od bruno75 »

Chlape ty si naivny ako blondinka (bez urazky).
Ak robis plecharinu po buracke kde je hnuty skelet a obuchane vsetko z vonku tak sa mozes aj pototo ale vzdy to bude vidiet aj poloslepym ktory ma aspon ako take skusenosti s klamparinou.
Vacsinou staci pozriet falce a ukoncenia dielov, bodovania skeletu, podlahy pod kobercami a pod.
Ver alebo nie ale to su veci ktore nikdy nebudu take ako na neburanom aute.

Pozriet okom, prebehnut dlanou a na beton ti povie ci to bolo alebo nebolo opravovane = burane.
Ak to chces spravit seriozne tak potom zabudni na to, ze sa ti to oplati, to nie je o case ale hlavne o peniazoch. To znamena kupit v podstate komplet karoseriu a vsetko prehadzat. U teba este aj komplet s kabelazou a ktoviecim este.
Takze ak si dal do toho 40 tisic korun tak rataj ze takto ta to bude stat kludne 5 a viac nasobne viacej a to je uz uplna debilita do stareho auta naliat tolko prachov. Za to kupis nove a este ti ostane na benzin na par rokov...
Ak ale chces opravu previest tak klasicky po "cesko-slovensku" teda zamaskovat a ojebabarat vsetko co sa da, tak to dostanes akurat seba, ak si to auto nechas a niekde sa ti doslova rozpadne pod zadkom alebo to predas a chudak novy majitel ktory si to kupi v domienke, ze kupuje len trochu tuknute auto .... appropo k tomuto inklinujes aj podla tvojich komentarov ked ti x mechanikov povedalo ze je to totalka a neoplati sa to davat dohromady a ty zatvrdnuto tvrdis, ze to je vlastne len mierne burane.... aj ked v nadpise sam uvadzas ze si kupil DOST naburaneho getz-a.

Prebud sa a predaj to len pekne na diely a kup si nieco co je pojazdne, pripadne naozaj len mierne tuknute a s tym sa vyhraj do sytosti.
Hyundai IX35 1.7CRDi Style - Cashmere brown [11/2012]
Ochcavka v teedeeii na hlinach - firemne
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od Hujer »

neprocital jsem vsechny komentare a tak se jen zeptam, dival si se na narazove cidlo na odpojeni palivoveho cerpadla? jestli ne tak se na nej jukni, najdes ho v motorovem prostoru na podbehu a mam ten dojem ze je na levem ridicove! uz me to osobne take vyskolilo kdyz jsme do dilny pred opravou normalne zajeli Metrousem a pak uz to ne a ne pustit beno! ;-)
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

dik za radu s tim cidlem,ja ho dneska hledal a nejak nenašel skrze toho že sem musel letet jinam,takze sem se nepodival vsude jen kde to slo,vono se taky blbe hleda v obleku jak jsem byl v garazi skrze atd atd..snad budu mit zitra moznost dohledat
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

tak fajn panove,ukecali s te mne,udelam tohle,co pujde tak skusim opravit!!na tom neco skusit,neco vyzkoušet to co nas na škole učili,na tom neni nic zleho!!koupim jen 2x dveře ze šrotaku a možna par maličkosti,pokud uvidim že bych u toho musel zabit 3 mesice a dat do toho vic nez pulku toho za co sem to koupil tak rozprodam dily a co nepujde tak do žida a možna na tom všem dokonce i vydelam..
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

tak panove,motor uz bezi,bylo to crash cidlo,neni na strane ridice ale je hned vedle motorku od nadrzky vody odstrikovace,staci ho pořadne zmacknout,zvrchu je gumovy kryt ten sem odstranil,parkrat zamackal a uz to slapalo,akurat rok a pul stary benzin a ten cas dela sve co to stalo..aspon uz muzu kdykoliv vyjet z garaze a uvolnit misto jak by potrebovalo najet jine auto..jinak všem diky,ted se budu věnovat karoserii
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od MICHAL77 »

Nepročetl jsem vše, ale myslím si že bez fotek je vše jen spekulace, která nemá vůbec cenu.

Osobně vím že takzvaná "totálka" se dá opravit dobře a i levně. Osobně mám auto už po dvouch bouračkách a necítím že bych nějak ohrožoval ostatní, někdy je to spíše naopak.....

No a popravdě většina aut dovezených z venku jsou bouračky :mrgreen: ....
.........
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

ano,přesne tak,i totalka se da spravit dobře!! me auto neni totalka jen to tvrdi ti mechanici,a ja si o nich začinam myslet že to jsou pekni ko ko... jak hledali příčinu že mi nejde benzin do motoru,a nenapadlo je zmačnout crash cidlo,ja si stojim na svem že to chce tu a tam poopravit a vymenit dveře a karosku kapku vyklepat neco i zavařit jak se daj nove dily,hoši fotky dam ale nejdřiv si musim pořidit normalni net a ne v mobilu co mam,.jinak diky za podporu v předchozi komentaři
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak fotky asi nebudou........
.........
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

fotky už mam ale musim je přidat
73961
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 lis 2012, 20:59

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od 73961 »

bohužel mam jen internet v mobilu takže kdo chce at mi pošle email a ja mu pošlu fotky tam,muže je i vystavit za mne,ale ja je tady z mobilu nedokažu dat,a o vikendu budu nejspíš menit ty bourane díly,už mam totiž i svářečku takže s chutí do toho..
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Re: koupil jsem dost nabouraneho getze

Příspěvek od OGYN »

IMAG1367-picsay.jpg
IMAG1367-picsay.jpg (93.46 KiB) Zobrazeno 2136 x
[
Nemohl by sem někdo dát fotku toho čidla? Po bočním nárazu,kdy to do mne napálilo BMW,už jsem nenastartoval. Nezhasíná kontrolka imobilizeru :-(. Getz je na odpis,ale chtěl bych vědět jestli je funkční motor,má najeto teprve 52 tis
_--------------------------------
Getz prodán ! Sloužil k plné spokojenosti,ale smutek z jeho ztráty byl vykompenzován koupi i30 1,6 :D/
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Odpovědět

Zpět na „GETZ“