Dovolená

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Borku, Albánii nééééééééé :shock: :D , leda, leda, že by jsme jeli tankem. Tyhle přičmoudlický země, kde je místo příboru povinná výbava lahký gulomet a granát mě moc nelákaji. Jinak teda ale koukám co jsi toho procestoval, fakt dobrý :shock: . A toho tvýho rapídka fakt obdivuju. Dík za vyčerpávající info. Jo a stěmi záchody máš naprostou pravdu, taky jsem bohužel na Slovensku dva roky sloužil lidu, vlasti a straně :D.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

MartasZ píše:
Hardcam píše:Z Rimini jsem si pritahl vadu zraku:/ ale jinak je to tam pekny...jen jsem nechapal vecerni zakaz chozeni na plaze. Byl jsem tam se skolou pred 5ti lety.
Ta vada zraku mě zajímá, povídej.. jak, proč a tak ;)
Je to jednoduché. Představ si .... Nudistickou pláž obehnanou prkennou ohradou a v ní semtam díra po vypadlém suku. No a z druhé strany ... třeba někdo zákeřný, už tasí ukazovák ... To víš mladý kluci, kdo by se nepodíval že :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Martasz: cca jednou za 14dni-mesic se mi zatemni pravy oko a zacnu trosku blbnout, jakoze bez rozmejsleni prejdu silnici atp...na CTcku, rezonanci atp mi nic nenasli, poprve se mi to stalo tam...nesikovne jsem se podival na docela rozzareny slunicko. Kdyz se to stane, tak je to bud z prudkyho pohybu nebo prechu z tmavyho prostredi do hodne svetlyho. Paradoxne, ac pro to nic nedelam, trochu se to lepsi a pri jizde se mi to jeste nestalo. Mam tak 10 sekund cas, nez to zacne pusobit:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Hardcam píše:Martasz: cca jednou za 14dni-mesic se mi zatemni pravy oko a zacnu trosku blbnout, jakoze bez rozmejsleni prejdu silnici atp...na CTcku, rezonanci atp mi nic nenasli, poprve se mi to stalo tam...nesikovne jsem se podival na docela rozzareny slunicko. Kdyz se to stane, tak je to bud z prudkyho pohybu nebo prechu z tmavyho prostredi do hodne svetlyho. Paradoxne, ac pro to nic nedelam, trochu se to lepsi a pri jizde se mi to jeste nestalo. Mam tak 10 sekund cas, nez to zacne pusobit:)
Ja mam uz par let malinkou jakoby skvrnku na pravem oku, ze kdyz se soustredim, tak ji tam "vidim"... ale nicemu to nevadi. Prej se to muze stat, kdyz se intenzivne divas do slunicka nebo tak.

Taky teda se mi obcas zatmi, ale pravdepodobne to souvisi s tlakem :) Stalo se mi to asi trikrat v zivote (v posledni dobe uz ne) a pokazdy me to docela vystrasilo, par minut jsem o sobe prakticky nevedel.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Chlapi tak to je mazec.. mě to zajímá, páč moje oči jsou pro mě hodně drahý a to doslova.. vyšli mě na nějakých 27000,- páč sem absolvoval operaci laserem a musim si dávat sakra bacha.. oči máme jen jedny, tak bacha na ně.. radši ani do těch děr v plotě nekoukat :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

MartasZ píše:Chlapi tak to je mazec.. mě to zajímá, páč moje oči jsou pro mě hodně drahý a to doslova.. vyšli mě na nějakých 27000,- páč sem absolvoval operaci laserem a musim si dávat sakra bacha.. oči máme jen jedny, tak bacha na ně.. radši ani do těch děr v plotě nekoukat :D
Oči sou drahý a důležitý, o tom žádná. Ale pořád jsou i další věci, taky důležitý, který na rozdíl od očí nejsou na těle v páru. Tam se jedna chyba může šeredně nevyplatit. :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Tomikp píše:
MartasZ píše:Chlapi tak to je mazec.. mě to zajímá, páč moje oči jsou pro mě hodně drahý a to doslova.. vyšli mě na nějakých 27000,- páč sem absolvoval operaci laserem a musim si dávat sakra bacha.. oči máme jen jedny, tak bacha na ně.. radši ani do těch děr v plotě nekoukat :D
Oči sou drahý a důležitý, o tom žádná. Ale pořád jsou i další věci, taky důležitý, který na rozdíl od očí nejsou na těle v páru. Tam se jedna chyba může šeredně nevyplatit. :D
To mas recht. Na nos je treba davat sakramentskej pozor 8)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak chlapi-Harde,Mr.Scully a Martasz-očaři,udělám vám odborné vyšetření na dálku. :shock:
Pokud na tomto obrázku vidíte: Obrázek 1)pomeranč-máte oči v pořádku 8)
2)cokoliv jiného-jste vážně nemocní :oops: a dávejte si pozor na "nos" :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja tam vidim pomerancovou p...kuru.
Scully: skrvnu na oku mam taky, takovou svetlounce hnedou a malinkou, ale jeste jsem nedosel k tomu, abych na ni zaostroval,. Srdce Ti muzou dat jiny, ledvinu Ti muzou sebrat, bez koncetin taky..ale sluch a oci jsou pro me asi nejdulezitejsi, co se meho tela tyce a co se snazim chranit. Slunecni bryle nosim takrka neustale, at je zima, leto, lehce pod mrakem. A to co nejvic tmavy a s co nejvetsim indexem (3-4). Proto mam i folie.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Borek píše:Tak chlapi-Harde,Mr.Scully a Martasz-očaři,udělám vám odborné vyšetření na dálku. :shock:
Pokud na tomto obrázku vidíte: Obrázek 1)pomeranč-máte oči v pořádku 8)
2)cokoliv jiného-jste vážně nemocní :oops: a dávejte si pozor na "nos" :lol:
Já vidím pomeranč :shock: ,ale nějak mně tam chybí banán. :D
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Mr.Scully píše:
Tomikp píše:
MartasZ píše:Chlapi tak to je mazec.. mě to zajímá, páč moje oči jsou pro mě hodně drahý a to doslova.. vyšli mě na nějakých 27000,- páč sem absolvoval operaci laserem a musim si dávat sakra bacha.. oči máme jen jedny, tak bacha na ně.. radši ani do těch děr v plotě nekoukat :D
Oči sou drahý a důležitý, o tom žádná. Ale pořád jsou i další věci, taky důležitý, který na rozdíl od očí nejsou na těle v páru. Tam se jedna chyba může šeredně nevyplatit. :D
To mas recht. Na nos je treba davat sakramentskej pozor 8)
přesně tak a ne ho jen tak někam strkat :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Borek píše:Tak chlapi-Harde,Mr.Scully a Martasz-očaři,udělám vám odborné vyšetření na dálku. :shock:
Pokud na tomto obrázku vidíte: Obrázek 1)pomeranč-máte oči v pořádku 8)
2)cokoliv jiného-jste vážně nemocní :oops: a dávejte si pozor na "nos" :lol:
Asi jsem slepej, pi*u vidim! :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Chorvati by řekli pi.a pomarančna. :D :lol:
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Jednoznačně pomeranč :twisted: :twisted: :twisted:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Pokec“