Bluetooth handsfree

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Ale já navigaci mám, mám Hyundai i40 staré necelý měsíc a ve výbavě Premium! A zkoušel jsem Nokii N82 a čínský telefon GT-9500, android 4.2.1 a starý tak 3 měsíce. Je to k vzteku, u Mercedesa jsem s tím neměl žádné problémy a teď je celé telefonování na nic, nepoznám, kdo mě volá a když vytočím číslo z hlavy, nemohu je ani opakovat při obsazení, musím znova tipovat celé číslo... Firmware navigace je 3.7.2
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:Ale já navigaci mám, mám Hyundai i40 staré necelý měsíc a ve výbavě Premium! A zkoušel jsem Nokii N82 a čínský telefon GT-9500, android 4.2.1 a starý tak 3 měsíce. Je to k vzteku, u Mercedesa jsem s tím neměl žádné problémy a teď je celé telefonování na nic, nepoznám, kdo mě volá a když vytočím číslo z hlavy, nemohu je ani opakovat při obsazení, musím znova tipovat celé číslo... Firmware navigace je 3.7.2
Niektorým pomohlo odobrať nastavenie bluetooth a napárovať znova. Skús to odobrať v NAVI aj v mobile. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

To jsem samozřejmě hned udělal, nic nepomohlo, taky jsem si včera všimnul, že nemám aktuální firmware (netuším, proč mi nedonali aktuální), tak jsem to hned aktualizoval na 7.4.5, ale dělá to to samé!
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od hanz.1 »

Zkus ještě jinej foun, možná je tam nějaká nekompatibilita. Měli jsme také problém s Alcatelem manželky, který se ale nakonec podařilo spárovat. Nenapsal si s určitostí, jestli ti po zadání párovacího kódu vyskočí na telefonu hláška o požadavku přístupu k telefonnímu seznamu. Toto je potřeba potvrdit a dát tuším vždy.
i40 CRDi Style + Navi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Nic nevyskočilo, zkoušel jsem odhlašovat a zase přihlašovat.. Zkoušel jsem GT-H9500 Čína a Nokii N82, kolik telefonů si mám opatřit???
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Tak to je právě kámen úrazu. Pokud není hláška, není seznam. Máš nějakou starou vykopávku se symbianem a pak noname z číny, tak co chceš?
i40 CRDi Style + Navi
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Mě fungovali zatím všechny founy co jsem měl. Samsung, Huawei, HTC, Alcatel.
i40 CRDi Style + Navi
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8990
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od idam.i »

U mňa funguje Samsung aj Xiaomi(Čína) bez problémov.Mám rádio bez navi. :-k
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Čínský jsou dnes v podstatě všechny, jen to chce alespoň značku a ne nějakou kopii.
i40 CRDi Style + Navi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Tak třeba je to čínská vykopávka, ale Hyundai je korejská, tak by si to mohlo rozumět. Jo a udělal jsem ještě poslední pokus, odhlásil jsem všechno i v telefonu včetně všech nastavení pro bluetoth obecně a ejhle, najednou to při přihlášení vyskočilo a mám tam seznam. Takže vše OK. Co čert nechtěl, stiskl jsem také vysvícené seznam hovorů a napsalo mi to, že to stahuje, po čtvrthodině (asi kouslé) jsem to musel vypnout, v téhle poloze to ani nebralo hovory. Asi lepší nestiskávat...
Díky za různé rady!
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Zkus ještě reset(nemaže data). Stiskni hlasitost a zároveň otáčej doleva.
i40 CRDi Style + Navi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

OK, zkusím, ale tohle už je jen prkotina...
Cenko
*
Příspěvky: 29
Registrován: 28 črc 2014, 17:36
Bydliště: Praha

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Cenko »

ja doufam, ze to s iphonem 5 bude fungovat. Mel jsem pujcenou i30 a tam to bylo OK a u I40 me to blblo.... ale rikal jsem si, ze mi to pripadne v servisu vyresi.

Dik pripadne za tip. Jo a porad s emi to pripojovalo a odpojovalo, takze to ani s USB nedobijelo.... U i30 to i nabijelo a jen se jednou pripojilo.
i40 100KW. Premium
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Trochu mi uniká souvislost dobíjení přes usb a bluetooth. Nečekej v servisu nějakej zázrak. Nahrajou ti do navi poslední dostupný soft a to je vše. Nic víc s tím dělat nejde a pokud ti to jelo v i30, tak v té i40 byl asi starší firmware a po aktualizaci by to mělo být ok.
i40 CRDi Style + Navi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

USB je totiž výborná možnost nabíjení telefonu, mám jej tam zapojený pořád a zřejmě to dobíjí i v klidu, protože po třech dnech přijdu a telefon svítí zeleně. Co se týká aktuálnosti firmware, je otřesné, že mi dodají nové auto v nejvyšší výbavě se starým firmware (Butovice).
Odpovědět

Zpět na „i40“