HYUNDAISRAZMORAVA OHLASY

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Felotron

Re: Ohlasy ze srazu Morava 2006

Příspěvek od Felotron »

Jouda píše:
Felotron píše:
ivan píše:Dále se chci omluvit Felotronovi za ty vzteklé výrazy do telefonu :oops: ,bač to bloudění už jsem psychicky neunesl!! :cry:
Jinak jsem poznal nové tváře jako je Gardovič,Hujera,Karlose ,bratra Felotrona Aleše,vlastně Jeho celou rodinku tatínka i maminku,čímž je samozřejmě zdravím! :wink:
Chlape nic neres - chapu :wink:
Zbytek rodiny taky pozdravuje!
Rodinka pohromadě jak fyzicky tak i automobilově(každej svým /-/)??
Muj Accent, brachuv Accent a tatkova (a prej aj mamincina) Elantra - Jak rikam "Slusna rodinka" :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Jen tak.

Příspěvek od Meredith »

Ahojky lidi, jsem moc ráda, že jsem Vás alespoň na chvilku všechny viděla.. Počasí super, sranda byla, jak jsme Vás sebrali na cestě při hledání kempu v sobotu dopoledne při orientační jízdě :). Bylo to legrační, jak jste všichni jezdili sem a tam, tolik hyundaiů jsem pohromadě na silnici ještě nepotkala :). To by se mělo opakovat častěji :).
Těším se na další sraz.
Meredith a manža
Hyundai Elantra 2.0 CVVT alias Black :), přivezen z "porodnice" v máji 2005
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Zdravím všechny, jsem moc rád, že se vám srázek morava líbyl. Větší dík patří rademu. Samozřejmě bez vás všech by to stálo za pr... Hlavně, že všichni dobře dojeli. Někteří asi až pozdě večer že Davide+ pasažérka Mirka a červená Lantra WRC zapoměl jsem na jméno sorry. Vidí, že mě Ivan přejmenoval na Pavla, tak se nechám překřtít(beru to s ůsměvem to je v poho Ivane :D ) Doufám, že se nám podaří uskutečnit druhý ročník, ale to je ještě daleko. Kdyby měl někdo nějaké nápady co jiného zařadit do programu
tak sem s tím. S radem by jsme to probrali, přebrali a zvážily. Málý návr už padl přímo na srazu, že místo orientační jízdy budou míčové hry. Díky patří i těm, kteří nám pomohli s organizací a přípravou viz. Jindrix, Felotron, Víta a jeho motorovka, Lubin a Pavla a všechny na které jsem zapoměl. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Ahoj!
No zas tak pozde jsme nedojeli, asi v 16.15 hod. Moje obava ze pojedeme az vecer nastala, kdyz Karlos (lantra WRC) usnul a pak nesel vubec vzbudit. :) Cely vikend byl supr a tesime se na brzkou schledanou!
Hujer
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak já stihnul alespoň neděli-pozdravit staré páky Ivana,Farmáře,Víťu,Felotrona. 8) ....a poznat pár nových tváří. :shock:

Hlavně mě mrzí,že jsem prošvihl Radeho přednášku o olejích a svíčkách pro každý typ H. :roll: Nevadí-jestli někdo nevíte jaké použít.....Rade je tu od toho-že mám pravdu Rade. :lol:

Jsem rád,že jsem alespoň kousíček srazu stihnul. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Přednáška

Příspěvek od rade622 »

Musím tě zklamat, jediné mé přednášky na srazu byly o burčáku a o radaru, na nic dalšího jsem ani nepomyslel. Snad příště, bude li. na stránkách srazu
http://hsrazmorava.wz.cz/ fotky ode mne, je jich jen pár a myslím, že je synek mohl zmenšit. Tak se kochejte.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Startér
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2006, 20:41
Bydliště: Nové Veselí u ZR

velký dík

Příspěvek od Startér »

Chtěl bych poděkovat i já,jménem svým i své manželky,moc se nám tam líbilo,jen jsem čekal s poděkováním až budu oficiálně přejmenovaný,přemýšlel jsem nad tim už na srazu a myslím,že při jízdách zručnosti, jsem se osvědčil jako dobrý startér,tak se s Vámi loučí stepan.p.Těším se na II sraz.Vím,že u ohně padla zminka taky o zimnim srazu,tak co s tím?I tak velký dík Rademu i Zdenkovi.
Máš-li vkus a chuť je tu Hyundaiclub
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Zdeněk Dostál píše:Zdravím všechny, jsem moc rád, že se vám srázek morava líbyl. Větší dík patří rademu. Samozřejmě bez vás všech by to stálo za pr... Hlavně, že všichni dobře dojeli. Někteří asi až pozdě večer že Davide+ pasažérka Mirka a červená Lantra WRC zapoměl jsem na jméno sorry. Vidí, že mě Ivan přejmenoval na Pavla, tak se nechám překřtít(beru to s ůsměvem to je v poho Ivane :D ) Doufám, že se nám podaří uskutečnit druhý ročník, ale to je ještě daleko. Kdyby měl někdo nějaké nápady co jiného zařadit do programu
tak sem s tím. S radem by jsme to probrali, přebrali a zvážily. Málý návr už padl přímo na srazu, že místo orientační jízdy budou míčové hry. Díky patří i těm, kteří nám pomohli s organizací a přípravou viz. Jindrix, Felotron, Víta a jeho motorovka, Lubin a Pavla a všechny na které jsem zapoměl. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Wau!!! :shock: Promiň Zdeňku !! :oops: Já Tě měl za Pavla!! Ale stejně si na to slyšel!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
vipe

Příspěvek od vipe »

rade622 fotky pěkný ale opravdu ty náhledy chtěly zmenšit ty co to maj pomalý tak to nevydrží čekat. :wink:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

náhledy

Příspěvek od rade622 »

Já vím, ale jsem zcela v moci synka, ten toto celé od první myšlenky ( mé) dělal.Ale učím se dělat stránky, příště snad jen já. Nicméně jej zdrbu a zmenší to. Kdo má doma děti ví, že domluva s nimi je snadná a bezkonfliktní. Hlavně od 15 let věku dítěte.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
vipe

Příspěvek od vipe »

To já jen tak, zase to neber tak vážně. :wink:
To jo až bude té mojí 15 tak už budu mít doma kulometné hnízdo. :lol:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Když mu bylo 15, ještě to šlo. Teď má skoro 21, těžko s ním pohnout. Zaplať pámbůh za cerku, ta má 16. Celý tatíček, dělá radost rodičům, dobře se učí, nezná nic jiného než školu, však to jistě znáš.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

rade622 píše:Když mu bylo 15, ještě to šlo. Teď má skoro 21, těžko s ním pohnout. Zaplať pámbůh za cerku, ta má 16. Celý tatíček, dělá radost rodičům, dobře se učí, nezná nic jiného než školu, však to jistě znáš.
Rade622
To do roka skončí :lol: :lol: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Bacha Rade622 ... Na MartaZse pozor ... Nic nenecha na pokoji... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Simir
*
Příspěvky: 26
Registrován: 13 črc 2005, 18:10
Bydliště: Morava - Zlínský kraj

Příspěvek od Simir »

Rade: ty máš dcerku ? 16let ? Proč jsi ji nevzal na sraz ? Nebo jsem si ji nevšiml ? :) :twisted:
Hyundai Lantra Coupe 2,0 Fx :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“