přední díl výfuku

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Taky jsem se ptal jestli ty svody jdou zavařit a jdou ale pry stejně časem prasknou znovu at to děla kdo to děla ja jsem si sehnal chlapka co mi uděla nerezový laděny svody jen musim počkat na kačky.Někde u Mlady Boleslavy to někdo děla nejaký p.Kramar.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Michal.Orlova
**
Příspěvky: 119
Registrován: 03 lis 2005, 13:38

Příspěvek od Michal.Orlova »

honzik píše:Taky jsem se ptal jestli ty svody jdou zavařit a jdou ale pry stejně časem prasknou znovu at to děla kdo to děla ja jsem si sehnal chlapka co mi uděla nerezový laděny svody jen musim počkat na kačky.Někde u Mlady Boleslavy to někdo děla nejaký p.Kramar.

Díval jsem se na jeho stránky. Vypadá to dobře. A nevíš na kolik by vyšly ty nerezové svody?
LantraII 1.8, Lancia Lybra 1.9JTD, i-40 1.7CRDI
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Měl jsem taky takový problém se svodama, ale protože mě svařování živilo a pořád to používám tak jsem si to argonem zavařil. Hlavně nepoužívejte nerez přídavnej drát. Vždycky drát horšího materiálu. Použíjte Gí 113 a máte vymalováno. Jezdím s tím asi rok a v poho. Za pěťo bych to frkal jak na běžícím pásu.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Mates píše:Měl jsem taky takový problém se svodama, ale protože mě svařování živilo a pořád to používám tak jsem si to argonem zavařil. Hlavně nepoužívejte nerez přídavnej drát. Vždycky drát horšího materiálu. Použíjte Gí 113 a máte vymalováno. Jezdím s tím asi rok a v poho. Za pěťo bych to frkal jak na běžícím pásu.
Tak az mi to prdne, tak ti dam aj 550,- :lol:
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Tak to beru. Hele prachy nejsou všechno.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ale bez nich neni nic :(
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Pro někoho to může být výzva a když se to povede a drží to ... . Něco jsem se jich navařil a nikdo si neztěžoval a nejvíc jsem to vařil těm co neměli hluboko do kapsy.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

no ja mam takove male podezdreni... za studena to ma lehce nejake pazvuky - bud to rezonuje plast.... a nebo... :oops: :oops: :oops: :? :shock: :x :evil: :?: :!:
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Tak sundej kryt na svodech a ať ti někdo zacpe nohou výfuk a najdeš to zcela určitě. :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Mates píše:Tak sundej kryt na svodech a ať ti někdo zacpe nohou výfuk a najdeš to zcela určitě. :wink:
Tak já se stavim. Mám tam ďouru jak do pr..... le :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
alf
*
Příspěvky: 42
Registrován: 31 říj 2006, 15:59
Bydliště: hradec králové

Příspěvek od alf »

hmmm honzíku napiš prosim web toho p.Kramare jsem taky z hk a taky honzík
Lubinni
Příspěvky: 2
Registrován: 18 říj 2006, 20:08
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Lubinni »

Já jsem našel nějakýho Kramáře na http://sweb.cz/rene.kramar/Kitcar.htm to bude asi ono. Jinak by mě zajímala ta cena alespoň orientačně. Tak jestli má někdo zkušenosti doufám že se s námi podělí
Hyundai Accent 1.5 1997 Sedan
lukan
*
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2006, 23:27
Bydliště: Severní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: přední díl výfuku

Příspěvek od lukan »

Michal.Orlova píše:Už jsem teda prolistoval forum, kde jsou vysvětleny postupy při opravách vlnovce. Chtěl bych se zeptat na jednoduchou věc - dá se koupit hotový nový celý ten díl mezi katalyzátorem a motorem? A kde?

[/url]
sehnat se dá orig. , ale bude to pálka.Zkus prímo nějakého výrobce výfuků.O jednom vím sídlí v Zámostí u Mladé Boleslavi.Vyráběl mi od kat. až na konec za 3500.A predek zvládne taky , vaří pry i výfuky na sprinty.Tel.č.602304404
Hyundai Lantra 15glsi 63kw G4DJ r.v.1993 ted´ Hyundai Accent 1.3 12v r.v.1996
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nic proti Lisnerovi v Zámostí.. je sice fakt, že na Peugeota mi udělal laďák na počkání, ale ta kvalita.. no nevim.. na svoje Coupé už bych si tam rozhodně vejfuk dělat nenechal.. dělaj to snad z lešenářskejch trubek, ohejbačku taky neznaj.. a i ty koncáky jsou po jedný zimě na odpis.. Je to levná varianta, poměrně i rychlá když se s nima dohodneš.. ale podle mýho hlavně pro ty vámi tak nenáviděný tuzingáře :-)
Jo a jen pro zajímavost.. když jsem potřeboval vyměnit středovej tlumič na Fáčku, tak za ten jeden díl si řekl o pětset víc bez práce.. nakonec jsem ho koupil komplet od svodů až do zadu novej a stálo mě to ještě o pár korun míň.. tak asi tak :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
alf
*
Příspěvky: 42
Registrován: 31 říj 2006, 15:59
Bydliště: hradec králové

Příspěvek od alf »

na příští rok plánuju koupit lantru po faceliftu nejlíp kombi a zájímá mě do jakýho roku se vyráběla a jak jede 2,0
ex ford capri r.i.p.
Lantra 1,8 96 usa verze
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“