přemapovaná řídící jednotka

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Lekvar
*
Příspěvky: 29
Registrován: 16 zář 2013, 13:52

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od Lekvar »

Robert a co povedali, ze by to vedeli riesit zaslepkou? Ci? Ono to zalezi od medelu RJ, neviete aky model je v 100kw CRDI?
i40CW CRDI/AT Premium
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od robertbulko »

Lekvar píše:Robert a co povedali, ze by to vedeli riesit zaslepkou? Ci? Ono to zalezi od medelu RJ, neviete aky model je v 100kw CRDI?
Ja som sa na iný spôsob ako softvérový nepýtal. Skúsim preveriť aj iné spôsoby ako to zaslepiť.

EGR zaslepovať nebudem. Po rozhovore s kamošom v servise mi bolo povedané, že životnosť DPF je niekoľko 100 tisíc km. Takže nie je dôvod to riešiť. :P
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 02 črc 2014, 14:55, celkem upraveno 2 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
jastar
Příspěvky: 1
Registrován: 20 kvě 2014, 11:29

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od jastar »

Dnes, 20.5.2014 jsem dostal odpověď od dovozce Hyundai z Prahy: vozy Hyundai i 40 vyrobené v r. 2014 nemají přečipovanou řídící jednotku.
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od miskinsr50 »

tuto info mam aj ja. Servis mi napojil auto na diagnostiku a ta neponukla ziadny update.
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
Cloudyman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 12 čer 2014, 22:56
Bydliště: střední Čechy

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od Cloudyman »

Ahoj, mám model 2014, už s tou ploutví a ten motor jde slušně za plynem, je docela tichý a pružný. Nevím , jak to bylo u starších modelů, ale jsem spokojený. Docela mě překvapilo, že se po krátké jízdě motor zahřeje na provozní teplotu, což u Fordu Fokuse TDCI trvalo až 6 km, v zimě až 10 km a při velkých mrazech zůstala teplota někde na 60 st.C.
Hyundai i40 kombi 1,7 CRDi Experience Style, panther black
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od hanz.1 »

Voda v motoru je opravdu ohřátá rychle, asi výhoda malého motoru. S tou odezvou na plyn by mě to docela zajímalo. Nejhorší je u mě, když potřebuješ někde rychleji vypálit z místa a dostatečně nevytočíš 1. Pak po zařazení 2 a sešlápnutí plynu na podlahu trvá věčnost než zase začne plnit turbo a začne tahat.
i40 CRDi Style + Navi
Cloudyman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 12 čer 2014, 22:56
Bydliště: střední Čechy

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od Cloudyman »

Ahoj,
já tu megadíru tam nevidím, ale je fakt že s tím autem nejezdím jako se závoďákem, ani se mi ještě při rychlém rozjezdu nepodařilo rozpískat kola, což u focuse nebyl problém, ale tam jsem měl 15 kola.
Hyundai i40 kombi 1,7 CRDi Experience Style, panther black
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od idam.i »

Cloudyman píše:Ahoj,
já tu megadíru tam nevidím, ale je fakt že s tím autem nejezdím jako se závoďákem, ani se mi ještě při rychlém rozjezdu nepodařilo rozpískat kola, což u focuse nebyl problém, ale tam jsem měl 15 kola.
Možno máš aktivovaný systém proti preklzovaniu kolies. :shock: :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
fifowole
Příspěvky: 3
Registrován: 03 říj 2014, 14:56

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od fifowole »

zdravim vsechny, mam taky 2014 model, najeto ted necele 4 tis.. snazil jsem se to rozoume zajet a musim rict ze nedostatek vykonu teda rozhodne nepozoruju, pruzne zrychleni je krasne, 3 stupen mi zabira hezky uz nekde tesne pod 1500 otacek, coz je, aspon pro me, naprosto dostacujici. Mezi 1 a 2 stupnem opravdu je takova podivna dira, ale vim to a pokud potrebuju fakt rychle vyrazit ze semaforu, je potreba to vytocit z jednicky na cca 3500 otacek, pak si to udrzi otacky a dvojka zabere rychle a silne. Nemuzete prece chtit rychle akcelerovat a netocit motor ktery nema moc velky obsah. Za me zatim cekove maximalni spokojenost :D/
skoda 105L
Favorit
Astra
Fabia
Peugeot 406
Skoda Octavia II
Hyundai i40
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: přemapovaná řídící jednotka

Příspěvek od skuči »

já teda, ač zdejší nováček jsem tuto informaci dostal přímo od prodejce, že to dělají u modelů 2014 a je to prý takový chiptuning od Hyundaie, v rámci záruky a zdarma a že po zajetí není problém to udělat, tak uvidíme ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Odpovědět

Zpět na „i40“