Jak vám svítí Lantra???

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
vladinko-SK
**
Příspěvky: 130
Registrován: 03 čer 2006, 18:34
Bydliště: Zvolen - SK
Kontaktovat uživatele:

XENONY

Příspěvek od vladinko-SK »

A ako je to s xenonami a legislativou ... STK? Prejde?
Hyundai Lantra 1,8 GT (G4CN), 15" elektrony
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ted uz sviti super, dal jsem tam 100/90W H4ky...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Barhou
Příspěvky: 8
Registrován: 03 lis 2006, 21:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Barhou »

Cus, no jel jsem z budejc o vikendu do prahy v noci v brecce a nic moc... u benesova jsem si myslel ze mi nesviti svetla, zastavil jsem a sundaval z nich seschlou sul a spinu, to pomohlo minimalne... fakt je to strasny... zlaty favo.. to svitilo jako bejk :-)
Lantra 1.6 16V 84kW 114hP
Uživatelský avatar
soyda21
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2006, 16:40

Příspěvek od soyda21 »

kopir píše:Ja som dal do mojej lantry svetlá OSRAM COOL BLUE H4/55W Extrémne žiariace modrasto-biele v kobalt-eloxovanom skle.
Moderné modro-biele svetlo podobné xenónovým výbojkám.
V porovnaní so štandardom poskytuje o 20% viac svetla.
4000° Kelvin intenzita, +10% Blue
Povolené v bežnej premávke. Cena 500,-Sk / kus a som nadmieru spokojný, fakt je to lepšie ako s normálom.
zaujímalo by ma ako ti to svieti v noci
hyundai lantra 1,8 96 215 km/h
Uživatelský avatar
soyda21
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2006, 16:40

Příspěvek od soyda21 »

soyda21 píše:
kopir píše:Ja som dal do mojej lantry svetlá OSRAM COOL BLUE H4/55W Extrémne žiariace modrasto-biele v kobalt-eloxovanom skle.
Moderné modro-biele svetlo podobné xenónovým výbojkám.
V porovnaní so štandardom poskytuje o 20% viac svetla.
4000° Kelvin intenzita, +10% Blue
Povolené v bežnej premávke. Cena 500,-Sk / kus a som nadmieru spokojný, fakt je to lepšie ako s normálom.
zaujímalo by ma ako ti to svieti v noci
v daždi tam malo byt :-)
hyundai lantra 1,8 96 215 km/h
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Takže moje nové skúsenosti s OSRAM žiarovkami : Po výmene za klasické žiarovky, bolo opoznanie lepšie svetlo a bol som spokojný až do minulej soboty. Cestoval som z Piešťan cez kopce, bola tma, hmla a po niekoľkých kilometroch i dážď. V hmle svietili prekvapujúco dobre, ale keď prišiel do toho spomínaný dážď, som musel zastaviť a pozreť, či sa mi náhodou nevypálili, lebo som skoro nabúral, ako keby som šiel s parkovačkami. Do dažďa nevyhovujúce. Premýšlam na tými Philipskami Power2Night GT150, ale našiel som na nete iba H7 a mne tam idú H4, tak neviem či také zoženiem. Takže asi tak
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
soyda21
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2006, 16:40

Příspěvek od soyda21 »

kopir píše:Takže moje nové skúsenosti s OSRAM žiarovkami : Po výmene za klasické žiarovky, bolo opoznanie lepšie svetlo a bol som spokojný až do minulej soboty. Cestoval som z Piešťan cez kopce, bola tma, hmla a po niekoľkých kilometroch i dážď. V hmle svietili prekvapujúco dobre, ale keď prišiel do toho spomínaný dážď, som musel zastaviť a pozreť, či sa mi náhodou nevypálili, lebo som skoro nabúral, ako keby som šiel s parkovačkami. Do dažďa nevyhovujúce. Premýšlam na tými Philipskami Power2Night GT150, ale našiel som na nete iba H7 a mne tam idú H4, tak neviem či také zoženiem. Takže asi tak
no presne toto som mal na mysli, čo som počul tak su uplne mimo ked je dážd, vtedy to prestáva byť funkčné, takže modrému svetlu sa asi vyhnúť
hyundai lantra 1,8 96 215 km/h
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Ja jsem tam dal osramky ktery maj o 50% větší svitivost jsou povoleny legalni,schvalený za cca300kč za par.Nema smysl pořad laborovat která žarovka sviti vic nebo min.Lantra prostě neni se světlama dokonalá a žárovka to nezachrání.Trochu to pomuže ale ne nikdy tak aby byl člověk spokojenej.Zkoušet pořad jinou žarovku a hledet ktera je lepší jsou vyhozeny penize.Raděj si koupit nějaky slušný přidavný světla nebo předělat světla a dát tam z jiného auta a tim problém odstranit uplně ale to je zas finančně nakladný takže nezustane nic jineho než se smířit stim že lantra nesvití
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

ja mam u coupe H1 u lantry jsou H4???jaky je rozdil ve svitivosti????me sviti docela dobre
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mám sice Accenta, ale svítivost taky není nic moc, tak to tu u vás trochu sleduju. Mám taky žárovky s vyšší svítivostí, mají nádech do modra. Zeptejte se Rastyho jak svítí (na srazu jsem v noci za ním jel asi 20km a už mě za sebou nechtěl :lol: ).
Svítí fakt pěkně, ale jak prší, je to v pr.. .Co si pamatuju, tak Philips jak vyrábí různé žárovky, tak do deště jsou z nádechem do žluta. Takže do deště asi budou lepší buď ty nebo klasický žárovky.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Kde by som mohol zohnat a kúpit tie prídavné svetlá ? Asi to budú hmlovky, že ? V akých cenách sa to pohybuje :?:
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
_Ra_
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 lis 2006, 15:31
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od _Ra_ »

Při první jízdě za tmy sem měl chuť sklopit světla pro plný zatížení auta a jet trvale s dálkovejma. Přitom jsem věděl, že seřízený jsou dobře. Světla se těžce nepovedly, A to sem si říkal co mají felicisti za problém s ostře ohraničenou hranicí světel. No ha ha, to nejeli v Lantře. Mysílm, že tohle žárovky s jiným spekrem nebo větší svítivostí moc nepořeší.
Snad si zvyknu.
Lantra 1.8 GLS - J2 G4GM - rv96
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

No já jsem taky dost nespokojen s účiností předních světlometů a částečně jsem to vyřěšil žárovkami s vyšší svítivosí.Koupil jsem totiž 90W/100W a hned je to lepší.Jeden kus mě stál 45kč,ale nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích.
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To ty moje taky ne..ale svitej:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

honzik píše:Ja jsem tam dal osramky ktery maj o 50% větší svitivost jsou povoleny legalni,schvalený za cca300kč za par.Nema smysl pořad laborovat která žarovka sviti vic nebo min.Lantra prostě neni se světlama dokonalá a žárovka to nezachrání.Trochu to pomuže ale ne nikdy tak aby byl člověk spokojenej.Zkoušet pořad jinou žarovku a hledet ktera je lepší jsou vyhozeny penize.Raděj si koupit nějaky slušný přidavný světla nebo předělat světla a dát tam z jiného auta a tim problém odstranit uplně ale to je zas finančně nakladný takže nezustane nic jineho než se smířit stim že lantra nesvití
Mám je taky,ale taky žádnej zázrak to není!! :cry: Ale už jsem si zvikl,že jezdím poslepu!! :shock: :lol: :lol: :wink:
P.s Ale zase za to nepraskaj!! Jako jiné!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“