Jemne iný otieň laku po prestriekaní

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Jemne iný otieň laku po prestriekaní

Příspěvek od skuči »

no paráda ;) teď to vypadá jako by se ani nic s nárazníkem nedělalo ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Jemne iný otieň laku po prestriekaní

Příspěvek od robertbulko »

skuči píše:no paráda ;) teď to vypadá jako by se ani nic s nárazníkem nedělalo ;)
Presne tak, keď sa chce všetko sa dá a koľko bolo okolo toho rečí v servise. :P Netreba sa nechať odradiť. :wink:

Nárazník sa striekal mimo servisu a v oboch prípadoch auto zostalo v servise:
1. krát lakýrnik podľa vlasných slov nastriekal nárazník len podľa kódu farby, teda podľa :hyu: VR6.
2. krát to prebiehalo inak. Spolu s nárazníkom cestovala do lakovne aj krytka nádrže a podľa slov technika sa malo pred ostrím striekaním urobiť niekoľko testovacích kariet. Neviem ako to skutočne prebehlo, ale výsledok je slušný.

NA ZÁVER: Nárazník mohol byť v pohode nastriekaný kvalitne na 1. krát. Nestalo sa tak. Lakýrnik to odflákol a servisu to bolo jedno. Práca nebola urobená, napriek tomu že bola slušne zaplatená a ja som si musel vyhádať uznanie reklamácie. Nedočkal som sa verbálneho ospravedlnenia a dokonca podľa slov technika som si mal myslieť, že sa mi uznaním reklamacie dostáva láskavosť. :? Napriek tomu na základe predchádzajúcich skúsenosti v :hyu: servise v TN všetko prebehlo relatívne v klude. Ospravedlnením možno bola výnimočná ústretovosť. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“