Předváděčky cena dotaz

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
hyundai_driver
*
Příspěvky: 34
Registrován: 14 lis 2009, 14:38
Bydliště: Střední čechy

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od hyundai_driver »

Dobrý Pavle. 447 662 je dobrá cena i za H. Mám jí v automatu experience success 1,7 CRDI za 479 900,-. Děsně jsem spěchal, potřeboval jsem jezdit (dědek v oktávce nebrzdil a ze Sonáty byla totálka(ekonomická) na kufr). Tu i40 měl registrovanou Hyundai Motor Czech a na tachometru bylo 1000 km, tak mám 1 rok kratší záruku (registrováno 2014), ale zase žádné čidla tlaku v pneu, což mi vyhovuje. Koupeno podzim 2015, 2 týdny po nehodě a 3 dny před koncem STK té Sonáty. Příště budu vědět kam se obrátit na lepší cenu.
i40 2014 1.7 CRDI
Hyundai Matrix 1.6i 2008 - manželka

dříve:
Hyundai Sonata NF 2005 3.3i V6
Hyundai Sonata EF 2003 2.0i GLS
Daewoo Lanos 1998 1.6
Toyota Corola 1998
Toyota Carina 1996 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Hardcam »

Klidne muzes, nejaky nevyhasly kontakty stale mam, jak Hyundai, Kia, tak i Skoda. Rikal jsem si, ze te uz nepotkavam (vlastne ani Matrixe) a ty ses prevtelil taky do ctyricitky. V tom pripade mi do SZ urcite posli RZ, at si te na ty nasi opraveny dalnici nekdy vyhledam (vetsinou vsak v cernym Coltu CZ3 nebo Ceedu SW stribrnym) :mrgreen: btw, Slany je na i40 velmoc, mraky jich tu jezdi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od karelmrak »

Malli píše:Upozorněný na na hoblování disků je na místě (za to dík)
Já se omlouvám, vždycky píšu 17 palců ale myslím 18, 17 používám na Premium na zimu a v pohodě, to hoblování je u 18 palců!
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Zdravím,
píšu aktualizaci k topicu. Již aktivně řeším koupi vozu s konkrétními dealery a je to zajímavá zkušenost. Oslovil jsem hodně prodejců a pár nabídek bylo velice velice slušných se slevou cca 25-27% oproti ceníkovce, sice předváděcí vozy ale i tak solidní. Jedna nabídka byla dokonce na zcela nový vůz se slevou cca 23%. Navíc tyto návrhy jsou hned z první (při dalším tlačení na cenu mi bylo řečeno že jsou již na maximu slevy - což chápu a respektuji, koneckonců za moje hezký oči to nedělají). Nicméně řeším dilema a rád si nechám zde poradit. Všechny nabídky výše uvedené jsou na vozy faceliftové a tedy jistý rok výroby 2015 +. Mám ovšem jednu extrémně zajímavou nabídku, kde je cena o dalších cca 70k nižší, než u všech ostatních. Má to ovšem háček - jde o vozidlo předfaceliftové, ale má uvedeno že je v provozu od 2015 (datum registrace). Vím, že se v TP už rok výroby neuvádí ale pouze datum první registrace a tak nevím jestli mám jít do tohoto vozu s tím že skutečný rok výroby může být třeba 2013 ... :) Budu rád za každou radu:).
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Richard555 »

mám pocit, že rok výroby je obsažen ve VIN vozidla zkus hledat , nebo použít tohle : http://www.vin-decoder.net/
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Hmm velmi dobrý tip, nicméně VIN zatím z informací které mi prodejce poslal nemám. Na orig. stránkách hyundai VIN nevedou a na Sautu tohle konkrétní vozidlo vystavené nemají.
Uživatelský avatar
JirkaN
***
Příspěvky: 791
Registrován: 25 led 2016, 21:31

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od JirkaN »

Až budeš mít vin, tak to zkus tady http://www.bikes.cz/otazky-odpovedi/jak ... -vyroby-64
platí to i pro auta.
Nebo tady, ale je to placený http://www.cebia.cz/nase-sluzby/pred-na ... y-sms.html
Hyundai i30 kombi Tricolor Komfort 1,6 MPI 88kW 2016
Bývalá auta:
Renault Megane II 1,9 dCI Grandtour 88kW 2004
Renault Clio I 1.2 40kW 1995
Ford Sierra Combi 2,3 Indenor Diessel 1985
Mitsubishi Galant sedan 2,3 TD 1982
Škoda 100 L 1974
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od JoKo »

len upozornim, ze vo vin nie je rok vyroby, ale modelovy rok. ak sa nemylim, tak modelovy rok sa vacsinou meni po letnych prazdninach, tzn. od septembra...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

V principu se nemýlíš, ale taky už jsem zažil, že modelový rok začal v březnu :D .

Jediným vodítkem k datu výroby je VIN a jeho "proklepnutí" přímo v systému :hyu: , kde se kromě data výroby objeví i datum od kdy je auto vedené jako prodané, tedy od kdy mu přesně běží záruka, to je pro změnu důležité kvůli termínu pravidelných prohlídek, který se počítá od data nahlášení, které je tedy stejně uvedené v servisní knížce.

Osobně bych datum výroby moc neřešil, je to údaj nepodstatný, důležité je datum uvedení do provozu a ujeté kilometry, to vše v kontextu ceny....
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Mr. HYUNDAI píše:V principu se nemýlíš, ale taky už jsem zažil, že modelový rok začal v březnu :D .

Jediným vodítkem k datu výroby je VIN a jeho "proklepnutí" přímo v systému :hyu: , kde se kromě data výroby objeví i datum od kdy je auto vedené jako prodané, tedy od kdy mu přesně běží záruka, to je pro změnu důležité kvůli termínu pravidelných prohlídek, který se počítá od data nahlášení, které je tedy stejně uvedené v servisní knížce.

Osobně bych datum výroby moc neřešil, je to údaj nepodstatný, důležité je datum uvedení do provozu a ujeté kilometry, to vše v kontextu ceny....

Díky, tak nějak jsem to chápal ale nebyl jsem si jistý. Tohle je pro mě podstatná informace - od kdy běží záruka.
Uživatelský avatar
JirkaN
***
Příspěvky: 791
Registrován: 25 led 2016, 21:31

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od JirkaN »

U těch předváděček i kilometry jsou zavádějící. Nemyslím si, že by motor někdo šetřil nebo dokonce zajížděl. Říká se, že u těchto aut počet km vynásobit 5x a pak zvážit nabízenou cenu třeba oproti skladovkám s nulovým nájezdem a čistopisem TP.
Hyundai i30 kombi Tricolor Komfort 1,6 MPI 88kW 2016
Bývalá auta:
Renault Megane II 1,9 dCI Grandtour 88kW 2004
Renault Clio I 1.2 40kW 1995
Ford Sierra Combi 2,3 Indenor Diessel 1985
Mitsubishi Galant sedan 2,3 TD 1982
Škoda 100 L 1974
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Moje zkušenost je u i40 je jiná. Co já jsem tak potkal předváděcí i40, tak s nimi jezdili prodejci popř. lidi z vedení. A ti se k těm autům chovali mnohem korektněji...

Takže kus od kusu, podle toho co o tom autě člověk ví. A taky jak dlouho si che auto nechat. Pokud 3 roky, tak Tě ani to, že s tím někdo jezdil "jako prase" nemusí trápit...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

S předváděcím modelem problém určitě nemám (upřímně těch pár km mě netrápí když vezmu v potaz tu slevu - a navíc to co píše mr. Hyundai zní logicky). Zeptám se ještě na takovou zajímavost i přesto že vím, že už se to v nějakém vlákně řešilo, ale která MASKA se vím líbí nejvíc?
Přílohy
sestava - kopie.jpg
sestava - kopie.jpg (101.25 KiB) Zobrazeno 2165 x
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Kolik lidí - tolik chutí :D . Já osobně považuji za nejhezčí provedení po faceliftu, ale je to jen můj názor.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od robertbulko »

pre mňa je najkrajšia verzia s 2 lištami v maske (obrázok v strede). Po FL to už nie je ono. Pôvodná :hyu: i40 má krásne vlnovkové denné svietenie.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“