Přední náhon na terracanu

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Valent2004 »

Ahoj Rasťo. Tá membrána je v podtlakovej pumpe. Ja som ju mal tiež prasknutú. Ja som si ju zalepil. Zatiaľ stále drží. Daj vedieť či sa dá kúpiť samostatne, a koľko stojí.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
Reklama
 

rasto
*
Příspěvky: 11
Registrován: 17 bře 2009, 18:43

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od rasto »

ten opravar ju objednal v hyundai v ke,tam je cena 168eur a je to cele crevo ktore sa pohybuje v tom obale na tu membranu sa ti opytam ci sa da kupit zvlast alebo tu je cislo na skladnika pan šafar 0905323121,0556445258,len ti ludia v hyundai su taky ako by spadly s ceresni,ony nic nevedia a sa vyhovaraju na centralny sklad,dufam ze tovar dojde do juna.tak zatim cau
rasto
*
Příspěvky: 11
Registrován: 17 bře 2009, 18:43

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od rasto »

ahoj valent,tak som po oprave 4x4,ani ti nehovorim co sa udialo,nakoniec som dal opravit auto chlapcovi ktory roby len na kolene,on to rozobral a prisiel na to ze chyba bola v hadicke nebol tlak tak to vymenil a teraz to ide nechapem ten ko... s hyundayu povedal celkom ine ,povedz co za ludia-odbornici.gena,tie veci co mi objednal my vimenil-tu membranu rezpektivne ten cely kus membrana podtlakova 127eur,tu som uz nechal namontovanu ,ale ta stara je potom dobra ked mas zaujem tak ti to mozem dat ked bude fungovat tak sa dohodneme tu je na mna kontakt 0905592783 zatial cau
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Valent2004 »

Ahoj Rasťo, ja nechcem nikoho osočovať, ale do Hyundai servisu idem až po vyčerpaní všetkých možností opravy závady aj to veľmi opatrne. Ceny náhradných dielov a poplatkov za servis sú nereálne akoby z inej planéty. Poznám pár veľmi šikovných chlapcov, ktorý robía doma, v garáži a odborníci v autorizovaných servisoch im nesiahajú ani po päty.
[-X [-X [-X [-X
Určite sa Ti ozvem.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od ivan kuschall »

Já osobně taky do servisu nechodím, stačí když musím a nic jiného nezbívá koupit náhradní díl, tak je to na prážky ceny sou hrozný. A oni tam maj spoustu věcí atypickejch takže se to nedá normálně sehnat
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
rasto
*
Příspěvky: 11
Registrován: 17 bře 2009, 18:43

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od rasto »

vies ivane ked ti nic ine neostava a nemas nikoho kto by ti poradil tak len ten servis ti ostava ,ale teraz ked som zohnal toho chlapca co vie opravit vsetko tak dufam ze mi pomoze stale ked bude treba a fakt opravuje za drobne ako sa hovori.Tak nech to vydrzy co najdlhsie zatim .
Vladimir B
Příspěvky: 1
Registrován: 04 led 2013, 15:33

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Vladimir B »

pozdravujem chlapci mam problem takeho to typu mam terracan asi pol roka a pol roka mi nejde 4x4 nikto nevie co alebo ako podtlak je dobry ale nejde to newiete co to moze byt lebo v ete este pohoda ale teraz sa stym neda chodit ... :oops:
Nik
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 zář 2012, 10:13

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Nik »

Budete se divit, ale tak asi jako má každý problém s funkcí 4x4, TAK I JÁ NEJSEM VYJÍMKOU :-D . Akorát by mě asi sralo že bych to musel dělat pořád dokola , tak mě napadlo jestli by tam nešla dát rozvodovka třeba z patrola ? mělo by to fungovat uplně stejně né ,, když tam je H 4X2 ,H 4x4, a L 4x4
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Radim Paták »

Nazdar chlapi!!! :D Potřebuji nutně poradit. Chci vyměnit olej v předním diferáku a údajně se tam může dát pouze určitý druh určený pro tyto přední náhony. Jste někdo ochoten poradit značku a zároveň i množství oleje, které tam patří??? :oops: :-k :mrgreen:
Paťo JP
Příspěvky: 4
Registrován: 28 lis 2014, 21:01
Bydliště: Mošovce

Re: Přední náhon na terracanu

Příspěvek od Paťo JP »

Zdravim ,mam problem s Terracan 2003.
Pri radeni 2HI,4HI,4lo,sa samovolne odpaja pridavna prevodovka alebo preskakuju rezimy medzi sebou. Moze byt zle ovladanie alebo servo motorcek co to riadi? Stretli ste sa s tym niekto? Dakujem za rady
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“