Úsekové měření rychlosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Úsekové měření rychlosti

Příspěvek od saman »

Vono ani nejde o radary ale o to že tě dnes je schopen sledovat kdejakej trouba kde chce a to se dá celkem snadno a tomu Ti navigace nezabrání.
Sonata 2,4 2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Úsekové měření rychlosti

Příspěvek od PhanTom »

Protože jsou i tací, co doopravdy tu nohu z plynu sundaji, když tu tabuli vidí. Že je to dobrá věc a ne pro buzeraci jako měření na konci obce si uvědomíš třeba tehdy, když ti někdo sejme dítě v obci, kterou prolítne 130km/hod. Nemám nic proti rychlosti mimo obec, ale v obci by se vážně mělo přemýšlet že tam jsou i lidi a to ve větší koncentraci, než mimo obec.Hlavně děti a u nich nikdy nevíš. Sám jsem měl tu čest kdysi dávno ve 30 nabrat školáka, co si to uprostřed silnice rozmyslel že se vrátí . Naštěstí to byl cvalík a já měl tehdy Š120, takže to skončilo jen promáčklou kapotou motoru, ale válející se dítě vpředu na autě nebyl zrovna hezký pohled.
Tak třeba proto tam ty radary jsou,preventivně. Jak říkám, v obci to beru. Jinak souhlasím s názorem, že ztráta identity je dnes aktuální, banka tě sleduje přes kartu, operátor mobilem, satelity mají rozlišovací schopnost že vidí krabičku sirek na chodníku, takže když to dáš vše dohromady, musel by si se hodně maskovat, aby tě nenašel ten, kdo tě chce najít.
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Úsekové měření rychlosti

Příspěvek od saman »

S tím souhlas jezdím spoustu km po Praze a pijánko tempomat a 50 jednou 60 a šup 2 bodíky. Za rychlost to beru to sedí.
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Úsekové měření rychlosti

Příspěvek od Josef »

Asi budu muset taky reagovat
Můj první příspěvek v tomto téma měl být spíše preventivní.
Ze své původní profese jsem těch fotek, které se tady oběvují v tématu nehody jsem viděl daleko více.

Zákony, byť pro některé jsou tvořeny pro to, aby se nedodržovaly by přesto měly být dodržovány.

Při pročítání tohoto vlákna a názorech "je to buzerace", nebo "omezování osobní svobody" nevím co si myslet :roll:
Není jednodušší jezdit podle pravidel silničního provozu. :?:

Nebo je lepší dostat obálku s podobným dopisem :cry:

http://img44.imageshack.us/i/zaloba.jpg/

(jistě pochopít, že jsem některé údaje vymazal)

Pokud máte touhu se předvést tak Vám jistě rád změří rychlost Rade 622 na"Moravě"

JEZDĚTE JAKO LIDI
Odpovědět

Zpět na „Pokec“