Tažné zařízení

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Mexican »

pevne mozes vzdy demontovat. Ano, nasadenie trva asi 5 minut vs 1 minuta. Ale pevne je proste pevne, nehrozi ze sa nejakym sposobom vychodi, nic z toho clovek nestrati, mam v tazne vyrazne vacsiu doveru pri tahani privesov. Ja by som bajonet nechcel. Davat tazne pre strycka prihodu - za tie prachy sa da v pohode 12-15x pozicat dodavka :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

dibarbora
*****
Příspěvky: 2088
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od dibarbora »

Je to o názore.. niekto si kúpi za 2000e super kolesá, ktoré ohne na ulici za barákom a k tomu si dá keramiku na lak za 600e, ktorú mu umyjú dva dažde... a ja som si kúpil za 650€ ťažné, ktoré som za pol roka zatiaľ využil raz na cca. 250km.... :mrgreen:
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
ramon.celi
*
Příspěvky: 75
Registrován: 27 lis 2022, 19:00

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od ramon.celi »

Tažné potřebuji na chatu třeba jen 2x za rok ale potřebuji.......odmontovat na pevném 2 šrouby je otázka 3 minut.
Vlastik123
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2022, 09:59

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Vlastik123 »

Nemáte někdo namontované tažné na Plug-in Hybrid? Mám problém s tím, že se s tím nedá couvat. Při už mírném vytočení přívěsu to vyhodnotí elektronika jako nebezpečí kolize a dupne mi na brzdy. V servise mi tvrdí, že by museli přeštelovat radar a do toho se mi nechce. Na všech autech mi po připojení vozíku zadek vypnul senzory ale tady ne. Prý to nejde. Zajímavé je, že jsem měl půjčeného Tucsona v naftě s manuálem a tam se senzory vypínají. Máte zkušenosti?
Děkuji Vlastik
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Ostatní“