HYUNDAI SRAZ CHRASTANY 2005 -pojmy+dojmy+foto

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No to je pravda, Leo přesvěč Kačku k registraci, čím víc něžného pohlaví tím líp ...
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

CARy píše:no ja vim, fotogalerie, a kam stim Miloshi,bylo tam omezeni 10 fotek ?? teprva to upravuju do mensi velikost, nestiham jo v praci se moc flakat neda, fotesa tu mam tak pls help, ignorek nabidl ze to nekam frken, tak JAK???
to blondynaa: sme si uřizly pěknou ostudu s kolačkama, Farmař nas pěkně vypekl :lol: :lol:
zdravim Meredith hurá další ženská, a co Leo ??, Kačka s Getzíkem??
Cary, příště!!! :oops: To jsem ráda, že tu bude víc ženských, snažila jsem se přemluvit jednu slečnu na hranicích k registraci, měla moc krásnýho accenta ale nechtěla, že prý má hodně práce. Slečna byla taky pěkná :wink:
Farmáři, to jsi pekl ty??
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Farmář napekl moc dobře :shock: . Možná by stálo za to ho jmenovat do funkce dvorního pekaře srazů a zrovnatak ignorka za dvorního fotografa :wink:
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

To CARy.

Příspěvek od Meredith »

CARy - taky zdravím :-), chtělo by to fakt víc ženských, na srazu nás byla menšina :-). Zkusím někoho najít v okolí, ale moc si od toho neslibuju. Snad se na příštím srazu objeví víc žen. Já myslím, že pánové by určitě proti nebyli :-).
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no ja si myslim ze proti nebudou do urcity míry, pak se budou bát ze jim ztoho udelame feministickej club :lol: :lol: :lol:
taky budu shanet aspon tak 10- ne ??? dohromady
C. 8)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:D Nebojme se vlka nic :D Určitě proti nebudem ... Myslím, že když to budou holčiny jako jste vy, tak nějaký feminismus nehrozí ne ...
Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

jo ženský se vám zachtělo jo ... je mi jasný kam míříte :D ... přítě ve výbavě přibude i bazén a kanistry s vodou a holkám nakážete aby přijeli v plavkách jinak ať nejezdí :D
a když nebude hezky tak budou bahení války :D:D
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

jo tak miss mokre tricko se ti zachtělo , seženem si někde 3-litr min. a pak ti ukazem TVE MISTO JE ZA MNOU :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

CARy píše:jo tak miss mokre tricko se ti zachtělo , seženem si někde 3-litr min. a pak ti ukazem TVE MISTO JE ZA MNOU :lol: :lol: :lol:
no tak až jednou přijedu na sraz na 15" tak mi uvidíš jen prdelku :D

jenže mám 17" a na těch je to líný jako sviňská noha :D
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

blondynaa píše:
CARy píše:no ja vim, fotogalerie, a kam stim Miloshi,bylo tam omezeni 10 fotek ?? teprva to upravuju do mensi velikost, nestiham jo v praci se moc flakat neda, fotesa tu mam tak pls help, ignorek nabidl ze to nekam frken, tak JAK???
to blondynaa: sme si uřizly pěknou ostudu s kolačkama, Farmař nas pěkně vypekl :lol: :lol:
zdravim Meredith hurá další ženská, a co Leo ??, Kačka s Getzíkem??
Cary, příště!!! :oops: To jsem ráda, že tu bude víc ženských, snažila jsem se přemluvit jednu slečnu na hranicích k registraci, měla moc krásnýho accenta ale nechtěla, že prý má hodně práce. Slečna byla taky pěkná :wink:
Farmáři, to jsi pekl ty??
jo,vlastne trouba a ja sem asi taky.... :?
to vis tata v sukni :lol: nejsem zadna babovka... ta bude priste :wink:
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no jo to známe zase jenom chlap co se umí vytahovat na holky co !! :lol: no to uz by stacilo, nejsem pako abych se s nekym pretahovala, mam auto jako hobby ne pro ego !
:lol: bez uražky C.
Uživatelský avatar
Jáno
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 črc 2005, 09:28
Bydliště: Jicin (+-)

Příspěvek od Jáno »

CARy píše:no jo to známe zase jenom chlap co se umí vytahovat na holky co !! :lol: no to uz by stacilo, nejsem pako abych se s nekym pretahovala, mam auto jako hobby ne pro ego !
:lol: bez uražky C.
A dost! PAKO jsem tu ja :) jo jinak lantry a accenty u nas ridej paninky, tak nevim kdo je bude lakat na srazy, ja do toho nejdu

Auto jako hobby, naprosto souhlas.
mel jsem Lantru '96 1.6 16V
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Co bude s tema fotkama od Cary??
A co ten novej clen???
Farmar: nespletl ses povolanim?? V cukrarne by te privitali s otevrenou naruci, jeste sem nevidel chlapa co by pekl buchty a pernik, ale ty ses machr. :wink: ja bych to nezvladl..... priste budou s makem vid??? :D
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

CARy píše:no jo to známe zase jenom chlap co se umí vytahovat na holky co !! :lol: no to uz by stacilo, nejsem pako abych se s nekym pretahovala, mam auto jako hobby ne pro ego !
:lol: bez uražky C.
jujky juj to jsi to blbě pochopila,nebylo to vytahování ... spíš sranda ... mám taky autíka jako hobby,jsem vyrost s motorem víš,takže co se tíče kol a motoru na béňo je moje !!! ;)
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

lidi narvala sem to do galerie, + moje soukromy fotky, uz nemam silu, nejsou vsechny,
info od Tiburona, novej clen ma noveho kone a to trojskeho v PC, teda je to z neoverenych zdroju, doufam ze mi pak nevynada 8)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“