Koupě Getze

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

O.K., my v Horouškách nebydlíme dlouho, cca rok. Tak taky moc nikoho neznáme. Měj se, Leo
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Pro informaci - další obrázky faceliftu GETZE

http://www.novinky.cz/auto/65997-v-cele ... -getz.html
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak by mě zajímalo kolik bude stát
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od MichalS »

Zdravím všechny, tak jsem si v pátek přivezl nového Getze a musím konstatovat, že je SUPER. Jízdní vlastnosti perfektní, po designové stránce se mi také moc líbí, motor není ani slyšet prostě paráda. Ručička od palivoměru téměř neklesá. Poslední co mi chybí je nějaký rozumný rádio co umí MP3. Všem co váhají s koupí můžu doporučit.
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Vitam te na hyundaiclubu a gratuluji k novemu autu. Doufam, ze spokojenost s nim vydrzi co nejdele.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

radio

Příspěvek od rade622 »

Tak si kup radio HYUNDAI s disk, USB vstupem na flash, v obchodě za bratru 3500. K dostání u všech dobrých prodejců elektro. A bude to i stejná značka jako vůz.
Vitej v klubu
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

to MichalS

...aj ja ti gratulujem. :idea: S tou spotrebou to ešte neprechváľ dopredu :wink: Aspoň do 15.000-20.000km to nieje žiadná sláva :!: Inak rádio sa snaž kúpiť rozmerovo také aby si aj ty nemusel rozoberať stredový panel prístrojovej dosky, ak ovšem už Kórejčania daný priestor pre rádio nezväčšili v nových modeloch...
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Návštěvník

Re: radio

Příspěvek od Návštěvník »

No to radio Hyundai uz jsem videl prodavat i jako Sencor, takze je otazka kdo to ve skutecnosti opravdu vyrabi a dalsi vec co me na nem mrzi je ta barva. Moc se mi nechce davat stribrnej kryt s modrym podsvicenim do auta, kde je tmava palubka a vicemene zluty podsviceni. Jsem holt trochu estet :D
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Re: radio

Příspěvek od MichalS »

Anonymous píše:No to radio Hyundai uz jsem videl prodavat i jako Sencor, takze je otazka kdo to ve skutecnosti opravdu vyrabi a dalsi vec co me na nem mrzi je ta barva. Moc se mi nechce davat stribrnej kryt s modrym podsvicenim do auta, kde je tmava palubka a vicemene zluty podsviceni. Jsem holt trochu estet :D
Pardon, to jsem psal ja, zapomel jsem se prihlasit.
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
black_sheep

Re: radio

Příspěvek od black_sheep »

Anonymous píše:No to radio Hyundai uz jsem videl prodavat i jako Sencor, takze je otazka kdo to ve skutecnosti opravdu vyrabi a dalsi vec co me na nem mrzi je ta barva. Moc se mi nechce davat stribrnej kryt s modrym podsvicenim do auta, kde je tmava palubka a vicemene zluty podsviceni. Jsem holt trochu estet :D
no tak to je presny, ale ja uz si na to stribrny radio s modrym podsvicenim zvyknul a v noci to krasne jemne osviti auto a rekl bych ze se tam i hodi..
Zedci

Příspěvek od Zedci »

No . Na Slovensku sa Getz este jazdeny nepredava, bo som zatial ziadny nenasiel :-)) Asi to svedci o tom ze to je dobre auto.
Kamaratovi rodkaci kupili v novembri 2003 Getza 1.3 vtedy to bol HIT :-))
a teraz ho predavaju za 190tis, samozrejme som sa hned prihlasil ze ho zoberem. Vsade sa stretavam iba s pozitivami a viem ako bolo stym autom zaobchadzane, neraz sme sa na tom s kamosom vozili. ten motor je ozaj zihadielko. Tearz mam Fiat Bravo 1.6 16V r.v. 1997 a uz ma nebavi do toho tlacit prachy. Tak ja len tolko.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Také nový Getz

Příspěvek od XMira »

Zdravím všechny členy. Právě jsem se stal hrdým majitelem nového Getze, takze doufám, že postupem času si budeme navzájem užiteční radami i zkušenostmi. Teď se seznamuji, takže zatím nemám zkušenosti žádné :)
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Také nový Getz

Příspěvek od Josef »

XMira píše:Zdravím všechny členy. Právě jsem se stal hrdým majitelem nového Getze, takze doufám, že postupem času si budeme navzájem užiteční radami i zkušenostmi. Teď se seznamuji, takže zatím nemám zkušenosti žádné :)
Grutuluji,
Jseš pravděpodobně první na tomto fóru, který se může pochlubit faceliftovaným GETZEM
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Re: Také nový Getz

Příspěvek od MichalS »

Josef píše:
XMira píše:Zdravím všechny členy. Právě jsem se stal hrdým majitelem nového Getze, takze doufám, že postupem času si budeme navzájem užiteční radami i zkušenostmi. Teď se seznamuji, takže zatím nemám zkušenosti žádné :)
Grutuluji,
Jseš pravděpodobně první na tomto fóru, který se může pochlubit faceliftovaným GETZEM
Ne, ne, ja být první :D Zdravím kolegu XMira a přeji nejen jemu spoustu spokojených kilometrů.
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Také nový Getz

Příspěvek od Josef »

MichalS píše:
Josef píše:
XMira píše:Zdravím všechny členy. Právě jsem se stal hrdým majitelem nového Getze, takze doufám, že postupem času si budeme navzájem užiteční radami i zkušenostmi. Teď se seznamuji, takže zatím nemám zkušenosti žádné :)
Grutuluji,
Jseš pravděpodobně první na tomto fóru, který se může pochlubit faceliftovaným GETZEM
Ne, ne, ja být první :D Zdravím kolegu XMira a přeji nejen jemu spoustu spokojených kilometrů.
:oops: :oops: :oops: Má co nejhlubší omluva prvnímu :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“