Stránka 3 z 3

Re: Nový "test"

Napsal: 27 čer 2026, 18:55
od milosh
idam.i píše: 26 čer 2026, 17:12 Už len tou otázkou dávaš najavo,že nie si zrovna fanúšik áut.A tým nemyslím nič zlé. [-X
Z bodu A do bodu B čo možná najlacnejšie. :-k
Měl jsem 15 let auto, co zralo ve meste 12 litru na 100 a bylo mi to jedno, hlavne ze bylo spolehlive (proste ze odesel automat v 260t km beru jako ok). Nyni mam auto, co ma spotrebu ve meste 3x nizsi. Bude mi 50, zavodnik uz nejsem, vlastne jsem nikdy nebyl.


Btw: Fanousek aut si nekoupi auto soucasne, ale stare s poctivou atmosferou a poradnym motorem, kdyz jsme u toho.

Re: Nový "test"

Napsal: 27 čer 2026, 20:34
od idam.i
:mrgreen: F1,Le Mans či WRC jazdia atmosférou ? :mrgreen:
Inak mám 60 rokov,takže vek tiež neberie. [-X
No inak nič v zlom. :mrgreen: