Zdravíme se?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od Tringi »

Když poznám, že je to Coupé (jiné Hyundaie mi ještě donedávna splývaly s ostatním provozem), tak při větší rychlosti bliknu, pokud jedem pomaleji tak mávnu. Ale docela často si všimnu až už se míjíme. Škoda. Už jsem toho pomalu nechával, protože mi taky nikdo neodpovídal, a občas na mě koukali jak na vola, ale nedávno na mě cestou na Olomouc zablikalo jiné Coupé. Měl jsem z toho radost jako malé dítě :P a zdravím dál.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od xkrchnav »

Ja na tú radosť ako malé dieťa stále čakám! Ale už sa neviem dočkať až mi niekto odmáva :mrgreen: :lol:!
:?: Mimochodom konečne s nálepkou https://www.hyundaiclub.net :P
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jojo, taky se mi to stalo.
U nás na Jihlavsku jezdí už celkem hodně new accentů, potkávám pravidelně min. 3, ale nezamává ani jeden.
Minulý týden jsem předjížděl bílého accenta s pražskou spz a po předjetí jsem na něj bliknul výstražnejma a on na mě čučel jako puk. Škoda, za celou dobu mě žádný hyundai nepozdravil :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od xkrchnav »

A ako dlho to už praktizuješ? Ja od novembra 2007 a tiež zatiaľ nič. Jeden náznak úsmevu som tuším zaznamenal, ale to neviem či to nebolo tým, že som sa tej šoférke zdal sympatický :oops: :lol: :lol:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

xkrchnav píše:A ako dlho to už praktizuješ? Ja od novembra 2007 a tiež zatiaľ nič. Jeden náznak úsmevu som tuším zaznamenal, ale to neviem či to nebolo tým, že som sa tej šoférke zdal sympatický :oops: :lol: :lol:
Auto mám půl roku, na foru jsem skoro rok
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od xkrchnav »

sú to proste nevychovanci :lol: to mi pripomenulo jednu babku dneska v nemocnici. Vraj má alzhaimera a niekedy má zaujímavé výpady:
odchádzala sestrička z izby a babka jej hovorí naschledanou. A sestrička samozrejme neodpovedala, lebo za minútu sa vráti naspäť. A tá babka úplne smrteľne vážne: "ani pozdravit neumiou, nevychovanci!" ehm :) Tak som tu vyjadril môj menší flashback. Sorráč, dúfam, že mojou dnešnou hyperaktivitou som nejak nezababral fórum, ale už na mňa padá únava takže budete mať pokoj :mrgreen:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od shwaara »

Ja pozdravil Hckare jednou a on mi odpovedel, to mi udelalo radost. Jel jsem takhle vecer za tmy domu a v protismeru jsem potkal uplne stejnou sonatu vc. barvy (zlata). Dalkovejma jsem uz blinout nestih, protoze barvu jssem rozpoznal az kdyz jsme byli u sebe, tak po tom, co jsme se minuli, jsem blik alespon vystraznyma a on mi blikl zpatky.
Jinak kdyz v Pze potrebuju nekam pustit (otaceni, zip, atp.) tak me od ty doby, co nemam oktavku pousti vestinou Hckari (martix, apod.) Timto dekuji tomu z Podoskyho nabrezi z minulyho tydne:)
Druha vec je, ze se se mnou snazi na dalnici zavodit majitele Tucsonu. Stalo se mi to uz nekolikrat. Jednou me ale jeden nasvall, pac chtel evidentne zavodit, ale spis me blokoval a kdyz uz uhnul, tak na to naschval slapnul... Ale to je na jine tema:)
Sonat 02-04 moc nepotkavam, za 3mesice v Praze vsehovsudy 3 a vzdy mi to udela radost. Ale 2x z toho sedeli za volantem geronti, takze jsem nezdravil :)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od carlos »

Háček je teď na cestách čím dál víc, a tak kdybych mával všem, tak mně ruka upadne. Tak dávám třeba v zácpách ve městech z vedlejší "přednost" H-čkům, mumlajíc si pro sebe - to je menší brácha, to je větší brácha... :D . A oni jako mávnou a já taky. Jinak se občas snažím pozdravit nějakou tu Elantru ( těch je míň ), ale s nevalným úspěchem. Ale jednou se to třeba podaří :P :P :P !!!
Elantra 1.6, r.v.2006
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od xkrchnav »

Tak to je paráda! Už len to, že viem, že nie som jediný "naivný mávajúci optimista" mi dodáva elán do pokračovania v tom mávaní a usmievaní. Šak ono to aspoň možno spraví krajší deň hoc ináč nabručenému páprdovi za volantom. A keď ne, tak aspoň z jeho nabručeného výrazu spraví výraz "čo to je za šialenca??". A to za to stojí ne? :lol: :lol:
Ja teda tiež pozorujem prírastok /-/ (kde je ten hyundai smajlík :wink: ) ale ruka mi zatiaľ neodpadla :P
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

Ahoj,tak jsem včera narazil na toto téma a myslím že hned dnes jsem měl tu čest že mě jedno /-/ pozdravilo.Snad zaregistroval i moji odpověď. :-) Jinak to bylo černé /-/(typ jsem nezaregistroval) a bylo to v Roždělovicích ve Středních čechách.Pokud nezahlédl mou odpověď tak zdravím dodatečně teď. :D
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od DEDe »

ja zdravim vicemene jen coupe , H cek je uz tolik ze by se clovek asi uzdravil :) A hlavne me kdyz nekdo problikne tak spis zacnu panikarit ze nemam svetla nebo ze policajti nebo ze proste neco :D Takze nez se z toho deliria proberu tak me nedojde ze me jen nekdo pozdravil :D :) :mrgreen:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Václav Jelínek
*
Příspěvky: 75
Registrován: 25 srp 2008, 21:54
Bydliště: Praha 9 H. Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od Václav Jelínek »

Dodrej zdravim, je fakt že Háček jezdí hodně ale těch motorek taky a stejně se zdravíme dyž vyjedu, a já osobně na Háčka vobčas mávnu ale dyž vidim jak namě ty řidiči čučej tak se my pak už moc nechce. Tak doufám že někdy potkám někoho kdo pozdravý :wink: nebo si plácne tim otevřenym vokýnkem :D , ale doufám že beztý železný rukavice :) :D :lol: :P
Lantra 1,8GT 16v r.v.93
Scoupe 1,5LS r.v.93 Prodáno
Škoda 120GLS r.v.85
Chevrolet Camaro 5,0 Z28 r.v. 1990
Galloper 2,5 73kw r.v. 1999
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od Rexcor »

Taky se nažím zdravit. Spíš staro Santíkáře, ale jen jim mávnu, aby nepanikařili. Dokonce jeden pozdrav v Pcích opětoval. Měl černého Santu. Ale jinak ostatní háčkaře jen pouštím, když je třeba. Je jich už ale na silnicích moc. A kdyby aspoň člověk poznal, že k němu patří. Když nepozdraví cítím se pak osamocen.:-)
Ovšem po tomhle tématu uvažuji, že budu zdravit i ostatní. Takže když v bílém nebo modrém santovi bude někdo zdravit a mávat jako blázen tak jsem to já.
Jinak skoro každodenně jezdím trasu Pardubice, Hradec Králové a pak zase domu do Pardubic.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od MadMaxx »

ja zdravim jen Coupecka (bliknutim a mavnutim rukou), pze Hyundaiu je fakt moc, a musim rict, ze zatim vsichni coupeckari odpovedeli 8)

jednou mi dokonce odpovedela takova pekna slecna v tmave modrym coupe (v brne u platinia), a doted lituju, ze sem to neotocil a nejel za ni :?
Hyundai Sonata 2.0 2007
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíme se?

Příspěvek od Tringi »

Stejně by mě zajímalo jestli ten, co na mě před půl rokem bliknul, když jsem jel na Olomouc, mou odpověď viděl. Protože jsem po jeho bliknutí nejprve kontroloval jestli svítím, pak jsem si všiml že to je Coupé (asi 2002, stříbrné), tak jsem akorát na pozdrav mávnul rukou. A pak už jsme se jen minuli a byli pryč. ...Pořád mi to vrtá hlavou :) Chlapi, nenapínejte mě, kdo z vás to byl? :P
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „Pokec“