"Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Kde najradsej / najcastejsie tankujete?

SHELL
28
25%
OMV
21
19%
SLOVNAFT
4
4%
ESSO / AGIP
5
4%
LUKOIL
11
10%
BENZINA
21
19%
EUROOIL
7
6%
AVANTI
2
2%
Hypermarketove pumpy (Hypernova, Tesco, Makro)
13
12%
 
Celkem hlasů: 112

Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Preferuji Shell.Nejsem zastáncem protlačování jedné značky,ale zatím mě nezklamala a tak neměním.Tady se dá celkem dost dočíst o palivu.Tak pro ty co dychtí po informacích tak tady to je:http://www.shell.com/home/content/cz-cz ... _1307.html
Taky si myslím jak už tu bylo řečeno,že více méně záleží na přepravci a né na čerpací stanici.
Nic není takový jak vypadá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Takže v pořadí oblíbenosti:EuroOil,OMV,Shel.V žádném případě ty malé pumpičky,které jsou o pár haléřů levnější,mám svoje auto rád.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

antek píše:Takže v pořadí oblíbenosti:EuroOil,OMV,Shel.V žádném případě ty malé pumpičky,které jsou o pár haléřů levnější,mám svoje auto rád.
hovoris ze male pumpy nebrat - ale Euro Oil mi pripada dost Low end.. nejak si proste nemozem pomoct ale tie pumpy vyzeraju akoby sa tam zastavil cas a vratili sme sa do doby Benzin z 80 rokov :-P teda aspon tie v Jihomoravskom a Zlinskom kraji na mna tak posobia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

Comic píše:Preferuji Shell.Nejsem zastáncem protlačování jedné značky,ale zatím mě nezklamala a tak neměním.Tady se dá celkem dost dočíst o palivu.Tak pro ty co dychtí po informacích tak tady to je:http://www.shell.com/home/content/cz-cz ... _1307.html
Taky si myslím jak už tu bylo řečeno,že více méně záleží na přepravci a né na čerpací stanici.
V tomto pripade mne osobne nejde o to ci Shell alebo nie Shell. Mne islo o to ci netrpim nejakou utkvelou predstavou :wink: o znizeni tahu a zmeny zvuku motora po natankovani v-p diesel.
Ja osobne tankujem na Shell-ke a s "obycajnym" dieslom bolo vsetko v poriadku. Kedze mi Dr. Hardcam potvrdil moje "halucinacie" tak sa citim uz zdravy :D a dalsie tankovanie uz nebude v-p diesel ale "iba" diesel extra (teda opat Shell).
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mne to potvrdila moje oblibena CS Shell, kam vecer jezdim na kavu...jejim provozovatelem neni Shell, nybrz Tank 66. Do minuleho tydne meli diesel extra, v-power diesel a natural 95...od minuleho tydne nahradil v-power diesel, v-power benzin...:) pry prestal byt o diesel zajem, kdezto nabusenych benzinovych "sportaku", ktery by radi papapaly v-power benzin je vic.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Tankuju na slovnafte naftu ikdyz se mi zdalo ze na shel V pover to jede citelne lip ale to mi pak tekla voda z kominu a to se mi nelibylo nevim cim to bylo
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

v-powera sem bral vždy vic když sem jel dalkove trasy možna budu za blbce ale když sem jel snim stejnou rychlosti stejnou trasou za cca stejnych podminek počasi tak jsem měl o litr menši spotřebu na sto....zlpušeli sme to pak i s berlingem služebnim a taky to same ...možna nahoda nevim...ale nic jineho jak shell do auta neliju minele sem lil benzinu a hnus auto mi přišlo v momentě line ajk veš...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To bych jezdil za po dalnici temer konstatne 100km/h 3,5 litru nafty, to by bylo fajn...bohuzel, tak optimisticky byt nemuzu:( u Lantry jsem obcas mel pocit, ze to zere min, ale obcas zase vic, ale to bude v noze. Otazkou je, co na to motor s turbem a CRDi vseobecne, kdyz Tobe se u atmsfery podarilo spotrebu snizit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Mexican píše:
antek píše:Takže v pořadí oblíbenosti:EuroOil,OMV,Shel.V žádném případě ty malé pumpičky,které jsou o pár haléřů levnější,mám svoje auto rád.
hovoris ze male pumpy nebrat - ale Euro Oil mi pripada dost Low end.. nejak si proste nemozem pomoct ale tie pumpy vyzeraju akoby sa tam zastavil cas a vratili sme sa do doby Benzin z 80 rokov :-P teda aspon tie v Jihomoravskom a Zlinskom kraji na mna tak posobia
Tak třeba v Uničově jsou vedle sebe EuroOil(Čepro) a OMV a u EO se tankuje víc,podotýkám ceny v zájmu konkurenčního boje jsou stejné,co to znamená?
petrs
*
Příspěvky: 29
Registrován: 26 dub 2006, 14:06
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od petrs »

schell bere v čepru...jako pár dalších benzínek:o)
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Aditíva

Příspěvek od Petusko73 »

A čo aditíva do nafty na zimu? Dávať - nedávať?
Kúpil som na skúšku Castrol TDA. Som zvedavý čo to urobí.
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Re: Aditíva

Příspěvek od rybana1 »

Petusko73 píše:A čo aditíva do nafty na zimu? Dávať - nedávať?
Kúpil som na skúšku Castrol TDA. Som zvedavý čo to urobí.
no to aj ja, daj vediet potom...
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditíva

Příspěvek od Mexican »

rybana1 píše:
Petusko73 píše:A čo aditíva do nafty na zimu? Dávať - nedávať?
Kúpil som na skúšku Castrol TDA. Som zvedavý čo to urobí.
no to aj ja, daj vediet potom...
ja som kupil STP Diesel Treatment with Anti Gel .. a mam pocit ze motor bezi trosicku tiksie ked je studeny a je ochotnejsi zrychlovat za studena.. a myslim, ze to bude mat ten antikorozny ucinok na palivovu stustavu a zlepsuje to mazanie motora.. jedna napln stoji 150kc a odporucaju to davat kazde 3 cerpania
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Aditíva

Příspěvek od antek »

Petusko73 píše:A čo aditíva do nafty na zimu? Dávať - nedávať?
Kúpil som na skúšku Castrol TDA. Som zvedavý čo to urobí.

Myslíš tím přípravek proti ztuhnutí nafty?
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Aditíva

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:jedna napln stoji 150kc a odporucaju to davat kazde 3 cerpania
To jakože do jedné nádrže se nalije tohle to za stopadesát korun? Tak to bych chtěl taky prodávat :lol:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“