** ANTIkor ANTIochrana, alebo ako prísť o nervy **

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Sú Accenty pozinkované ??

Vraj Áno
20
32%
Vraj Nie
22
35%
Neviem
20
32%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

HCD píše:
Milan.M píše:tak mi auto nekdo odrel az se odloupl kousek barvy a uz je to 14 dni a uz je tam rez .hned dnes to necham prelakovat je to hruza ze to hned rezne a to stim ani nejezdim .pozdeji pridam fotku
Mno tak tos mi hned uklidnil. Parkuju u prace na totalne precpanym parkingu 6ti patrovym :D Zaruka se na to nevztahne? Pojistka?
Záruka se vztahuje jen na to co začne reznout samo bez pomoci. :lol:
Pojistka:
1, povinné ručení toho co to odřel (musíš ho ale chytit) :lol:
2, havarijní-tvoje, ale tam je nějaká spoluúčast a ta oprava by byla cenově nejspíš níž než je tvoje spoluúčast, takže bys to stejně zaplatil celý a ještě přišel o bonus na havárku... :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Reklama
 

Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Co na to rict. Snad jen jupi:D Asi si budu delat foto souseda vzdy kdyz zaparkuju vedle nekoho:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Milan.M
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2007, 20:15
Bydliště: Mělnik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.M »

tak mi to ve stredu udelaji ani jsem se neptal co to bude stat. Obrázek Obrázek
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance
Hyundai Accent 98 1.3 12V +LPG
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Milan.M píše:tak mi auto nekdo odrel az se odloupl kousek barvy a uz je to 14 dni a uz je tam rez .hned dnes to necham prelakovat je to hruza ze to hned rezne a to stim ani nejezdim .pozdeji pridam fotku

No tak to je fakt skvělá zpráva a jelikož mám štěstí na rádoby řidiče co parkují mezi auta na desetkrát a ještě blbě tak se mám na co těšit :?
Co pak s tím, když se kousek laku odloupne ????????
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Milan.M píše:tak mi to ve stredu udelaji ani jsem se neptal co to bude stat. Obrázek Obrázek
Mno tak to je zajimavy. Tady to bude asi i pres tu pojistovnu ne? Pac tohle dat dokupy bude vic jak 10 000..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Takže po niekoľkých návštevách servisu, urgovaní, listoch importérovi a ...... mi uznali reklamáciu laku, ktorý javí známky korózie už rok !!
V auguste mi servis prelakuje komplet všetky dvere a kufor. Spomínané časti karosérie su posiaté bodkami, kufrové dvere majú dokonca bublinky.... Auto má 2roky/45tis KM.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Andy4 píše:Takže po niekoľkých návštevách servisu, urgovaní, listoch importérovi a ...... mi uznali reklamáciu laku, ktorý javí známky korózie už rok !!
V auguste mi servis prelakuje komplet všetky dvere a kufor. Spomínané časti karosérie su posiaté bodkami, kufrové dvere majú dokonca bublinky.... Auto má 2roky/45tis KM.
tohle je docela drsny, stane se, ze mezi tema vyrobenejma se najde nejaky zmetek nepovedeny, blby je teda ze jim to trvalo, nez to uznali, to by me mrzelo nejvic. Snad to lakovani vydrzi, mozna by bylo lepsi dily vymenit za uplne nove, ale alespon neco sis vybojoval. Doufam, ze do turecka do budoucna nepresunou vyrobu i jinejch modelu, protoze je skoda ze tak povedene auto jako novy accent vyrabi zrovna tam! :-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

black_sheep píše:
Andy4 píše:Takže po niekoľkých návštevách servisu, urgovaní, listoch importérovi a ...... mi uznali reklamáciu laku, ktorý javí známky korózie už rok !!
V auguste mi servis prelakuje komplet všetky dvere a kufor. Spomínané časti karosérie su posiaté bodkami, kufrové dvere majú dokonca bublinky.... Auto má 2roky/45tis KM.
tohle je docela drsny, stane se, ze mezi tema vyrobenejma se najde nejaky zmetek nepovedeny, blby je teda ze jim to trvalo, nez to uznali, to by me mrzelo nejvic. Snad to lakovani vydrzi, mozna by bylo lepsi dily vymenit za uplne nove, ale alespon neco sis vybojoval. Doufam, ze do turecka do budoucna nepresunou vyrobu i jinejch modelu, protoze je skoda ze tak povedene auto jako novy accent vyrabi zrovna tam! :-(
Ono bude stačit že to budou dělat zlatý český ručičky... :wink:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
temko
Příspěvky: 7
Registrován: 15 dub 2008, 08:28
Bydliště: SK, Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od temko »

nexapem ako to moze hned zhrdzaviet.... ja mam accent r.v: 1996..... sice sa kus objavila hrdza pri blatniku, ale to je o inom. Asi pred 2 rokmi som ho pomocou privesneho vozika dost poskrabal na kufri.... zosuchala sa aj farba....a este dokonca aj priehlbina tam je...ale hrdza ani po 2 rokoch sa tam neobjavila....tak pred 12 rokmi zinkovali a teraz nie??? nexapem to kus
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT
Hyundai Accent 1.5 12v rv:1996
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: ** Antikor ochrana **

Příspěvek od ouzo1 »

čus :hyu:
Všiml sem si , že mi opadává ochraný nátěr podvozku :( . V říjnu mám první garančku, tak to nechám opravit na záruku.
Přílohy
Obraz051.jpg
Obraz051.jpg (60.28 KiB) Zobrazeno 347 x
Obraz052.jpg
Obraz052.jpg (71.01 KiB) Zobrazeno 347 x
Obraz053.jpg
(60.77 KiB) Staženo 188 x
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: ** Antikor ochrana **

Příspěvek od rokolo »

Taky to vypadá jako dodatečný nástřik (provedeno později mimo výrobní linku) jako mám já...
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: ** Antikor ochrana **

Příspěvek od Gandalf »

U mého vozítka pánové udělali ten ochranný nástřik tak důkladně, že vykukuje na vnější stranu lemu zadního blatníku a mám takový dojem, že i lehce (možná po zahřátí) občas pidikapka odstříkne až na bok zadního nárazníku. Ale to by mělo jít vyčistit trochou benzínu. Spodek budu muset před garančkou taky raději zkontrolovat, to je dobrý tip... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: ** Antikor ochrana **

Příspěvek od Andy4 »

....takže po 3roch rokoch a 60tis km bolo auto 2x lakované ale hrdzavie veselo Ďalej. Stálo ma to kopec nervov v servise, kopec komplikácií spojených s tým že mama bola bez auta, o náhradnom vozidle ani nehovorím. Včera som našiel 2cm karfiol na kufrovej kapote. Zase to dávať lakovať znamená byť 4dni bez autam, ale nemá to zmysel. Auto je chrobačné z vnútra a začne hrdzavieť zase. Kým nieje diera durchom v plechu tak sa s tým nedá nič robiť.

Hyundai pre mňa nieje solídna spoločnosť, nikdy s nimi nechcem mať nič spoločné. Ja súkromne voči nim prechovávam odpor, z toho čo nám predali sa mi chce rihať stále, keď sa na to pozriem.


Good luck chlapci, nech ste so svojimi autíčkami spokojní.

A
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: ** Antikor ochrana **

Příspěvek od adam221 »

Andy4 píše:....takže po 3roch rokoch a 60tis km bolo auto 2x lakované ale hrdzavie veselo Ďalej. Stálo ma to kopec nervov v servise, kopec komplikácií spojených s tým že mama bola bez auta, o náhradnom vozidle ani nehovorím. Včera som našiel 2cm karfiol na kufrovej kapote. Zase to dávať lakovať znamená byť 4dni bez autam, ale nemá to zmysel. Auto je chrobačné z vnútra a začne hrdzavieť zase. Kým nieje diera durchom v plechu tak sa s tým nedá nič robiť.

Hyundai pre mňa nieje solídna spoločnosť, nikdy s nimi nechcem mať nič spoločné. Ja súkromne voči nim prechovávam odpor, z toho čo nám predali sa mi chce rihať stále, keď sa na to pozriem.


Good luck chlapci, nech ste so svojimi autíčkami spokojní.

A
Mozes hodit foto?
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ** ANTIkor ANTIochrana, alebo ako prísť o nervy **

Příspěvek od black_sheep »

tak to nebud hloupy, nevim jak to mate na slovensku ale v CR (mozna to plati v EU) kdyz neco reklamujes 3x se stejnou zavadou tak ti MUSI ZE ZAKONA dat moznost VRATIT penize do koruny presne kolik jsi za to dal. ani o halir min! fakt! zjisti to, pripadne to jeste jednou nech udelat a nech si pak vratit prachy a kup neco jinyho. jak vidis nikdy jiny to na foru neresi, chapu tve rozladeni z hyundaie ale jako fanousek techto aut se jich musim zastat ze to je fakt cerna vyjimka takova silna koroze takhle ihned po koupi.

dostal bys docela dobry balik penez, nevim za kolik jsi to ted koupil ale mohl bys za to mit i30 v poradny nalozi bych rekl a to je trosku nekde jinde a navic jak rikam je to fakt smula - neni to normalni u hyundaie.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“