TURBO SCOUPE

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Yurii »

Nene to cerveny ted nemyslim, bylo bily :) Jeden exclen mel LSo to pak prodal nejakymu manikovi a dal mu k tomu dalsi motor z GT no a skoncilo to tak, ze ten przinitel oddelal jeden motor tak tam hodil motor z GTcka ale bez turba :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od -JxD- »

Ouch :D at zije profesionalita :)
mimochodem Yu(r/k)ii, jak dlouho trvá tvejm scoupáčům nez se turbo chytne?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

-JxD- píše:Ouch :D at zije profesionalita :)
mimochodem Yu(r/k)ii, jak dlouho trvá tvejm scoupáčům nez se turbo chytne?
Vim o dobrem pouzitem turbu t25 za 3500.
problem zvyseni tlaku na z15 zalezi od stavu turba.Dale je treba vedet kdy zasahuje fuel cat a popripade tento problem vyresit cipem(svabem),
co se tyka usazeni t25 neni problem ale uvedom si ze potrebujes primo cip pro toto dmychadlo! je velkej rozdil mezi t15 a t25.A zalezi na jakej vykon mas zalusk.
Nekde sem nasel scoupe s 320ps na kolech 8) :lol:
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od -JxD- »

jj, na 200sx foru ne? tam jsem to turbo videl prave taky :)

no pri GO, kdyz bylo sundany, tak sme zkouseli vuli a skoro zadna nebyla, turbo je prej v dobrym stavu (docela zazrak).
a vykon...no libilo by se mi tak do 170HP, vic ne, furt tam mam hlinikovy pisty....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

-JxD- píše:jj, na 200sx foru ne? tam jsem to turbo videl prave taky :)

no pri GO, kdyz bylo sundany, tak sme zkouseli vuli a skoro zadna nebyla, turbo je prej v dobrym stavu (docela zazrak).
a vykon...no libilo by se mi tak do 170HP, vic ne, furt tam mam hlinikovy pisty....
jj na 200sx foru.
jakej mas kod motoru?
A no asi by to bylo nakladne :lol:
jen predbezne walbro pumpa 3000,poradne tesneni pod hlavu,lepsi ic treba avia 2000,mozna vstriky,hodila by se ti uz wide band lamba s budikem afr aby jsi mel jistotu ze to nemas bohate nebo chude.Cesta za vykonem je trnita a dlouha
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od -JxD- »

jestli myslis to co myslim ja, tak G4EK

no super no :D tak asi nic =) z tohohle mam asi jen to tesneni, to jsme tam pri GO davali nejaky poradny kovovy...
jediny co z tohohle planuju zatim jsou nekdy budiky :D turbo, afr a treti....tlak oleje?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Nene to cerveny ted nemyslim, bylo bily :) Jeden exclen mel LSo to pak prodal nejakymu manikovi a dal mu k tomu dalsi motor z GT no a skoncilo to tak, ze ten przinitel oddelal jeden motor tak tam hodil motor z GTcka :)
pener_jack to tak ma taky, mel LSko, to trosku tuknul, tak koupil GT a prestavel ho.. od ty doby ma taky malo casu, ale prej to jede pekne, akorat jsou s tim obcas potize. mozna uz to vychytal, kdo vi..?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

pro stock motor je nejdulezitejsi tlak oleje.tlak turba.AFR vyuzijes u performance.
ono ted koukam ze naky scoupe se 15-170 jezdi na stock motor.Jen Jine dmychadlo,cip,pumpa,ic.
Jinak co jsem koukal tak jsem ani nenasel jine pisty.Pouze ojnice pauter. :-k
chce to hledat a hledat a hledat info ale teoreticky by to mohlo vydrzet.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Yurii »

Nojoo jenze Pener to má přestavěný celý i s turbem a elektrikou :) Jeho vozítko pořád jezdí, párkrát jsme měnili turbo a řešili různý drobnosti ale je pořád pojízdnej :) V létě plánuje Pener zástavbu elektrickejch okýnek , zrcátek a tak bude to ještě docela prča :) :mrgreen: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od -JxD- »

Na tenhle kit jsem koukal, kdyz sem delal GO :) ale nakonec mi prislo 20 000kc moc :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Tomson-tr »

na nete som nasiel na predaj toto,tak som mu napisal a popytal sa nejake veci a on mi odpisal ze s tymi vecami co predava by som sa pri scoupe gt mohol dostat na hranicu nejakych 140 ps,je to mozne s tym?
nejde mi sem vlozit nejako odkaz tak som to iba prekopiroval -

Predam regulator tlaku paliva s manometrom, sluzi na zvysenie tlaku paliva a tym aj zvyseniu vykonu motora. Zobrazuje tlak s PSI aj Baroch.Rozsah nastavenia 3-7bar.
Cena 45€
Predam manualny regulator tlaku turba (MBC), vhodny na zvysenie plniaceho tlaku turba,vratane montazneho prislusenstva. Cena 30€

a etse som niekde cital ze obycajnym iba cipom by som dostal o 30 ps viac,ale neviem,no mozno na TDi-cakch hej ale ci aj na scoupe to neviem...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

Tomson-tr píše:na nete som nasiel na predaj toto,tak som mu napisal a popytal sa nejake veci a on mi odpisal ze s tymi vecami co predava by som sa pri scoupe gt mohol dostat na hranicu nejakych 140 ps,je to mozne s tym?
nejde mi sem vlozit nejako odkaz tak som to iba prekopiroval -

Predam regulator tlaku paliva s manometrom, sluzi na zvysenie tlaku paliva a tym aj zvyseniu vykonu motora. Zobrazuje tlak s PSI aj Baroch.Rozsah nastavenia 3-7bar.
Cena 45€
Predam manualny regulator tlaku turba (MBC), vhodny na zvysenie plniaceho tlaku turba,vratane montazneho prislusenstva. Cena 30€

a etse som niekde cital ze obycajnym iba cipom by som dostal o 30 ps viac,ale neviem,no mozno na TDi-cakch hej ale ci aj na scoupe to neviem...
regulator tlaku paliva ti je naprd.To radsi walbro pumpu.MBC urcite potrebujes a cip potrebujes aby jsi odstranil fuel cat.Je to tu napsane
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od -JxD- »

No z veci, ktery se tu jeste nezminovaly, tak mam doma jeste pripravenej chladic oleje, jestli to pomuze :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO SCOUPE

Příspěvek od Rave »

-JxD- píše:No z veci, ktery se tu jeste nezminovaly, tak mam doma jeste pripravenej chladic oleje, jestli to pomuze :)
urcite se hodi
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“