Jaká je vlastně maximálka ???

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Fuj, dotedka vzpominam jak jsem jel v dubnu z kina na Zlicine, jel jsem maximum, co to dalo, tacho 220 a najednou koukam, na dalnici v mym smeru se otaci bila Fabie, dupnul jsem na to, auto okmazite zacalo nehorazne tancovat, od svodidla ke krajnici, mijel jsem ho akorat kdyz se otocil, asi nepocital, jak rychle jedu. Byla to servisni Fabie asi ABA, otacel se proto, aby by byl motorem k autu, ktery chtel startovat nebo opravovat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Hardcam píše:Sokyno: kolikrat Ti mam rikat, aby sis ty prasky vzal hned, jak se probudis? Podivej se, co zase pises za blbosti:)
Ja nejsem na praskach ani na drogach proste sem jel a tachac se mi vzimne sprava hodne blbe proste jedu 90 a on srazu vyleti na na konec palickou primo dolu tak sem myslel ze tam bude asi 280 neeeee :lol: :shock: :roll: nevi nekdo co stim je,,,???
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Příspěvek od fiam »

Sokyno píše:
Hardcam píše:Sokyno: kolikrat Ti mam rikat, aby sis ty prasky vzal hned, jak se probudis? Podivej se, co zase pises za blbosti:)
Ja nejsem na praskach ani na drogach proste sem jel a tachac se mi vzimne sprava hodne blbe proste jedu 90 a on srazu vyleti na na konec palickou primo dolu tak sem myslel ze tam bude asi 280 neeeee :lol: :shock: :roll: nevi nekdo co stim je,,,???
asi tam budes mat nejaky skrat.........alebo ides polade, a kolesa smikaju :D :D :D
______________________________________
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

tak to je jina Sokyno :wink: Hardcame ted si vem ze jedu ti v noci po nemecky dalnici v tahly ale kvuly rostlinam mezi svodidlama neprehledny zatacce (dodavkou) a proti me auto v protismeru (v LEVYM PRUHU!)a jeste na me blikalo dalkovejma. objedu ho troubim jako svin a koukam dal a nejaka trubka za volantem prejela sjezd tak to proste obratila a jela cca 500m!!!!!!!!! v protismeru. jestly nekdo jezdite v nemecku tak vite jak to tam nekteri silenci valej!!!! 250 a vic jako prd!! no zbytek si domyslete kdyby se z nekym takovym potkala
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

vlastaFR píše:tak to je jina Sokyno :wink: Hardcame ted si vem ze jedu ti v noci po nemecky dalnici v tahly ale kvuly rostlinam mezi svodidlama neprehledny zatacce (dodavkou) a proti me auto v protismeru (v LEVYM PRUHU!)a jeste na me blikalo dalkovejma. objedu ho troubim jako svin a koukam dal a nejaka trubka za volantem prejela sjezd tak to proste obratila a jela cca 500m!!!!!!!!! v protismeru. jestly nekdo jezdite v nemecku tak vite jak to tam nekteri silenci valej!!!! 250 a vic jako prd!! no zbytek si domyslete kdyby se z nekym takovym potkala
A nebyl sám,co jel proti tobě,ale byla jich kolona...........no nejsou to šílenci-všichni v protisměru :oops: :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Borek moc kouka na reklamy:)
vlasta: no, to bych mel dilema uhnout nebo neuhnout? Tot otazka.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ja jel prave v pravym pruhu ale predjizdet treba kamcak a bejt v tu chvily v levym tak ji zozprasim vsude kolem pac by se uhnout nedalo (bylo to neco mensiho nejakej malej citroen nebo tak nejak) mel sem nalozeno pres tunu a rychlost cca. 140 a nejaky manevrovani s nalozenym autem pri 140 a v zatacce.......Borku ty kokos :D :D neze bych ti to pral ale nedej buch aby se ti neco podobnyho stalo pac ty bys urco nejel 140. to pak ani nemas slov na nadavani :arrow:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše: vlasta: no, to bych mel dilema uhnout nebo neuhnout? Tot otazka.
A to si říkáš HARDcam :?: :roll: Správný tvrďák by ani na vteřinu neváhal,jestli uhnou,či ne :evil: .

Vlasto FR-byli jsme před 14 dny v Praze na Autosalonu.Vyzkoušel jsem poprvé nový úsek dálnice Hradec Králové-Poděbrady(super silnice bez kamionů-při 230km/h se manželka vzbudila a zarazila moje vyhánění pavouků z výfuku :oops: ).Od Poděbrad do Prahy,to už nelze nazvat dálnicí,ale záplatovanou hrkačkou,takže jsme jeli +-předpisově(chvilkami :wink: ).Zpět jsme se vraceli v noci a i Coupe tlumená světla nestojí za nic.Tak po 1km po najetí na dálnici z Prahy(nad dálnicí vede nějaký nadjezd),kde na to každý šlápne na 130km/h,jsem viděl auta prudce brzdit a kličkovat.......po dálnici běhal nějaký dědek v černém kabátu a sbíral rozházené pytle,které ztratil ze zahrádky Ochcávky,kterou neosvětlenou zaparkoval na krajnici :shock: -prostě DEBIL jak vyšitý :!: Žádná vesta,žádná výstražná světla.... :? Zpět jsme jeli předpisově,protože člověk neví,co se na dálnici ve tmě objeví.A vyplatilo se.Na třech místech před Poděbrady byly rozházené po dálnici nějaké bedýnky a balíky jak je někdo asi průběžně ztrácel. :o .Některé bedýnky už byly na třísky.A protože nejsem HARD :!: cam :lol: ,tak jsem kličkoval a uhýbal. :oops: Taková je moje poslední zkušenost s dálnicí na Prahu. :wink:

Tak před půlrokem byly v novinách a na internetu zprávy,že rakouští policisté byli překvapeni,když je na dálnici předjíždělo slovenské auto s přívěsem.......ale za svodidly :idea: v protisměru :lol: :lol: .Ti museli :shock: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

dálnice

Příspěvek od rade622 »

Já zas jednou kličkoval mezi popadanýma kary sítěma -ty výztuhy do betonu. A před sebou jsem viděl jak padají z avie. Nic moc pocit.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

rade622: ted jsi mi pripomel, kdyz jsem jel na Cerny Most, byl tam sraz...predemnou po D8 el Bora se zahradkou a na ni mela kolo a co udelalo kolo? Hupslo dolu...jen taktak...lidi jsou blby, bohuzel:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

rbrodsky píše:Sonata 200 a myslim ze je to jeji výkonový maximum a Pony 185.Samozřejmě po rovince. Ale zkuste si někdy zabrzdit.Na dálnici když jsem to jednou pálil s Mazdou 626 225 tak mi tam vyjel tirák.Brzdil jsem aj očima.Šilenej pocit když se k němu brzdité ABS tluče do pedálů a nemáte kam uhnout.Naštestí dobrzdil asi metr od něj ale stačilo brzdit o setinu pozděj a bylo hotovo a to sem dupl na brzdu vší silou hned jak vyhodil blinkr a začal předjiždět.Od té doby dávám na to velkýho bacha, rpotože vím že někteří řidiči neodhadnou jak se k nim rychle blížíte.
Zažil sem podobnou situaci ,šlápl jsem ve 130-ceti na brzdy na plný výkon,když se mi do cesty připletla srnka :evil: ,nářez jak kráva málem jsem to neukočíroval :oops: ,auto se zakouslo do země a potom to odskočilo,div jsem to nepřevrátil přes boudu :? V těhlech vysokých rychlostech dupat na brzdy se moc nevyplácí,raději předvídám dopředu situaci kdy mám sundat nohu z plynu a brzdy používám přiměřeně podle rychlosti,to znamená,že čím výšší rychlost tím menší šlápnutí na brzdový pedál a funguje to skvěle :wink:
Jinak k tématu k té rychlosti,tak v Písku po novém obchvatu jsem jel 195 km/h,dál už jsem se bál,protože moje tlumiče už nejsou zrovna v nejlepším stavu :oops: ,ale koupím si je k ježíšku,protože už se to zhoršuje,dneska jsem přezouval a zjišťoval jejich stav katastrofální :evil:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

fiam píše:
Sokyno píše:
Hardcam píše:Sokyno: kolikrat Ti mam rikat, aby sis ty prasky vzal hned, jak se probudis? Podivej se, co zase pises za blbosti:)
Ja nejsem na praskach ani na drogach proste sem jel a tachac se mi vzimne sprava hodne blbe proste jedu 90 a on srazu vyleti na na konec palickou primo dolu tak sem myslel ze tam bude asi 280 neeeee :lol: :shock: :roll: nevi nekdo co stim je,,,???
asi tam budes mat nejaky skrat.........alebo ides polade, a kolesa smikaju :D :D :D
Jaky skrat ved tam je lanko a lad urcite nebol a aj keby bol tak to nevitocim na koniec tachometru :lol:

a tiez mam hystorku tak som si palil /viac menej letel/ na oply corsa po slovinskej dialnici na Liublanu a co slisim v radiu ze na tej istej dialnici si to presne v mojom smere sviha nejake ufo 250 km/h s policajtami za zadkom a sy myslim ufo haha a zrazu vydim v spetaku modry kruh bolo take polosero podvecer prefrcalo okolo mna a aha to neni ufo ale golf bez svetiel len z neonami na spodku auta a zanim zeleny ale evidentne mu nestihali :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lhoty »

Hardcam píše:Na 3 160km/h? ObrázekObrázek
tak sem to opet zkousel....na 3...plyn na podlaze...otacky v cerveny...a na tachu se ukazalo 155km/h...kdo neveri,muze priject...ukazu... :lol:
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

ivan píše:
rbrodsky píše:Sonata 200 a myslim ze je to jeji výkonový maximum a Pony 185.Samozřejmě po rovince. Ale zkuste si někdy zabrzdit.Na dálnici když jsem to jednou pálil s Mazdou 626 225 tak mi tam vyjel tirák.Brzdil jsem aj očima.Šilenej pocit když se k němu brzdité ABS tluče do pedálů a nemáte kam uhnout.Naštestí dobrzdil asi metr od něj ale stačilo brzdit o setinu pozděj a bylo hotovo a to sem dupl na brzdu vší silou hned jak vyhodil blinkr a začal předjiždět.Od té doby dávám na to velkýho bacha, rpotože vím že někteří řidiči neodhadnou jak se k nim rychle blížíte.
Zažil sem podobnou situaci ,šlápl jsem ve 130-ceti na brzdy na plný výkon,když se mi do cesty připletla srnka :evil: ,nářez jak kráva málem jsem to neukočíroval :oops: ,auto se zakouslo do země a potom to odskočilo,div jsem to nepřevrátil přes boudu :? V těhlech vysokých rychlostech dupat na brzdy se moc nevyplácí,raději předvídám dopředu situaci kdy mám sundat nohu z plynu a brzdy používám přiměřeně podle rychlosti,to znamená,že čím výšší rychlost tím menší šlápnutí na brzdový pedál a funguje to skvěle :wink:
Jinak k tématu k té rychlosti,tak v Písku po novém obchvatu jsem jel 195 km/h,dál už jsem se bál,protože moje tlumiče už nejsou zrovna v nejlepším stavu :oops: ,ale koupím si je k ježíšku,protože už se to zhoršuje,dneska jsem přezouval a zjišťoval jejich stav katastrofální :evil:
K tomu ja kjsem si to uháněl.V dálce jsem viděl jeden samotnej náklaďák tak jsem to pálil dál.Ovšem neviděl jsem že před sebou tlačí škodovku a rozhodně se jí předjet.Takže jsem nepředvídal že mi tam vjede. A kdybych nešlapl plnou silou na brzdy tak je po mě.Ještě že měla Mazda ABS a brzdy s podvozkem v naprostém pořádku, protože nebyl vubec problém s bržděním.Auto drželo svuj směr, nikam natahalo a netancovalo prostě mi to auto zachránilo život. Za dobrý technický stav vděčím pravidelnými kontrolami otci, automechanikovi. Jinak bych si prostě nedovolil jet s tím autem přes 200km. Musím ale říct že 626ka byla lepší sporťák ale Sonáta je daleko lepší kočár na pohodlí a já miluji pohodlí.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Lhoty píše:
Hardcam píše:Na 3 160km/h? ObrázekObrázek
tak sem to opet zkousel....na 3...plyn na podlaze...otacky v cerveny...a na tachu se ukazalo 155km/h...kdo neveri,muze priject...ukazu... :lol:
me to kolem teto rychlosti taky zastavi.. ted nevim presne, jestli 150, nebo a 160, ale je to nekde mezi... co vim na 100%, to se mi stava casto, ze 2 dostanu na 110tacho... to mam vyzkouseny :-))
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Pokec“