Automatické zapnutí klimatizace při foukání na přední sklo

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

hlobilp píše:majco: no jak ofuk vypnes, tak se vypne i klima ne? ja jsem se naucil letos jezdit stale se zapnutou klimou a ooprati jinym rokum mam uvnitr klid a nemusim skrabat zevnitr :-)
to áno. ale ja mám ventilátor stále zapnutý na 2. zvnútra som našťastie ešte ani ja nemusel škrabať okná. tu mne ide vlastne len o to, že nech je tá klíma zapnutá iba vtedy, keď ja chcem a nie automaticky, keď nastavím ofukovanie na okno alebo na okno a nohy. keď treba klímu kvôli zahmleným oknám alebo prílišnej vlhkosti v aute, zapnem ju. ale ako som už spomínal, toto je len môj názor. nech si každý robí ako uzná za vhodné. pre mňa bola táto rada veľmi prospešná a bveľmi som sa jej potešil a ďakujem za ňu. sám by som na to neprišiel nikdy v živote.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

majco píše:
hlobilp píše:majco: no jak ofuk vypnes, tak se vypne i klima ne? ja jsem se naucil letos jezdit stale se zapnutou klimou a ooprati jinym rokum mam uvnitr klid a nemusim skrabat zevnitr :-)
to áno. ale ja mám ventilátor stále zapnutý na 2. zvnútra som našťastie ešte ani ja nemusel škrabať okná. tu mne ide vlastne len o to, že nech je tá klíma zapnutá iba vtedy, keď ja chcem a nie automaticky, keď nastavím ofukovanie na okno alebo na okno a nohy. keď treba klímu kvôli zahmleným oknám alebo prílišnej vlhkosti v aute, zapnem ju. ale ako som už spomínal, toto je len môj názor. nech si každý robí ako uzná za vhodné. pre mňa bola táto rada veľmi prospešná a bveľmi som sa jej potešil a ďakujem za ňu. sám by som na to neprišiel nikdy v živote.
Naprostej souhlas. Ja obcas nastartuju karu, necham at se zahreje, jdu skrabat, otevru si vjezd, nasednu do kary a jedu. V 50% pripadu mi dojde ze mam zapnutou klimu az pred praci. A hlavne sem taky slysel, ze kdyz nastartujes karu a nechas ji bezet kdyz stoji, neco ti ta klima nici - jen odpustte neznalci, za boha si nemuzu vzpomenout co ze to bylo, ale zjistim:) (ze by kompressor?)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

hotovo, funguje :) :) bezva bezva diky :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

ako tak pozerám viacerým to tak viac vyhovuje, keď sa to nezapína automaticky. no ja som bol na tom podobne. bol som zvyknutý si klímu zapínať sám. 8) 8) 8)
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7912
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

majco píše:ako tak pozerám viacerým to tak viac vyhovuje, keď sa to nezapína automaticky. no ja som bol na tom podobne. bol som zvyknutý si klímu zapínať sám. 8) 8) 8)
tym ze myslis na to po 5 minutach vypnut ti pomaha predchadzat Alzheimerovi (cim viac myslis, tym je mensia sanca ze ho clovek dostane) :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Mexican píše:
majco píše:ako tak pozerám viacerým to tak viac vyhovuje, keď sa to nezapína automaticky. no ja som bol na tom podobne. bol som zvyknutý si klímu zapínať sám. 8) 8) 8)
tym ze myslis na to po 5 minutach vypnut ti pomaha predchadzat Alzheimerovi (cim viac myslis, tym je mensia sanca ze ho clovek dostane) :P
Mexican: neboj, ja ho určite dostanem aj tak. :lol: ale radsej by som mal Parkinsona. veď to určite poznaš... radšej s Parkinsonom trochu rozliať ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť :lol: :lol: :lol:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7912
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

majco píše:
Mexican píše:
majco píše:ako tak pozerám viacerým to tak viac vyhovuje, keď sa to nezapína automaticky. no ja som bol na tom podobne. bol som zvyknutý si klímu zapínať sám. 8) 8) 8)
tym ze myslis na to po 5 minutach vypnut ti pomaha predchadzat Alzheimerovi (cim viac myslis, tym je mensia sanca ze ho clovek dostane) :P
Mexican: neboj, ja ho určite dostanem aj tak. :lol: ale radsej by som mal Parkinsona. veď to určite poznaš... radšej s Parkinsonom trochu rozliať ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť :lol: :lol: :lol:
prave naopak, je lepsie zabudnut zaplatit ako si to po ceste k stolu rozliat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Mexican píše:
majco píše:
Mexican píše: tym ze myslis na to po 5 minutach vypnut ti pomaha predchadzat Alzheimerovi (cim viac myslis, tym je mensia sanca ze ho clovek dostane) :P
Mexican: neboj, ja ho určite dostanem aj tak. :lol: ale radsej by som mal Parkinsona. veď to určite poznaš... radšej s Parkinsonom trochu rozliať ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť :lol: :lol: :lol:
prave naopak, je lepsie zabudnut zaplatit ako si to po ceste k stolu rozliat
i tak še dá, i tak še dá :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

plne súhlasím s majcom, Mexican už si trápny s tým vnucovaním tvojho názoru
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7912
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dusser píše:plne súhlasím s majcom, Mexican už si trápny s tým vnucovaním tvojho názoru
ja predsa nikomu nic nevnucujem.. vyslovit nazor a vnucovat svoj nazor niekomu inemu je rozdiel .. a s majcom trochu srandujeme, nic viac.. takze sry ak som sa dotkol tvojej prilis katolickej vychovy...
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

hoši, s Parkinsonem aby jste se báli jít vyčůrat :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Tak jen mě se nedaří :cry:
Ale na druhou stranu jsem ještě neviděl příspěvek že by se to povedlo někomu s r.v.2006...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: mazec

Příspěvek od geronimo_cz »

Xfield píše:
geronimo_cz píše:... este to zejtra zkusim na tatkovy elantre :P
.... a podařílo se ti to? Já to zkoušel, ale zatím bohužel bez úspěchu. Dost mě to automatický spouštění štve :?
tak se mi to na elantre taky nepovedlo.. ale u me to slape a to je hlavni, heh 8)
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

tom píše:Tak jen mě se nedaří :cry:
Ale na druhou stranu jsem ještě neviděl příspěvek že by se to povedlo někomu s r.v.2006...
Tome dame vo vikend spicha nekde ve Slanym a testnu to ok?
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

HCD píše:
tom píše:Tak jen mě se nedaří :cry:
Ale na druhou stranu jsem ještě neviděl příspěvek že by se to povedlo někomu s r.v.2006...
Tome dame vo vikend spicha nekde ve Slanym a testnu to ok?
Asi jiná možnost není, sobota nebo neděle, napíšeme ještě SZ...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“