Koupě Coupé.

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

BOREK.. pises take dlhe spavy ako ja na tuning.sk fore.. hahaha.. som si myslel, ze som jediny co tolko obkecava omackami.. heh

takze, som tuna na tomto fore novacik.. ale s autami sa uz hrajem hoodne dlho.. predtym som uz mal par aut. a aj jedno mitsu eclipse 2G 1997 GS vrazil som don pekne prachy, ale nakoniec.. sklamanie.. tak som zobral kompik, sadol som si na zadok na asi 3dni som od neho neodtrhol oci a hladal som auta.. ostali mi 4! subaru impreza GT 1999, hyundai coupe 2003 GT V6, lexus IS200, opel astra opc.. a asi uz viete, pre co som sa rozhodol, ked som tu.. heh.. a to preto,z e za malo penazi, vela muziky.. uz som mal dost toho zvuku 4valcov.. nic proti nim, su zive a svizne.. ale ten zvuk a o nicom maximalky a pod.. uff.. tak som sa rozhodol pri coupe na V6.. podarilo sa mi kupit auto s papiermi, sevisnou knizkou pekne vypisanou, nehavarovane, najazdene cca 40.000km, s plnou vybavou okrem stresneho okna.. to znamena, 6stupnova prevodovka, koza, klima, priplatkove repraky, trakcna kontrola a pod.. a to vsetko za 360.000 od pani heckovej (vraj nejaka spevacka.. sa ponahlala do ciech za manzelom tak to predavala).. a poviem vam, SOM RAD, ze som ho zobral.. prekrasne, ale fakt prekrasne auticko.. sice, vykon, som cakal viac, ale zvuk motora a charakteristika auta a pekne sprevodovany vykon co tam je.. uff.. dostalo ma to.. a uz asi nepusti.. uz sa urcite nerozhodnem o stvorvalec, uz len koli tomu, ked rano sadnem a nastartujem, a kus sa zahreje.. a mozem pocut ten prekrasny zvuk.. uff.. stoji to za kazdy litrik, co to spapa.. ale pre normalnych, dusevne zdravych chalanov odporucam skor 4valec.. je to celkom sikovne a silne auticko.. ale komu prepina a ide o to, ze ked na prechode kus dupne na plyn na volnobeh, aby ty pesochodci kus pohli do kroku tak abyto malo aj smrnc.. tak V6 a nic ine..

PS: rad pokecam s niekym, kto ma taktiez V6.. mam par otazok zo skusenosti a suciastok.. poslite mi pls. spravu..
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

S délkou příspěvků jsme oba stejně postižení. :lol: A to si kolikrát říkám,že odpovím stručně. :D Jinak jak jsem psal-6 válec má nádherný zvuk a klidný běh.Nedivím se lidem,kteří si ho koupí. :wink: Já jsem vybíral podle jiných požadavků na motor,proto jsem šel do 2,0l a ten splňuje moje požadavky na 100%. 8) A končím,ať tě překvapím krátkostí příspěvku. :idea: :shock: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

Borek píše:S délkou příspěvků jsme oba stejně postižení. :lol: A to si kolikrát říkám,že odpovím stručně. :D Jinak jak jsem psal-6 válec má nádherný zvuk a klidný běh.Nedivím se lidem,kteří si ho koupí. :wink: Já jsem vybíral podle jiných požadavků na motor,proto jsem šel do 2,0l a ten splňuje moje požadavky na 100%. 8) A končím,ať tě překvapím krátkostí příspěvku. :idea: :shock: :lol:
neverim,z e si take kratke napisal.. hehe.. a presne tak, aj ja chcem par krat napisat kratke ale dako to nejde.. heh.. no, pocuj.. ako vidim, mas tvoje coupecko znizene.. co si pouzil, a ze ked is ho dal dole, da sa na tom este jazdit?sak uz teraz je to kostitras.. fuh.. rozmyslam nad normalnym podvozkom, pruziny a tlmice stavitelna tuhost a svetla vyska.. ale nieco progresivne aby som si na malych nerovnostiach nevybil zuby.. a hlavne aby to bolo citlivejsie ako je teraz.. teraz proste aj mala nerovnost a uz to mam v zadku.. heh.. a este jedno, kupil si kola s inym ET alebo si dal podlozky?viem z nemeckeho fora, ze ked das do zadu a do predu viac ako 2 cm podlozky musis prekladat hranu, a to sa potom musi lakovat.. ako si to riesil?ak si to riesil.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Auto jsem nesnižoval.Snížil jsem předek u auta,které jsem kdysi měl vypiplané a byly s tím jen problémy :roll: .Pamatuji si,že při cestě na dovolenou byla v Pelhřimově překopaná silnice a vytvořený příčný hrb,jak to zasypali hlínou.Manželka musela vystoupit,odlehčit :lol: ,abych ho šikmo přejel.Stejně jsem zničil přední nízký spojler ve Španělsku,když nás v koloně aut policajt nahnal do úzké vedlejší jednosměrky,která byla do kopce z hlavní silnice-zlomená,z rovné hlavní,ostré stoupání :roll: .Když jsem mu vysvětloval,že mám nízké auto a neprojedu tím zlomem-tak jen pokrčil rameny,že mají na hlavní silnici nějakou fiestu-průvod a ať nezdržuji kolonu aut.Tak jsem opět odlehčil auto o manželku,což bylo stále málo a za pomalé jízdy,zvuků praskajícího spojleru... :? projel zlomem silnice.Přední spojler byl v háji :( .Na jízdy v zimě,kdy jsou vyjeté koleje a uprostřed tvrdý sníh,který drhne o spodek auta si dodnes vzpomínám s děsem v očích. :lol: Takže od té doby auto nesnižuji.
Přímo v prodejnách Hyundai ti prodají a namontují origo nižší sportovní pružiny(mrkni do příslušenství)a chtějí za ně zanedbatelných 12200,-Kč :lol: .Co se vnitřních lemů blatníků týká-do rozšíření šel Rasty-musel zaklepat ty vnitřní hrany(má tam teď tuším nějaké široké 18")a ještě chce vytáhnout blatníky.Takže při rozšíření tě to také nemine.Já do toho nejdu ani náhodou :!: Důvod?Normálně jsou vidět celá kola,ale ne v případě,že mě manželka nachystá věci,co budou potřeba na dovolenou. :oops: To kola zmizí v blatníku. ObrázekTohle je ještě tzv.odlehčená dovolená.Minulý rok,když jsem naložil všechny "důležité"věci na dovolenou,tak jsem zjistil,že naložené auto bez lidí,je 5-6cm :shock: nad zemí.A když jsme všichni 4 nasedli,tak při jízdě po dálnici,jsem na odpočívadle kontroloval,zda nemám na zadku prodřené kalhoty od silnice. :lol: Při jízdě za běžnými osobáky jsem měl pocit,že je můžu podjíždět. :wink:
Safra,končím,zase jeden z krátkých příspěvků. :shock: :oops: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.. tak to mi je luto.. vediet, ze si doseries auto a aj tak si isiel hore tym kopcom.. heh.. ked som mal este eclipse, tak som ho mal dole od standardu len asi 3cm.. a aj tak to uz stacilo, aby som na umyvarku musel ako dement cuvat..hahaha.. to zas bolo ludi co krutilo hlavou..h ahaha.. od vtedy si to cistim sam.. haha

no a ja ti povoem pravdu, o znizeni ani nerozmyslam, lebo viem, ked tam dam ten bodykit od ATH tak to uz aj tak bude dost nizko.. ja chcem len vymenit podvozok za NIE znizeny ale s insou charakteristikou ako mam teraz.. teraz je to proste zdes a hruza.. necitlive, a ked sa uz nakloni do zakruty tak az vtedy sa rozhybu tlmice.. heh.. kupoval som na eclipsa kayaba tlmice a apex pruziny progresivne a bola to slast.. citlive a pri vecsej zatazi stale tvrdsie a tvrdsie.. tak ako ma byt.. ale teaz som uz chcel origo zlte koni ale normalna vyska a do tych apexov sa takteiz vratim.. bude to fasa.. dufam.. no a rozsirit to urcite rozsirim, ale asi len minimalne.. nerad by som vpredu dosral geometriu, co viem, ze u novych autach je uz dost chulostive.. takze v predu len asi o centimener na kazdej strane a v zadu o 2cm.. a kolesa.. tie uz viem odkial to vezmem.. skus toto: www.alubazar.cz su to uplne nove kola.. ale ta cena ta porazi!!! vyber si nejake.. heh.. :D :D mozme spravit skupinovu objednavku.. hehehehe

PS: poznas toho chalana?predavaposkodeny ATH naraznik: laxo18 https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=7552

ak ano. daj mu nejako vediet, ze to beriem.. heh :(
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

to borek : no tak k este k tej vybave som chcel dodat to ze pretosa u nas predava iba v najvedsej vybave a to preto ze si auto musis objednat ked si ho chces kupit ide o to ze ked prides do predajne hyundai tak nenajdes ani v jednej mozno tak 2-3 zopar vystavnych kusou takze ked chces coupe alebo inak tiburon tak si mozes vybrat len s formularu kde je proste V6 a 2.0 je to iba klasicky predajny tah proste ked si uz niekto objedna tiburona tak toho drahsieho a nie toho najlacnejsieho takze preto sa v zahranici nielen v nemecku nanarazal som na nich najdete castejsie s manualnou klimou 16kami diskami vedsinou su to predvadzacie vozy a clovek skor kupi ten lebo tam ma este zlavi a u nas a vcechach sa len preto dovazaju tie s tou "lebsou vybavou" ano je ovela lebsie je mat viac ako menej ale ked niektori ludia chcu aj nizsiu vybavu ked tam bude cenovy rozdiel ale urcite ako chybu by som to nenaznacoval
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

najdu sa aj tu coupecka uz na predajni, ale tuna sa predavaju aj tak skoro s plnou vybavou, pretoze doplnkove veci na hyundai su skoro za babku, nie ako u inych automobilkach kde sa dostanete s plnou vybavou aj o tretinu drahsie auto oproti standardu.. heh..

inac aj tu napisem..

LAXO18: pisal som ti spravu, predavas este ten naraznik ci nie?
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

to asimo : tak to fakt ze by som ti uz moc neodporucal znizovat ono ten naraznik je dost nizko najviac som sa bal ked som isiel na STK na valce myslel som ze ho tam necham obuchany najlebsie bolo to ze mi museli otvorit vedlajsiu branku na vstup lebo ta hlavna mala dost velke stupanie a dost dlhe tak by som to vobec nevysiel ale nakoniec mi ho stihol otec buchnut ked sa vobec nekukal kam ide a baac :(
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Laxo18-to je přesně to,o čem jsem psal.Před cestou vždy naplánovat trasu-třeba delší,hlavně ROVNOU silnici :lol: .Znám,znám. :oops: Takhle je to akorát,2cm dolů-proč ne,ale níž,znamená problém. :wink: Zvlášť když se teď staly módou zpomalovací hrby(některé-zvlášť před vjezdy na sídliště mají neuvěřitelnou výšku :roll: -jeden takový superhrb bude znát i Hlobilp v Rychnově nad Kněžnou-vjezd z kruháku na sídliště Javornická :? ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no presne presne ked som siel do jednej restyky tak som musel nechat auto inde odparkovane lebo by som ho strajchol ono je to peknee fakt to ked som videl vymoly a to take riadne alebo zeleznicne priecestia tak som zatiinal zuby :shock:
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

Borek píše:Laxo18-to je přesně to,o čem jsem psal.Před cestou vždy naplánovat trasu-třeba delší,hlavně ROVNOU silnici :lol: .Znám,znám. :oops: Takhle je to akorát,2cm dolů-proč ne,ale níž,znamená problém. :wink: Zvlášť když se teď staly módou zpomalovací hrby(některé-zvlášť před vjezdy na sídliště mají neuvěřitelnou výšku :roll: -jeden takový superhrb bude znát i Hlobilp v Rychnově nad Kněžnou-vjezd z kruháku na sídliště Javornická :? ).
ty mi toe spomalovace ani nespomiiiiiinaj!!!! to v kosiciach sa cestari aso pomiatli.. idioti.. a take dlhsie, z betonu v noci ani nevidiet.. raz som na taky strmy vletel 40tkou smoe vyskocili pod strop auta jak gazely.. som myslel ze to tam pridem so zbyjackou rozbit.. demetni.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Jelikož mám komplet upravu ATH tak se musim některým přejezdum u nás vyhýbat protože se bojim že bych něco urazil ale za tu nádheru to (zatim) vydržim.
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

to Míla001 : posli nejake foto ako to vypada s ciernou metalizou ja som to mal na tmavomodrej metalize fakt velmo kraaasne
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Mam udělaný komplet předek zadek a prahy ted tam mám zimní gumy tak je to trochu výš ale na letních s nízkym profilem je to téměř u země.Jak ho umeju udělám fotky a hodim je sem jestli to dokážu.
Coupe 2003,černá metla
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

s tym by nemal byt problem tu dole mas hned kolonku browse tak tam to das a hned to tu bude tak ked vycistis tak posli :lol:
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“