new santa

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

wizard
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2006, 21:59

spotřeba

Příspěvek od wizard »

Ze začátku jsem to hlídal, teď už ne. Odhaduji průměr tak 11 - 12 l.
Reklama
 

wizard
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2006, 21:59

Re: Spotřeba

Příspěvek od wizard »

Ozawa píše:
wizard píše:Jen bych chtěl prezentovat svoje zkušenosti. SF 2,7 V6 - od 11/04 jsem najel už 60 000 km. To auto jede jak po kolejích. Zvl. za současného počasí. Chtělo by to jen trochu víc koní - rád si vyzkouším to nové SF se 189 k.
Než jsem ho koupil, hodně jsem hledal na webu. Nevím jestli to víte, podvozek a 4x4 se vyvíjel ve spolupráci s Steyer-Puch a převodovku dělali s Porsche. Ta globalizace není zas tak špatná. Jak by se Vám líbílo takovéto SF.... http://www.tomatoanp.com/en/uploads/goo ... k-main.jpg
Můžu se zeptat jak si na tom se spotřebou? Můj má teď průměr 13,5 litru v tomhle počasí, v létě o litr méně - a to ho broučka nijak nešetřím. Před nákupem jsem pročítal recenze a měl trochu obavu z hodnot, které se objevovaly - 15-20, což ale nemohu potvrdit :D
Tak jsem to dneska spočítal, od včera jsem najel 556 km a spotřeba byla cca 12,2 l.
Ozawa
*
Příspěvky: 89
Registrován: 29 led 2006, 17:00

Wizardovi

Příspěvek od Ozawa »

No tak to je v pohodě. Když jsem Santu kupoval, tak v recenzích děsili 15-20 litry. Ta spotřeba je skutečně dobrá na ten objem a automat. Dík za info :D
Santa Fe 2,7V6
Subaru Forester 2,5 XT Aut.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“