Centralni zamykani GETZ

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

2 Vipe :

nevyrabujou pokud máš centrál na klíč, jen přidaj do předních řidičovo dveří motorek (100Kč), a ten napojí na jednotku centrálního zamykání dálkou (i s alarmem za 1100Kč). To znamená že když zmačkneš dálku tak ti ta jednotka dá povel do motorku kterej ti zmkne řidičovo dveře a v těch je čidlo které zamkne ty ostatní.

Pokud nemáš centrál ani na klíč tak ti daj do všech dveří motorky, ale ty už musí být dražsí (250Kč/Ks) a ovládací jednotku...

Por první případ to mám doma připravené. Ale nějak nejni čas to tam napáchat, protože jsem si ktomu pořídi lepší jednotku která umí takové věci jako rozsvítit světla když odemkneš atd...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

xmrak píše:2 Vipe :

nevyrabujou pokud máš centrál na klíč, jen přidaj do předních řidičovo dveří motorek (100Kč), a ten napojí na jednotku centrálního zamykání dálkou (i s alarmem za 1100Kč).
No nevím to co popisuješ ti udělá kterákoliv autoopravna, ale to co jsem popisoval já tak to je postup autorizovaného servisu kde ten servomotor do dveří určitě nestojí 100 Kč a při takovejch dodělávkách mění svazky kabelů protože předpříprava tam není. :( To co jsi popisoval mám taky doma, ale vyhořel jsem na tom že nemám konektory do svorkovnice ve sloupku dveří a vrtat tam díru nebo protahovat kabely okolo se mi dost dobře nechce tak sháním konektory. :cry:
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Souhlasim s xmrakem, ptal jsem se v servise a montuji pouze motorek do ridicovych dveri a pak dalsi prace. Prace na cca 5 hodin. Cena 4 500 Kč - 5 000 Kč s DPH i s praci (zalezi na servisu).

Opravdu zatim nikdo nema montovany dalkovy central na Getzikovi z autorizovanyho servisu? Chtel bych vedet jak vypada ten dalkovy ovladac. Jestli je nejaky velky, atd. Nemate nekdo foto????
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

getzik píše: Opravdu zatim nikdo nema montovany dalkovy central na Getzikovi z autorizovanyho servisu? Chtel bych vedet jak vypada ten dalkovy ovladac. Jestli je nejaky velky, atd. Nemate nekdo foto????
Já jsem to nechal namontovat přímo při koupi. Ovladač je tak 4 x 2 x 1. Mám to bez problémů na klíčích k autu. . vyfotím a zveřejním. Pokud tuším tak je to META :oops:
vipe

Příspěvek od vipe »

getzik píše:Souhlasim s xmrakem, ptal jsem se v servise a montuji pouze motorek do ridicovych dveri a pak dalsi prace. Prace na cca 5 hodin. Cena 4 500 Kč - 5 000 Kč s DPH i s praci (zalezi na servisu).

Opravdu zatim nikdo nema montovany dalkovy central na Getzikovi z autorizovanyho servisu? Chtel bych vedet jak vypada ten dalkovy ovladac. Jestli je nejaky velky, atd. Nemate nekdo foto????
Tak ta cena asi souhlasí +- mě bylo řečeno 6500,- a že musí měnit kabeláž. Buď sem blbej já nebo oni :shock: . Co servis to originál přístup :wink: .
petrs
*
Příspěvky: 29
Registrován: 26 dub 2006, 14:06
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od petrs »

je to jablotron...montováno v Auto Balvín Brno...cena tušík kolem 5 kilo kč
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Dá sem někdo pls ty fotky toho dálkovýho ovládání?
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Foceno narychlo mobilem, takže nic moc :cry:
Obrázek
Montováno přímo při prodeji, velikost 5 x 2 x 1 cm
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak to mám konečně hotový postup je TADY
Dálkové ovládání centrálu budiš pochváleno.Obrázek
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Dalkac k centralu

Příspěvek od getzik »

Tak jsem si nechal pri 1. garancni prohlidce namontovat dalkovy central + alarm. Cena i s alarmem 5 000 Kč.

Foto
Obrázek
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
mario_liptov
*
Příspěvky: 71
Registrován: 20 bře 2006, 14:03
Bydliště: Liptov Slovensko

Central

Příspěvek od mario_liptov »

vipe píše:
getzik píše:Souhlasim s xmrakem, ptal jsem se v servise a montuji pouze motorek do ridicovych dveri a pak dalsi prace. Prace na cca 5 hodin. Cena 4 500 Kč - 5 000 Kč s DPH i s praci (zalezi na servisu).

Opravdu zatim nikdo nema montovany dalkovy central na Getzikovi z autorizovanyho servisu? Chtel bych vedet jak vypada ten dalkovy ovladac. Jestli je nejaky velky, atd. Nemate nekdo foto????
Tak ta cena asi souhlasí +- mě bylo řečeno 6500,- a že musí měnit kabeláž. Buď sem blbej já nebo oni :shock: . Co servis to originál přístup :wink: .
Nemam ani ja origo dialkove, ale ak mozem sa zapojit, tak ja som si dal namontovat dvojcestny alarm Sentinel a vyslo ma to na 6200Skk v cene bol aj motorcek na zatvaranie dveri z vodicovej strany (tam nebol namontovany od vyroby) a teraz mam auto pod kontrolou, aj ked nie som pri nom cca do 1km. Vrelo odporucujem.
Problem so spotrebou vyrieseny. Stal som sa majitelom novuckeho PEUGEOT 2008...

5.9l/100km
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

hele...

Příspěvek od ROOOM »

Ahoj,

tady mate na ukazku jak mam serva dodelana ja. Mam k instalaci nekolik pripominek.

1) to servo se da prisroubovat dovnitr dveri nebo na stranu smerem do tapecirungu.

V pripade, ze je dovnitr dveri, je fajn ho prekryt igelitem, quli vode z okna co se zasouva okolo.

2) spojeni tahel jak mi to udelali v H servisu, je fcni, ale mirne nestastne protoze ta spojka neni ve smeru pohyby tahla a je zde prostor pro pruhyb spojovaciho tahla. Z toho plyne nespolehlivost v krajnich polohach. Nekdy se neodemknou dvere, i kdyz servo ej v MAX poloze. Chce to najit presnou polohu.

.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1402.JPG
.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1403.JPG
.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1404.JPG
.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1405.JPG
.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1406.JPG
.http://www.rtech.eu/download/getz/servo/DSCN1407.JPG

Ted si myslim, ze sem se trefil, ale jestli ne tak to tahlo predelam jinak aby se tahlo pohybovalo v ose pohyby motorku
Naposledy upravil(a) ROOOM dne 25 čer 2006, 10:34, celkem upraveno 1 x.
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
vipe

Re: hele...

Příspěvek od vipe »

ROOOM píše:Ahoj,

tady mate na ukazku jak mam serva dodelana ja. Mam k instalaci nekolik pripominek.
To ti dělali v ofiko service Hyundai. :?: Samozřejmě na přání tento typ že? Problém je v tom že to servo má dost dlouhý chod potřebný k tomu aby seply krajové polohy res. kontakty. Když porovnáš dráhu chodu toho táhla a dráhu chodu toho serva tak musíš zvolit zlatou střední cestu, aby při každém směru pohybu to bylo schopno sepnout kontakty nebo použít servo se zkráceným chodem :wink:
Uživatelský avatar
Docent
**
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2006, 01:44
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Docent »

To ROOM:
Koukám, že ve FN Plzeň máte šéfa IT nějak laxního, co? Hlavně, že ve zdravotnictví nejsou peníze, nepotřebujete znásobit kapacitu disků? Kdybych tohle zjistil u sebe ve firmě, tak ten zaměstnanec letí jak větroň...
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

2Docent - offtopic

Příspěvek od ROOOM »

Docent píše:To ROOM:
Koukám, že ve FN Plzeň máte šéfa IT nějak laxního, co? Hlavně, že ve zdravotnictví nejsou peníze, nepotřebujete znásobit kapacitu disků? Kdybych tohle zjistil u sebe ve firmě, tak ten zaměstnanec letí jak větroň...
2Docent:

Zdravicko Docente, vetsinou na takove veci nereaguji, ale u tebe udelam vyjimku. :wink:

Kdyz jsem zacal cist, rekl jsem si, kdopak nam asi chce prispet zkusenostmi a znalostmi k tematu "Centralni zamykani". Jak se ukazalo, tak k tematu nic, navic od nekoho, kdo je registrovan dva mesice, neumi si vyplnit udaje v profilu a neumi ani spravne opsat nick toho koho oslovuje. Navic je svymi prispevky na tomto foru temer qnicemu. Jiste pochopis, ze uz za 5min. si mi za rekaci stal 8)

Kazdy se obcas setka s nekym, komu rano zena nedala, je mu pres ctyricet, chodi do fabriky s termoskou a sni o miste drsneho sefa. Pak samozrejme chapu, ze se musi anonymne vybijet na ruznych forech, ktere k tomu neslouzi. :roll:

A vis co? ... Rozhodl jsem se te prekvapit, zachranim nase zdravotnictvi .... zastydel jsem se :oops: .... nelenil :shock: .... zridil si domenu :idea: ... a vse presunul tam ... jsi ukojen :?: Sam mam rad, kdyz se mi neco podari zmenit ... a vidis ... tys to dokazal.

Jdi domu chudaku a pokud mas komu, pochlub se, jak jsi dobrej ...
Naposledy upravil(a) ROOOM dne 28 čer 2006, 17:34, celkem upraveno 1 x.
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Odpovědět

Zpět na „GETZ“