LAK - problemy & ochrana

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mno ja mam len taky malinky kusok ako keby nazberanej farby medzy naraznikom a blatnikom... Tam je to take osupane.. Moc to nieje vidiet, ale sere ma to, nakolko ma auto len 8mesiacov... Na starom aute take nic nebolo a to je rv93.... Inac PEATY ako sa to riesilo? Najprv to nafotili a potom ste si dohodli termin? Kolko dni bolo auto v servise na nastrek? diq,
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Reklama
 

Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

adam221 píše:Inac PEATY ako sa to riesilo? Najprv to nafotili a potom ste si dohodli termin? Kolko dni bolo auto v servise na nastrek? diq,
Najprv si to nafotili, poslali asi do blavy a na druhy den volali, ze reklamacia je uznana. To bolo v Senici. Ale ja som to potom riesil v Trnave, kedze tam mi strieklali aj zadny naraznik (po mensej kolizii, ach ta skoda 120 :evil: ), tak som si to hned vybavil tak, aby mi tam spravili aj ten predny naraznik. Na tom prednom to bolo len taky kusok, prikladam obrazok. Trvalo to tusim 3-4 dni...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

uf chlapi nestraste s tym lakom radsej idem poriadne skontrolovat cele auto. ja radsej chodim na vapku ako do umyvarky na kefi
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
vmb
*
Příspěvky: 16
Registrován: 22 srp 2007, 08:27
Bydliště: BA Petrzalka

Příspěvek od vmb »

no s tym lakom je to des. Ja mam accentika uz skoro rok, a tolko chyb laku na nom, ze az. minule mi syn omylom kopol loptu a auto (nie silno, lebo mu nesadla a maly ma len 5 rokov) ... ostala tam otlacka. Myslel som, ze to zotriem - trosku niecoho cierneho - asi spina z lopty .... Omyl, ziadna spina ale odletel lak....
a dalej ... bol som auto 3x umyt v umyvacke na kefach ... a vysledok???? Ani nechcite vidiet to co ostalo na kasni ...
Lak ostava cely len pod reklamnymi nalepkami, ktorymi mam olepene auto :) ... no bojim sa toho, ze raz to polepenie budem musiet dat dole ... a mam pocit, ze to pojde aj s lakom ... :(
No jo ... soudruzi v Turecku nekde udelali chybu :)
New Accent 1,4i elegance - True blue
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

vmb píše:no s tym lakom je to des. Ja mam accentika uz skoro rok, a tolko chyb laku na nom, ze az. minule mi syn omylom kopol loptu a auto (nie silno, lebo mu nesadla a maly ma len 5 rokov) ... ostala tam otlacka. Myslel som, ze to zotriem - trosku niecoho cierneho - asi spina z lopty .... Omyl, ziadna spina ale odletel lak....
a dalej ... bol som auto 3x umyt v umyvacke na kefach ... a vysledok???? Ani nechcite vidiet to co ostalo na kasni ...
Lak ostava cely len pod reklamnymi nalepkami, ktorymi mam olepene auto :) ... no bojim sa toho, ze raz to polepenie budem musiet dat dole ... a mam pocit, ze to pojde aj s lakom ... :(
No jo ... soudruzi v Turecku nekde udelali chybu :)
mno ja sa na lak moc stazovat nemzoem.. skor na prasata, kty by asi potrebovali 1,5 metra na otvorebnie dveri.. 90% odrenin mam na pravom prednom blatniku

umyvam to rucne tlakovym cisticom a osetrujem voskom/lestenkou Magic color od Turtle Waxu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

no ja zásadne nechodím do umývačiek na kefy. radšej si to umyjem sám. inak aj ja mám malé odreninky na aute, ale to je zpredu a od kamienkov.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

peaty píše:
adam221 píše:Inac PEATY ako sa to riesilo? Najprv to nafotili a potom ste si dohodli termin? Kolko dni bolo auto v servise na nastrek? diq,
Najprv si to nafotili, poslali asi do blavy a na druhy den volali, ze reklamacia je uznana. To bolo v Senici. Ale ja som to potom riesil v Trnave, kedze tam mi strieklali aj zadny naraznik (po mensej kolizii, ach ta skoda 120 :evil: ), tak som si to hned vybavil tak, aby mi tam spravili aj ten predny naraznik. Na tom prednom to bolo len taky kusok, prikladam obrazok. Trvalo to tusim 3-4 dni...

Obrázek
Obrázek
Presne toto iste mam aj ja na zadnom narazniku... To asi fakt sme viaceri.. Alebo len mozno urcity mesiac vyroby...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak jsem dneska umyl auto po dovolené a co jsem neuviděl :evil:
Asi to je od nákupního košíku z nákupního centra v Praze, kdy jsme se stavovali :evil:

Dá se na tlatou metalízu koupit nějaká tužka???
Ptám se předem, než tam nalepím nějakou nálepku??

Obrázek
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Zdendo, teda to je pech !! Zajeď do servisu, jestli nemaji barvu na opravy, mám ji na Rendlíka taky a je to lepší než korekční tužka. Pod ní by to mohlo začít reznout. Štětečkem zakápnout a hotovo. Šrámy budou přibejvat ( to víš, nový auto ). Lidi jsou bezohledný :twisted: takhle ho u toho chytit, tak mu zafackuju uši do hlavy !!!!!!!!!!!!!!
.............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

vela ludi to riesi aj lakom na nechty tam je velke spektrum farieb :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

ZdeněkSvoboda píše:Tak jsem dneska umyl auto po dovolené a co jsem neuviděl :evil:
Asi to je od nákupního košíku z nákupního centra v Praze, kdy jsme se stavovali :evil:

Dá se na tlatou metalízu koupit nějaká tužka???
Ptám se předem, než tam nalepím nějakou nálepku??

Obrázek
Jestli to máš na plastu, tak to nějak neřeš.
I když seženeš korekční tužku, tak o tom budeš stejně vědět.
(nejde to zabarvit k úplný dokonalosti)
Jinak v nálepkách mám už praxi... :)
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Ja som pri niecom podobnom to zatrel centrofixou na cddcka... Do dnesneho dna to drzi a nieje to ani moc vidiet :) Vyskusaj pozriet na daku striebornu fixu :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Je to na zadním plastovém nárazníku zprava.
Volal jsem prodejci a že prý k této barvě dávají sprej a že to půjde zamazat špendlíkovou hlavičkou. Cena cca 400 Kč. Táta mi říka, aŤ to nechám být, že to stejně nebude reznout a škrábance budou přibývat, ale to víte...3 měsíce staré auto... :? Zkusím tu centrofixu :P a nebo tam dám nějakou nálepku...ještě uvidím...každopádně mě to pěkně sere :!:

Ještě ke kvalitě: je znát, že ve středu je to odřené, ale kraje jsou jakoby shrbené (příjde mi to jako nějaká nalepená folie), protože když jsem odřel felicii, tak to šlo cele a byl pod tím vidět takový ten bílý základ. U Accenta mi to přišlo jako nalepená folie. Takže se ani nedivím, že se nám to odlupuje a mám strach, aby se to časem nějak neodlouplo...uvidím
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

hmm vidim ze to nebyla nahoda
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

neviete poradit nejaky dobry autosampon ktory by dobre ucinkoval aj v studenej vode ?
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“