Atos, skusenosti s nim

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Fakt babička, jo? :lol: tak to já ještě teda nejsem :P
Milulu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Od května mám najeto 6000km, bez jakýchkoliv problémů. Spotřeba klesá. Nyní dlouhodobá za 6000km 5,7l, 80% po Praze. Jediná výtka - kontrolky v otáčkoměru nejsou moc ve dne vidět.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

No teraz pojdem na dlhsiu trasu az za Brno takze natankujeme a uvidime co to papa teraz mame najazdene cca 2200km.
PS: Toto auticko si kupili moji rodicia takze preto babicka.
Ale vacsinou ho vyuzivam a zabehavam ja :D
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Já jsem zatím velmi spokojená, jede to a basta :lol:
Milulu
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Skusenosti z atosem nemam ale jeden sem jednou zahlid pod kamijonem a nebyl to zrovna hezky pohled :shock:

Tak se vi atosaci hlidejte a hlavne z rozumem. Zdravi je prvorady
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Juju, pod kamionem by se mýmu Atoskovi určitě nelíbilo :cry:
Milulu
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Takze nedela sa nekonala konal sa vylet dnes. Jazda kludnejsia 90 az 110km a spotreba super 5.1 Litra.
Paradicka velmi perfektna spotreba. Takze Celkovo na nom je uz 3000km.

PS:No ja jazdievam vela vo firme takze take veci stretavam a poviem nikdy to nie je pekny pohlad, ked si clovek pomysli Co ak by som tam bol prave ja.
Inak 3x sa stalo, ze som na vlastne oci videl auto vzlietnut do vzduchu a padnut rovno na strechu. Chvala Bohu ani v jednom pripade neumrel clovek.
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Sokyno píše:Skusenosti z atosem nemam ale jeden sem jednou zahlid pod kamijonem a nebyl to zrovna hezky pohled :shock:

Tak se vi atosaci hlidejte a hlavne z rozumem. Zdravi je prvorady
Mám dojem, že většina osobních aut pod kamionem nedopadne nejlépe. Já viděl oktávku a vypadala taky jako hromada slisovanýho železa. Samozřejmě, že čím menší auto, tím je na tom hůř.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Musíme myslet pozitivně a doufat, že i s malým Atoskem budem brázdit silnice v pohodě :lol: já osobně se ničeho dopředu nebojím a jezdím opatrně a neriskuju, chtěla bych se dožít vnoučat :wink:
Milulu
Tilopa
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2007, 07:37

A jak se v tom jezdí ?

Příspěvek od Tilopa »

A jaká je ta automatická převodovka a jak se s ní jezdí a jak se ovládá, snadno ?:) A zajímalo by mě jak takové malé autíčko je stabilní při těch rychlostech jak se tu píše že s tím jezdí lidi 90 - 120km/h bez problému a co hlučnost, dá se to porovnat s nějakým jiným autem, za jízdy uvnitř ? A takový vaše postřehy...
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A jak se v tom jezdí ?

Příspěvek od Rudolf »

Tilopa píše:A jaká je ta automatická převodovka a jak se s ní jezdí a jak se ovládá, snadno ?:) A zajímalo by mě jak takové malé autíčko je stabilní při těch rychlostech jak se tu píše že s tím jezdí lidi 90 - 120km/h bez problému a co hlučnost, dá se to porovnat s nějakým jiným autem, za jízdy uvnitř ? A takový vaše postřehy...
Jaká je automatická převodovka nevím, ale ovladatelné je auto bez problémů i ve 140km/h. Je ovšem citlivé na boční vítr, ale ze subjektivně se mi zdá, že to není nebezpečné. Musí se s tím prostě počítat. Hlučnost v 90-100 je přijatelná, spíš než motor je slyšet aerodynamický hluk. Mám ještě Fabii a ta je o třídu tišší.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: A jak se v tom jezdí ?

Příspěvek od Sokyno »

Tilopa píše:A jaká je ta automatická převodovka a jak se s ní jezdí a jak se ovládá, snadno ?:) A zajímalo by mě jak takové malé autíčko je stabilní při těch rychlostech jak se tu píše že s tím jezdí lidi 90 - 120km/h bez problému a co hlučnost, dá se to porovnat s nějakým jiným autem, za jízdy uvnitř ? A takový vaše postřehy...

CO se tyce ovadani automaticke prevodovky moc toho nenaovladas je to totiz automatika :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Automatická převodovka je pohodlná a já bych jí nevyměnila za nic :lol: jezdím téměř pořád na D, jen z kopce, abych nemusela pořád šlapat na brzdy jezdím na 2, to brzdí motorem, jak jsem se dočetla v manuálu, já jinak žádný jiný zkušenosti nemám, je to moje první autíčko a jezdí se v něm pěkně, trošku tvrdší sedačky, ale dobře se nasedá a vysedá, jsou vyšší :wink: takže já jsem maximálně spokojená, neb nemám s čím porovnávat :P
Milulu
Uživatelský avatar
marienka
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2007, 19:47
Bydliště: Sereď
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marienka »

Prosím Vás,ako je to s miestom na zadných sedačkách v Atose?Mestí sa tam detská autosedačka a dospelý človek bez problémov..A koľko je miesta na nohy?Ak vie niekto o manuále dajte mi prosím link.

Ďakujem.
Mária Ch.
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Zdravim Marienka.

Kedze si auticko poziciavame od nasej babinky a mame 2.5r. a 7r. chlapcov mozem povedat, ze autosedacka sa tam zmesti v pohode a miesta je tam dost ja si sice davam sofersku sedacku dozacie takze ten mensi si niekedy na opierku dava nohy. Ak sa jedna o dospeleho nie je problem tiez sme isli na dlhsiu trasu 4. Musim povedat aspon moj nazor je, ze nato ake je to auticko male je veruze dnuka velmi velke. A to nevravim o kufri lebo Matiz sa moze schovat zo svojim batozinovym priestorom.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Odpovědět

Zpět na „ATOS“