Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Borku, to asi ne ... na Gargano je to furt po dálnici a to je koncentrovaná nuda [-o<

Tatry máme naplánovaný čistě po okreskách, ani kousek dálnice .... natož naše slavná D1 [-X

Start Praha v 7 ráno ..... cíl Liptovská Mara tak okolo páté. Je to něco přes 500 kiláků a to se dá na jeden zátah zvládnout i s přestávkami na jídlo a pití.

Na Maře zřídíme základní tábor a každý den budeme někam vyjíždět :wink: no, a když se to protáhne, přespíme někde venku. Podám si žádost o mezinárodní zbrojní průkaz a vezmu si sebou svoji CZ 75 Luger !!! Na obranu proti medvědům a vlkům :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Zazimoval jsem minulý týden, najeto 14.400 km, ale jen ČR, kousek Rakouska a Slovensko. Příští rok snad vyjdou nějaké ty Alpy ve Slovinsku a pak Dalmácie. Jinak už teď máme naplánované minimálně 3 víkendové výjezdy po republice... jen ať už je březen :wink:

A ještě jedna ilustrativní - 26.10. Valašská Polanka, zastávka při cestě na Kohútku - FOTO
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 08 pro 2014, 13:28, celkem upraveno 2 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Mexican »

ja som myslim videl minule gandalfa na Benzine v Tisnove :-) minuly tyzden som kupil XJ600, tak sa trochu rozkukavam. Teda - zatial asi 15km k hustekrutej zime (asi stupen nad nulou a mrholenie), ide to podla predstav , myslim ze to bude pekne jazdenie

momentalne je stale u bazarnika, prihlasuje ju na ceske papiere - snad to do konca tyzdna bude, dohodi mi ju do Brna a snad sa este zveziem do Tisnova do zazimovacej garaze :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Mexican: Jen nevím, jestli jsi mne na tišnovské Benzině viděl s Accentem nebo na skútru. Mám to kousek a občas tam jezdím. Skútr jsem tam plnil na zimu Vervou 100.

Jinak můžeš pak dát nějaké foto nebo bližší info k mašině. A snad na jaře, až se nebudeš moci dočkat, dáme pár km spolu, ještě než to dostaneš do ruky a začneš na mě jezdit příliš rychle :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše: minuly tyzden som kupil XJ600
Yamaha je vždy dobrá volba =D> na naučení bude dobrá, ale na 600 obs. už je dost silná, takže opatrně s pravou rukou a pozor na občasné kroucení rámu v zatáčkách nebo při akceleraci .... :idea:

Proto nakonec nejspíš budu kupovat Suzuki :? ne, že bych něco měl proti Yamaze, chraň Bůh ( už kvůli Valentinu Rossimu, mojí ikoně ), ale kvůli katastrofálnímu autor. servisu Yamaha v Praze :oops: to je normální zločinecká organizace !!

Už jenom proto opustím tři ladičky v logu :cry:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Vilda
Týjo chlape, ty sis vybral teda koráb! :shock: =D>

Nojo, holt je to posun kupředu.. k většímu, silnějšímu.. :wink:
já už si taky dávno zvyknul na 173kw :mrgreen:

Tak gratulace k výběru a už teď se těším jak ji opět vytuníš! =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Vilda
Týjo chlape, ty sis vybral teda koráb! :shock: =D>
Nojo, je to pořádný kus železa, 350 kilo :shock:i když při jízdě se váha ztrácí, jen do zatáček nemůžeš tak svižně jako na Viragu .... ale kam pospíchat :wink:

S Intruderem bude mnohem horší manipulace na místě, ale když si vzpomenu, jak jsem se ze začátku nadřel s 535kou a dneska s ní cvičím jako s mopedem :- na všechno člověk musí získat grif. Na Introši se hlavně musíš naučit parkovat .... vždycky čumákem do kopce. Protože jakmile to uděláš obráceně, už ho proti kopci nevytlačíš [-X a zpátečku nemá. No, a pak jdeš poprosit okolní motorkáře o pomoc a samozřejmě si vysloužíš nějakou tu pochvalu nebo poťukání si na čelo :lol:

Co se týče tunění, moc toho nebude .... drtivou většinu doplňků si sundám z 535ky. Jako řidítka, chromované hefty, brašny, rolku, chlastáky, čelní plégo a zrcátka Skeleton. Tohle všechno použiju na Intrudra, nebudu všechno kupovat znova ..... Yamajku prodám tak, jak jsem ji koupil. Jen na ní nechám opěrku spolujezdce a padací rám od Fehlinga, protože ty jsou mi na nic. I tak to bude dobrý kup, protože je nově obutá, má novou baterku, nové membrány v karbecích a je po seřízení ..... prostě jen nasednout a odjet do dáli.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od zolda »

Vildo, gratulejšn k většímu stroji, Intruder je dobrá volba. Ovladatelnost u těchto větších motek je u všech horší, myšleno v zatáčkách a na nerovnostech, ale jinak to svezení ... =D>. Tak o svátkách vánočních v době nostalgie se pěkně s Virgulí rozluč, zatlač slzu a mysli na lepší zítřky. Kdo po Tobě Virážku koupí - neprohloupí :!: Tak hodně km bez nehod a třeba někdy v sezoně na dvou kolech na viděnou :P .
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Tak s parkováním to mám naopak. Ne, že bych rád parkoval z prudkého kopce, ale pokud chci skútr stavět na centrál, tak nahoru to jde jedna báseň (vyvážili to pěkně), ale když ho chci shodit a byl by to do prudšího kopce celkem problém. Musel bych se řádně opřít do řídítek a kdoví, jestli bych ho vůbec shodil. Naštěstí se mi při vyklopení bočáku aktivuje mechanická brzda zadního kola, takže i ve svahu se dá celkem bezpečně parkovat na bočáku, samozřejmě všeho s mírou :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

zolda : Po pravdě kdykoliv si na její prodej vzpomenu, mám nějakej divnej pocit :? už se na ní jeden zájemce přišel podívat, ale byl jsem s ním rychle hotovej ..... protože jeho první slova byla, jestli bych nešel s cenou dolů. Takže jsem motorku zase přikryl, vyhodil ho z garáže, zamknul a odešel. Tyhle vychcánky přímo nesnáším :twisted: Virago si pomalu ani pořádně neprohlídne a už se mu zdá drahý .....

Po Vánocích má přijít další zájemce a tomu jsem do telefonu rovnou zdělil, že cena je pevná a smlouvat o ní nehodlám !!

Gandalf : Ale já jsem myslel při parkování na místě, které je v mírném svahu a je zakončeno např. plotem nebo svodidlem ( třeba parkoviště v Unhošti ) ... Jako že nemůžeš pak vyjet popředu, ale musíš s motorkou vycouvat od překážky :wink:

Naše parníky žádnou brzdu nemají a jsou vybaveny jen bočním policajtem, takže my musíme zařadit jedničku a pak teprve vyklopit policajta a bezpečně zaparkovat z kopce dolů.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Mexican »

dnes bolo v okoli brna ukazkove pocasie, tak som si povedal ze Diversiona pretiahnem trochu pred zazimovanim :-)

moja prva jazda za svetla :shock: , nejakych 70km po tretej triedy okolo Tisnova. najprv som sa trapil s vycistenim retaze, predchadzajuca majitelka z talianska mala filozofiu "je to cierne = je to namazane" nakoniec sa to podarilo vycistit & namazat. Zostal mi cas a tak som si povedal ze to vyskusam. Slo to dobre, sice ma predbehlo par sluzobnych oktavii (do niektorych zakrut sa este bojim, najma pneu su z roku 2006 :roll: takze som potreboval zistit ako to bude jazdit (jazdilo to fajn, myslim ze tuto sezonu ich dorazim & vymenim

tocilo to krasne (cca 9000), na to ze je to svorvalec 8v vzduchac slusny tah aj pri maxime otacok (teraz mam dlhe ruky lol)

aspon jedno foto pre predstavu (nechcelo sa mi to tlacit znova z garaze :-)
Přílohy
diversion.jpg
diversion.jpg (216.85 KiB) Zobrazeno 3275 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Včera se počasí konečně trochu umoudřilo a tak jsem vyrazil trochu protáhnout Yamajku. Pořádně jsem se oblékl a vyjel na menší výlet po okolí 8) silnice byly suché a nové Dunlopky v zatáčkách vcelku slušně držely i když byla zima. Najel jsem něco přes 30 kiláčků a po dlouhé odmlce si to moc užíval.

Delší dobu jsem hledal nějaký ten vánoční motiv, ale našel jsem jen prodej stromků :D ale snad to stačí :wink: Takže bych chtěl popřát všem motorkářům Veselé Vánoce a pohodový Nový rok =D> a hlavně se vždycky z vyjížděk vrátit ve zdraví domů :-
Fotografie0282.jpg
Fotografie0282.jpg (184.25 KiB) Zobrazeno 3252 x
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Koukám, že se tady od loňska neobjevil ani jeden motorkář :( to už tady nikdo nejezdí ??

Já dneska Virago 535 po dvou letech prodal .... a od příštího týdne pátrám po větším a silnějším cruiseru :wink:

Virgulka mě vozila přes dva roky bez nehod a poruch =D> a na její tachometr jsem přidal bezmála 20 000 km. Ode dneška ji hýčká v garáži nová majitelka, tak ať jí slouží stejně dobře jako mně :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
báďa
**
Příspěvky: 141
Registrován: 31 říj 2015, 07:17
Bydliště: praha 9

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od báďa »

ahoj,jsem tady novej..jinak sedlám Suzuki GSR600 ,tak nějak na pohodu :D
Hyundai Tucson 1.7 crdi polar white 2015
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Gandalf »

Nic tak zásadního, jako je prodej/koupě stroje není. Taky mám za poslední 2 roky najeto něco málo přes 20tkm. Aktuálně je skútr na velkém servisu, tak si chystám peněženku :?
Teď jen přečkat zimu a přívětivé jarní počasí :)

Vildo, nezapomeň se tu pak pochlubit s novým strojem :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“