Kniha prani a stiznosti

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To jsem si oddechl,že vám vadí áčko,tak to si můžu dát BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBorek. :D Už si dovedu představit,jak se na srazu oslovujeme-nazdar,já jsem BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBorek,čau já aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: .Víťo,nebyl tady aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :?: :lol: To je náhodou skvělá přezdívka :idea: :!: :lol:

Ale lepší by bylo,mu to napsat,jestli je v pohodě,tak si ji změní,protože ani to vzájemné oslovování na klubu nebo na srazu,by asi zdržovalo :oops:.Jinak,mě to nevadí. :wink: AAAAAAAhoj :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

vlastaFR píše:he, ja asi taky taky vim no :lol: chtel sem mu napsal SZ, ale nejak sem z toho upustil.... radsi at mu da nekdo vedet nez neco menit :arrow: (jen muj nazor :wink: )
To ja mu samozdrejme napsal neboj se ... Ale do dnesniho dne si SZ neprecetl ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

pratele, neexistuje nejaky patch pro forum, ktery by zlepsil hlasovani? necha Vas to ted vytvorit neomezene hlasovacich odpovedi ale pak az to vsecko vymyslite a napisete, a chcete to odeslat, tak to zahlasi ze jich je moc... A DOKONCE, to nenapise ani KOLIK je moc.. achjo!

mel jsem pripraveny takovy prehled, vymyslel jsem to pul hodiny aby to bylo prehledny a byli z toho jasne videt cisla a diky tomu jak je to nahovno tak ta prace byla k nicemu... :evil: postupne jsem odmazaval odpovedi a porad nic, az pak uz by to chtelo prepsat cely, protoze to uz nemelo vypovidajici hodnotu a PRESTO to stale neslo odeslat.. tak jsem se na to vykaslal... :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Vladislav Bureš píše:Myslím si že každý model byl měl mít svou skupinu a rozdělovat podle modifikací je už přehnané protože i novější modely budou mít společné prvky. Už pro dohledávání by bylo lepší mít zvlášť coupe a Scoupe kdy jde opravu o odlišné auta a technologie, ale v tom případě se budeme setkávat s řešením prakticky stejných problémů v každé sekci kdy bychom potom měli vynechat komentáře typu to už se tu řešilo, ono ano ale v jiné sekci a ačkoli jde o schodnou věc tak u každého modelu je trochu odlišná. Pochybuju že veci jako např palivo by se řešili ve všeobecné sekci např technika ale budou to chctít řešit v rámci sekce svého vozu a má to smysl. Ono já bych to rozdělil podle typů aut a udělala podsekce typu audio technická sekce atd pro každé auto kdy když například člověk s coupe najde kudy kabel do interiéru a nebude se ptát ve vlákně accenta jak to u coupe nebo zakládal další vlákno. v podstatě všeobecná vlákna by zůstala jako je pokec srazy foto-video.
scoupe by se technicky hodilo hodne spojit s accentem! maj hodne moc spolecneho a dokonce jsem nekde videl v podstate pony/accent/scoupe jednu sekci, coz by dalo docela smysl na zdejsim forum... jenze ted uz s tim nejde nic moc delat, je tam hromada prispevku ktery by se museli tridit..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Ahoja. Já bych měl jedno přání. A to jestli by mohlo být založeno nové oddělení pro Veracruze. Neboli v čechách to bude asi IX55 či tak. Ale Veracruz je hezčí.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Zpřehlednění fóra - Jen návrh

Příspěvek od Laďa »

Z důvodu hledání rozměrú pedálů Fabi sem zabrousil na forum forum.skodahome.cz. A byl sem mile překvapen. Mají to tam moc hezky udělané.
Každý model je navíc rozškatulkován na: Interiér, Exteriér, Motor, Podvozek, Elektrika, Autohifi, Ostatní, Vaše Fábie. Dále třeba oddělení na odkazy na jiné stránky, videa, VT tuning...
Šlo by to tak nějak udělat i tady? Je to tam pěkně přehledné.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Slo :) az najedeme na nove forum vse bude a jeste neco vic 8)
Uživatelský avatar
Karlos
**
Příspěvky: 115
Registrován: 11 zář 2008, 00:47
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlos »

Tak jsem si v profilu menil mail a dopadlo to tak, ze se mi profil smazal.
Po zmene mailu se objevila hlaska, ze profil byl kvuli provedenym zmenam docasne deaktivovan a ze prijde aktivacni mail. Ten sice prisel ale po kliknuti na odkaz pro aktivaci se objevila hlaska ze profil neexistuje. Tak mi nezbylo nic jineho nez se znovu zaregistrovat pod svym nickem nez mi ho nekdo vyfoukne. Tusim ze uz se to tu par lidem kdysi taky stalo. Docela to nastve. Neda se s tim neco udelat? Vsechny moje stare prispevky jsou ted znacene jako anonymni.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

To zní jako bug, možná by stačilo přehrát stávající phpBB nejnovějším.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Karlos píše:Tak jsem si v profilu menil mail a dopadlo to tak, ze se mi profil smazal.
Po zmene mailu se objevila hlaska, ze profil byl kvuli provedenym zmenam docasne deaktivovan a ze prijde aktivacni mail. Ten sice prisel ale po kliknuti na odkaz pro aktivaci se objevila hlaska ze profil neexistuje. Tak mi nezbylo nic jineho nez se znovu zaregistrovat pod svym nickem nez mi ho nekdo vyfoukne. Tusim ze uz se to tu par lidem kdysi taky stalo. Docela to nastve. Neda se s tim neco udelat? Vsechny moje stare prispevky jsou ted znacene jako anonymni.
Nejsi sám, já měl to stejný a docela to naštve. :x
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

karlosi jaky jsi mel nick predtim?
Uživatelský avatar
Karlos
**
Příspěvky: 115
Registrován: 11 zář 2008, 00:47
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlos »

Stejnej jako ted: Karlos
Po zmene mailu me to hned vymazalo ze seznamu uzivatelu. Takze kdyz pak prisel mail pro aktivaci tak uz muj nick neexistoval, takze nebylo co aktivovat. Alespon tak to chapu ja.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Karlos píše:Stejnej jako ted: Karlos
Po zmene mailu me to hned vymazalo ze seznamu uzivatelu. Takze kdyz pak prisel mail pro aktivaci tak uz muj nick neexistoval, takze nebylo co aktivovat. Alespon tak to chapu ja.
Felotron měl ten samej problém,tak tu běhá také dvakrát.
To zamrzí no :(
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Hned jak se vam neco podobnyho stane mi mate psat, ale nejsem tady jediny admin takze i kolega by pomohl, znovu aktivovat ucet neni problem.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Je přidána sekce i20,iX55 a u některých modelů, který jsou rozdělený na nový a starý model jsem pro přehlednost přidal roky výroby. Pokud si někdo všimne nějaké chyby, prosím o neukamenování ale napsání SZ a opravím to.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“