Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Je no.. a je to paráda mít zas svoji kárku :twisted:
Odpoledne sem hodim fotky, teď sem v jednom kole, tak pápá
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Nezbyva nez gratulovat ....
At ti to jezdi ..... a bacha na zatacky ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak to mám radost za tebe MartasZi, že zase budeš prohánět ty kobylky a ty tvý decibely....ale už si taky hlavně změň info o sobě!!!...už neproháníš Hyundai Lantra 1.8GT :D :D
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Safra Martasz je opět na silnici. :shock: A já se divil,proč technické služby obalují sloupy balíky se slámou a před zdi a do zatáček dávají staré pneu. :shock: :lol:

Martasz,jezdi opatrně,ať ti auto alespoň tenhle sraz vydrží. :wink: (Ale v kempu parkuji na druhé straně. 8) -Já tě zlobím,viď. :oops: )
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek píše:Safra Martasz je opět na silnici. :shock: A já se divil,proč technické služby obalují sloupy balíky se slámou a před zdi a do zatáček dávají staré pneu. :shock: :lol:

Martasz,jezdi opatrně,ať ti auto alespoň tenhle sraz vydrží. :wink: (Ale v kempu parkuji na druhé straně. 8) -Já tě zlobím,viď. :oops: )
Zlobíš, zlobíš, ale já to beru ;) Hlavně Borku fakt vem to video ve více kopiích a jednu už u tebe mám předem zamluvenou ;)
Urkitě nemůžeš dodnes zapomenout na ten luxusní záběr, jak sem najel skoro na tebe.. co bych neudělal pro pořádný videjko ;)

Jojo pánové, je to paráda řídit zas vlastní autíčko.. muzika.. mňam :P Ještě se tomu musí vychytat pár mušek a bude to macatý :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No super :) tak ses konečně dočkal!! :wink:
Ps:No stejně zase něco vyvedeš jak Tě znám :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

ivan píše:No super :) tak ses konečně dočkal!! :wink:
Ps:No stejně zase něco vyvedeš jak Tě znám :lol: :lol: :wink:
No to je teda podpora :D
Tak jdu sem dát nějaký fotky :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže jak sem říkal, přivezl sem si k Hujerovi kolečka...
Obrázek

A takhle to vypadalo hned po jejich nasazení..

Obrázek
Obrázek

Pak mi ještě brácha pomohl upravit rozpěru mezi tlumiče...
Obrázek

A už se tam taky vozí :-)
Obrázek

Nějaké dotazy? Ptejte se, já hrozně rád odpovídám ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Plosím,plosím,já bych jeden dotaz měl..... to s tím budeš jezdit jako s chameleónem?!? :roll: :lol: 8)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Farmář píše:Plosím,plosím,já bych jeden dotaz měl..... to s tím budeš jezdit jako s chameleónem?!? :roll: :lol: 8)
No jasný.. mám dokonalou měňavku.. jedu a všichni viděj zelenou.. ta z boku plynule přechází do stříbrný.. a z jinýho úhlu je tam červená.. ano.. to je letošní tuning trend :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ píše:
Farmář píše:Plosím,plosím,já bych jeden dotaz měl..... to s tím budeš jezdit jako s chameleónem?!? :roll: :lol: 8)
No jasný.. mám dokonalou měňavku.. jedu a všichni viděj zelenou.. ta z boku plynule přechází do stříbrný.. a z jinýho úhlu je tam červená.. ano.. to je letošní tuning trend :D
Prej tuning trend...Ale tak hlavně, že to co si s tím měl a ten lojza z Picavy to neudělal bereš tak jak bereš a taky hlavně že už máš autiko doma a proháníš ho jako za starých časů :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Jééé, takovej barevnej tuning chci taky! Jakou rychlostí musím najet do zatáčky, aby se mi to podařilo? A musí bejt mokrá silnice nebo stačí mít na sedadle spolujezdce ženskou a jet kvůli ní dostatečně rychle? :D
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mr.Scully píše:Jééé, takovej barevnej tuning chci taky! Jakou rychlostí musím najet do zatáčky, aby se mi to podařilo? A musí bejt mokrá silnice nebo stačí mít na sedadle spolujezdce ženskou a jet kvůli ní dostatečně rychle? :D
Stačí mít nějakou kočenu, a ber to tak 110 do hodně ostrý levý a úspěch zaručen ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ píše:
Mr.Scully píše:Jééé, takovej barevnej tuning chci taky! Jakou rychlostí musím najet do zatáčky, aby se mi to podařilo? A musí bejt mokrá silnice nebo stačí mít na sedadle spolujezdce ženskou a jet kvůli ní dostatečně rychle? :D
Stačí mít nějakou kočenu, a ber to tak 110 do hodně ostrý levý a úspěch zaručen ;)
Hlavně aby to nedopadlo uplně jinak, bylo by to asi nemilí :( :( :(
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak co myslíte? Může mít člověk aspoň chvíli radost z autíčka? No mě asi není přáno.. nééé nevysekal sem to, to ne :-) Ale.. jak sem snad někde psal, na doporučení většiny jsem na www.nejlevnejsipneu.cz koupil na zadek gumy.. leč sem si říkal, že když všichni říkaj, že na značce dnes už fakt nezáleží, tak sem vybral to nejlevnější co tam měli a sice: Durun Goodride SPORT-ONE XL v rozměru 215/40 R17 W87.. to "W" znamená, že jsou konstruovány do rychlosti 270km/h No pánové, chtěl bych vidět toho sebevraha, kterej by se na těchto pneu takovou rychlostí odvážil jet :-( Ptáte se proč? jednoduše proto, že ta guma, ač má nádhernej šípovej vzor, tak prostě nesedí.. už při rychlosti 80km/h se na nich auto vlní jak had a při brždění máte pocit, jako by vás chtěl zadek předběhnout.. fakt hnus :-( A při 200km/h :twisted: no o tom radši ani nemluvim.. sem si připadal jak ve stodváce a to jsou na zadku :-( A na mokru? Pražáci jistě znaj, když se jede kolem Vilage Cinemas dolů kolem Ikei přes kruháč a pak je taková ostřejší levá.. dřív tam byl zajímavej hup.. tak tam sem jel v dešti a ve 30km/h mi to ustřelilo.. no fuj :-( Po vyzkoušení jiných pneu u Hujera sem tam nasadil zimáky co sem měl ve sklepě a i na nich to teď sedí jak přibitý :-( Takže gumy sem poslal na reklamaci a už se mi vrátili s tím, že reklamace byla zamítnuta :-( z důvodu že pneumatiky byly prověřeny a nevykazují žádnou konstrukční ani výrobní vadu :-(
Tak nevim.. jdu se mrknout na stránky Český Obchodní Inspekce, páč už mě fakt nebaví, jak s náma ti zmrdi internetový vyjebávaj.. a tohle je o život :-(

Joo.. Moravu ale určo stihnu.. páč do 14ti dnů mi Bila, klučina co se otočil s kupéčkem na střechu přiveze jeho gumy.. tak snad to bude v poho.. no ono i kdybych měl jet na těch zimákách.. sem za nim byl v pátek na Moravě.. 320km od domova a zvládli to úplně v poho :-)

Tak mi držte pěsti, já jdu jednat :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“