Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Mexican »

mne to CTX nejak ... neviem neviem.. polovica motoru z Hondy Jazz, automat... mno, nebavilo by ma to a nekupil by som to :-) Ale zakaznikov to zjavne ma a vietor vo vlasoch v tom je asi podobne

S Diversionom som teraz prekonal 25 000km a stale pocitovo staci (tento vikend jeseniky, takze uzasna cesta 44 z lanskrouna cez stity, sumperk az na cervenohorske sedlo). Zena je stale verna F650CS a ked som ju tak videl v tych vracackach na Cervenhorskom sedle (novo zrekonstruovanom) tak si hovorim ci jej teraz buduci mesiac v Alpach vobec budem stacit :-)


hlavne mladenci, nech vam to jazdi bez poruch a nehod (ja som mal v Brne tento rok uz jeden tukanec (senior za volantom) a jednu situaciu kde som to zachranoval tak ze som vysiel do protismeru aby som neocumoval asfalt zblizka :-/
Přílohy
ten olej na ceste je bohuzial moj... moto ofiko vrak.. ale odvtedy dalsich 2000km po vymene par drovnosti
ten olej na ceste je bohuzial moj... moto ofiko vrak.. ale odvtedy dalsich 2000km po vymene par drovnosti
Capture.JPG (150.3 KiB) Zobrazeno 1559 x
moto_x.jpg
moto_x.jpg (180.35 KiB) Zobrazeno 1561 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Martun »

Mexican
hele, dobrá moto rodinka jste!! =D> :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Moje druhá láska..... jedna stopa :-)

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše: včetně okruhu Polskem přes Zakopane :lol:
To je naše oblíbená trasa 8) letos, už jsme tam byli po třetí a pokaždé jsou tyhle velehory díky počasí úplně jiné :shock:

No a mašinka se samozřejmě musí blejskat :wink: to prostě ke cruiserům patří .... ale je to hodně pracný a když pak potkáš třeba kropící auto, chce se ti zabíjet :evil:
zolda píše: Jinak Virážku jsem vyměnil za Dragstar 1100 XVS Clasic a jsem nadšený.
Drakouše jsem měl taky v hledáčku, ale nakonec jsem si vybral Shadowku. Spolehlivost Hondy je prostě pověstná =D>

Už na ní jezdím třetí rok a kromě výměny malého futýrka v převodovce, dělám jen běžnou údržbu. I spotřebu má skvělou. Včera jsme se vrátili z týdenní dovolené v Tatrách, s průměrkou 4 litry na sto. A že tam je kopců :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“