Něco pro zasmání

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od black_sheep »

tohle se může řešit jen na hyundai foru.

:mrgreen: na jaguár fóru by to zase nechtěli protože to je moc levný :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od mirpie »

na jaguarforu by řešili, jak a kde to potáhnout kůží.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Espero »

A existuje vůbec Jaguárfórum?
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od mirpie »

to mě taky napadlo jako první :-), ale jaguára nevlastním a ani vlastnit nechci (raději bmw nebo mercedes), tak jsem po tom nepátral :mrgreen:
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Josef »

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Espero »

Zatím to tam neřešili, strčte jim to tam někdo, ať uvidíme, jak se k tomu postaví. Mají tam zajímavá místa srazů - třeba : Karlovy Vary, Hotel Pupp....
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Nexus »

mirpie: co máš proti jaguárům? Já po něm dřív hrozně toužil :P přeci za cenu ojete fobie koupíš nějaký solidní kousek :roll: akorát bylo to mimo můj finanční dostřel, takže u koukáno to skončilo :mrgreen: a v neposlední řadě to není zdaleka co dřív, kdy to byla prestižní značka, v indii to zprzní a cena to jednoznačně ukazuje... a ještě něco, co máš proti kůži? :shock: vím, že spousta lidí na to prská, i já dřív byl proti (jenom protože jsem šel s davem co prská), ale od doby co ji mám v sonatě na ní nedám dopustit a hadrový sedačky už nechci :oops:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od black_sheep »

já jsem právě na jaguar forum koukal už kdysi, to jejich fórum se mi líbí.

a takovej X-Type s V6 by stál za úvahu a není to nereálné.. jen tlumiče bych třeba měnit nechtěl :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Piskotkiller »

Já chci taky takovou předpověď počasí u nás :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=kBg-NBns ... re=related
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od lada 71 »

Číňani jsou pašáci. Umí všechno vyrobit. Uhádnete, do kterých států se uvedený výrobek od nich dováží?
Přílohy
Made in China.jpg
Made in China.jpg (46.9 KiB) Zobrazeno 1179 x
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od mirpie »

Nexus píše:mirpie: co máš proti jaguárům? Já po něm dřív hrozně toužil :P přeci za cenu ojete fobie koupíš nějaký solidní kousek :roll: akorát bylo to mimo můj finanční dostřel, takže u koukáno to skončilo :mrgreen: a v neposlední řadě to není zdaleka co dřív, kdy to byla prestižní značka, v indii to zprzní a cena to jednoznačně ukazuje... a ještě něco, co máš proti kůži? :shock: vím, že spousta lidí na to prská, i já dřív byl proti (jenom protože jsem šel s davem co prská), ale od doby co ji mám v sonatě na ní nedám dopustit a hadrový sedačky už nechci :oops:
proti kůži nemám vůbec nic, kdes k tomu přišel? A k Jaguárům - mají špičkové motory a zpracování, celkově ty auta jsou hodně dobrý včetně dieselů, ale když se něco pokazí, těžko na to seženeš díl a za rozumné peníze, ano je to jaguár, když na to nemáš, tak si to nekupuj, ale oproti tomu díly na MB nebo BMW se shánějí o dost snadněji.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Nexus »

mirpie: nějak mi to vyplynulo z narážky, že by řešili jak to potáhnout kůží :lol: táta před sonatou chtěl koupit x-type, protože cenově to nejsou při nákupu nijak zvlášť drahý auta (ojetina samozřejmě), ale když vzal vpotaz riziko servisu a náklady s tím spojené, vyškrtnul ho z hledáčku... já možná až budu mít opravdu moc peněz, ale nejspíš bych před ním dal přednost genesisu (sedan samozřejmě) nebo equus by nebyl špatnej, před barákem, pořádný venkovní parkování :mrgreen: :mrgreen:


lada 71: tou německou vlajkou to zabili :shock: :lol: :lol: ale čínani jsou v kopírování dementi, okopírují španělský kočárek se sjetýma kolečkama a takovej taky vyrobí :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od mirpie »

ten potah kůže nebyla narážka, naopak nedostatek který by tím vyřešili :-)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od FISHkaa »

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party.
Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr.
Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka. Taxík přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi.
Když jsme vycházeli, kočka kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy když je tam sama, snaží sežrat andulku.
Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho,' řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven!
Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do zeleninového záhonu!'
Ticho v taxíku bylo ohlušující.
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Něco pro zasmání

Příspěvek od Vilda »

Starej fór, ale pořád dobrej :lol:


Kukačky

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci.
"Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem a vyrazila.
Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinky a znovu tanečky, ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!
Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci. Vcházím do bytu, jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká třikrát! Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem sama ještě devětkrát...
Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takový dobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...! Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní.
Ráno, během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.
A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti.
"To je skvělé, jsem zachráněná.. !" pomyslela jsem si a otřela pot z čela.
"Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."
Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně: "Aaano ? A prroč, miláčku?"
A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak to udělala - vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu.
Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“