Politika a vše kolem ní

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Chasnik »

Chudák Karel: v prvním kole měl bouračku při návratu z volební místnosti, teď zase špatně hodí lístek do urny. Takových náhod najednou. No hlavně, aby byl důvod o Karlovi psát, jak okaté :)
Koukám, že Kraus si z dnešního pořadu udělal taky KS politickou agitku, no ale že mně to u něj překvapuje...

Fak nevim, kam mi toho Karla ještě nastrčej. Já se snad ráno budu bát ukrojit si chleba, aby tam nebyl schovanej a neřízl jsem ho :mrgreen: I když ho nevolím, tak to neznamená, že mu chci ublížit...;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Jakoze naboural schvalne, jo? Sis ty konspiracni teorie cetl taky, vid?

Krause mam velmi rad, libi se mi jeho humor a taky mam rad ty dva kluky (ne jejich hudbu, ale je jako lidi). Chapu, ze to muselo byt trochu zklicujici, ze se tam neadoroval Zeman, ale snad se shodneme na tom, ze Prachar a Dyk jsou porad lepsi hoste, nez David a Vondrackova (zamerne jsem zminil priznivce MS, info pro ty, co nevi, ze ho oficialne podporili).

Mimochodem, Kraus pekne rekl to, ze predvolebni atmosfera se vyhrotila natolik, ze (obrazne) Cech nenavidi Cecha. Je prirozeny, ze kazdy vidime tu nejlepsi volbu prave v tom nasem kandidatovi a ten druhy je zlo, ale trochu se to napric republikou vymklo kontrole a prerostlo v bratrovrazedny boj. Pozitivni je, ze at vyhraje ten nebo ten (stale jsem presvedcen, ze vitez je Zeman, KS to minimalne v predchozich dnech posral vlezlou kampani), s obema bude celkem legrace, s Fischerem by nebyla.

Jeste bych si dovolil pouzit citaci kolegy z pribuzenskeho fora, ktera se mi predevsim v prcni casti libi a ve druhe mi prijde docela vtipna :)
Sova píše:jinak hodil jsem to karlovi...

jsem asi jedinej člověk zde co v prvním volil MZ a v druhým KS

hodil jsem mu tu tam protože:

-příští kandidaturu už bude na LDNce
-líbil se mi jeho postoj k benešovým dekretům a k vystěhování
-svým zpusobem se mi líbí jeho styl politiky, kdy vlastně politikem vůbec není (toto je v jistém smyslu zároveň i mínus)...například jak dává najevo emoce...viz. ten general v te debatě nebo na pomluvy v tisku
- hodil jsem mu to tam, jako jistou omluvu za český národ, který způsobil křivdu jeho rodině a hlavně jeho otci (kde že beru tu morální troufalost omlouvat se za český národ? :lol: sám nevím :) )
-na základě dokumentu Břetislava Rychlíka (krásný dukaz toho, jak politik muže utáhnout svého voliče na nudli z nosu)
- protože zeman je tak suverenní a je jistým favoritem...a já favority nemám rád...vždy fandím outsiderům
- jak je nad věcí
-protože pochází ze šlechtického rodu(toto je nejubožejší argument, za který se sám stydím, ale zároven vím, že ze stejného duvodu ho spoustu lidí volí, ale nepripustí si to) ...závidím mu jeho rodokmen
-sem zvědavej jestli Vašek skutečně emigruje když tam bude na hradě sedět
- a poslední důvod...protože stejně vyhraje zeman a je to vlastně jedno...

Našli by se jistě další důvody...jako podpora Vaška Miloši a celá Vaškovic rodina jak se semkla...

ale hlavně sem mu to tam hodil za tu otázku dekretů...přišlo mi to stejně odvážné prezentovat tuto uvahu v kampani, jako když Okamura polemizoval o komunismu...

Taky mě vadí, tzv. Milošova chalupa na vysočině
Bodrý Miloš to prezentuje jako svépomocí sbitou normalizační chalupu o dvou místnostech...s latrýnou a černobílou televizí typu satelit na stolku...
Ve skutečnosti jde o haciendu jak kunda

Ale jinak Miloše beru...
:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Jenže tahle vlezlá kampaň ho poslala do druhého kola.Takže bych si nebyl tak jistý.
Je to přesně tak jak napsal Chasnik.Kouknu do jakéhokoliv média a vidím,K se zlobí,chudák K špatně odvolil,Zemanův jakospolupracovník zaplatil inzerát,který pošpinil Karla,mimochodem je to bývalý estébák a jedno nejmenované medium o něm na hlavní stránku vyštrachá 12 let staré články.Švancarové někdo sprostě nadává za propagování K,o šlápnutí vedle s Vetchým nikde ani muk.To je jenom pár ukázek.
O MZ slyším pouze v souvislosti se zaměstnáním jeho manželky a upozornění na možné zneužívání vol.průkazů.A investigativní reportáž o spolupráci se Šloufem,která se najednou objeví zrovinka těsně před volbami,i když se to stalo o vánocích.
Toť o nezávislosti médií v této zemi.
Jak jsem řekl,tahle volba už není pro mně,proto se na to můžu koukat nezávisle a to podprahové cpaní Karla do všech médií hodně smrdí a mně osobně vadí....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

...tohle smrdi, ale volit slizkyho, ulhanyho a podlyho (a to ne jen ve vztahu ke KS) krypla nesmrdi.
Ze media vzdy tak trochu pritakavaji k jedne strane se uci i ve skole, pro KS hrala hlavne media, jez maji rakouske a nemecke vlastniky. U medii byl proste oblibenejsi (a rekl bych, ze jsem neco podobnyho citil i z Vaclava Moravce), cemuz ja rozumim, ty logicky ne. A myslim, ze dat vetsi prostor KS bylo spravedlive, neb casto musel dementovat Zemanovy lzi, ty by ses ohradil taky. Jak jsem psal, se samonou propagaci se ale mohl trochu mitni, dneskem muzes bejt v klidu, propagace konci. Tech par dni snad prezit slo a vynechat cteni nekterych medii taky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

I mě Karel vadí v tom smyslu, že je teď v aktivní vládě a že hlasoval pro spoustu zákonů, které jsou skutečně proti normálním pracujícím lidem a důchodcům. Tedy těm, co se můžou a umějí nejméně bránit. Ale na postu prezidenta si skutečně v tomto výběru nedokáži představit Zemana. Zeman umí sice mooc hezky oproti knížeti mluvit a vždy si najde nějaké přirovnání a jeho oblíbené, ale někdy docela trapné takzvané bonmoty, ale já to jeho tlachání stále slyším jen jako lživé vábení, které se sice docela hezky poslouchá, ale na konci každé pohádky se kniha zaklapne a jde se spát a následně druhý den se člověk opět probudí do stejné reality. Prostě mu nevěřím a věřit nikdy nebudu, i kdyby sliboval, že hned v pondělí zavře každého, kdy nedá stvrzenku o původu svého majetku. I když je pravda v tom, že méně spokojení lidé a převážně levicově uvažující lidé jsou disciplinovanější a k volbám jich přijde hoodně velké množství, tak přez to a právě pro to věřím tomu, že dnes večer budeme mít vítěze pana Karla Schwarzenberga a věřím tomu, že rozdíl tam bude minimálně 1% ve prospěch KS.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Chasnik »

Pavliku, prosimtě, "tak trochu přitakávají" je přece výraz úplně mimo mísu. To, co se tady děje, není jen takové trochu přitakávání, to přece musíš vidět i ty.

Kraus svůj pořad nezřídka používá pro své agitky (jeden z nejzářnějších příkladů byla Vondráčková, když tam povídala o svém sporu s Kubiškou...). A ti dva vyjukaní truhlíci, co tam kvákali o tom, že KS je kandidát mladých apod... No jo, takže nejen, že jsem literárně slabší a méně vzdělaný, tak už jsem dokonce i starej :D. Jinak mně by se ani nelíbilo, kdyby se tam adoroval MZ. Tyhle pořady by považuji za zábavné a když už by se měly zaobírat politikou, tak spíše nějakou krátkou vtipnou poznámkou. Fakt, že tam nastoupí dvě ucha s plackama KS a začnou mluvit o tom, proč ho budou volit, tak to už taky může být považováno za porušení volebního zákona, neb každý z kandidátů má právo na stejný prostor v médiích pro svou prezentaci. A toto byla prezentace KS, nic jiného.

Navíc Kraus to přehnal s tím, že prý Čech nenávidí Čecha. Já jsem diskutoval s mnoha lidmi a vždycky to mělo úroveň. To, že někdo preferuje jiného kandidáta neznamená, že bychom si měli vjet do vlasů. Ve čtvrtek jsme tomu při posezení u piva věnovali více než 3 hodiny, názornost rozdílů byla dost vyhraněná, ale do osobního napadání to nikdy nepřešlo. Bohužel, Krausik a spol. nějak nemůžou skousnout, že někdo preferuje jiného kandidáta, než toho jeho...

Konspirační teorie? No už když ho ťukli do nárazníku před 2 týdny, tak se mi to moc nezdálo. No ale to divadýlko s tím volebním lístkem, to bylo ještě křečovitější. Obecně nevěřím na náhody ve velké politice, tahle dvojitá náhoda je více než podivná. No nic, musíme o něm psát za každou cenu, důvod si najdemem.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Moderátorem pořadu je Kraus a řekl bych, že on a jedině on si rozhoduje o tom, koho si do svého pořadu pozve. A pokud se rozhodne si někoho nepozvat vůbec nikdy, tak je to opět jen a jen jeho rozhodnutí a správnost jeho rozhodnutí se měří sledovaností. Já osobně mám Krause taky rád a společně s konkurečním pořadem na ČT1 s moderátorem Karlem Šípem, to jsou asi v současné době naši dva nejlepší moderátoři podobných pořadů, kam si zvou své různé hosty. Podle mě, "ti dva vyjukaní truhlíci" tam nebyli pozváni kvůli předvolební agitaci, ale i o tom se samozřejmě jen tak mimochodem hovořilo, páč je to aktuální téma ve společnosti. To že je v současné době dost velká nevraživost a snad někdy u nějakých jedinců i nenávist mezi lidma, právě díky probíhajícím volbám a rozdílností názorů, je docela pravda. To, že Chasnik v poslední době diskutoval o tomto v poslední době s několika lidma a vždy to mělo nějakou úroveň je podle mě především pro to, že jste se mezi sebou tak nějak znali a kvůli takovéto "volovině" se přeci neservete. Ale já osobně docela ten rozdíl ve společností jako takovou vnímám docela jako velmi názorově vyhrocen. Bejt to v létě, na nějakém volném prostranství mezi vesnicema, čepovalo by se pívo a tlachalo by se o kandidátech na prezidenta a mimo to by se jen tak ledabile vedle stolů povalovali motyčky na okopávání řepy, tak by se lidé po pár hodin výměnny názorů vzájemně posekali motykama.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Takhle jsem to mel podobne rozepsany, ale chtel jsem to poslat az Zeman bouchne sampano.
Taky jsem v udivu, ze vrcholovy politik je bezchybny, neomylny, neboura a je nesmrtelny. Novinka, ze ktery jsem v soku, ja myslel, ze to jsou jenom lidi a jejich ridici (svagr je ridic jednoho z takovych aut na ministerstvu) jsou taky jenom lidi. Minule s XXX YYY nekam pospichal a prorazil gumu, kterou musel zacvakat ze svyho (ridic je ochrance auta aje za nej zodpovedny, samozejme to nebyla cinska Wanli, ale Pirelka za 4500,-, kterou jsem shanel tejden). To se proste stane.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Chasnik »

Vzhledem k faktu, že v Zákoně o volbě prezidenta jsem nenašel klauzuli o zákazu volební agitace 48 hodin před volbou, jak tomu je u voleb do Poslanecké sněmovny, beru svoji poznámku o protizákonné volební kampani páně Krause zpět.

Nepochybuji o tom, že Jan Kraus má právo si zvolit své hosty, jenom jsem se podivil nad tím, že se ze zábavného pořadu stala předvolební debata. Láďo, nepochybuj o tom, že oni zmiňovaní dva hosté tam byli pozváni za účelem volební agitace ;) A taky si nemysli, že Zemana volí pouze méně spokojení levicově založení lidé. Zrovna v ten čtvrtek nás tam u stolu sedělo 6 kovanejch ODSáků a 5 z nás bylo, včetně jednoho člena pražského zastupitelstva za ODS, bez jakýchkoli pochyb pro MZ... To jen opět média se nám snaží podsunout, že ten, kdo volí Zemana, je vesnickej vidlák, který nejčastěji skuhrá na to, že jedině za komoušů bylo dobře...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Muzes zacit slavit, mate Zemana.
Diky volicum Zemana bude dalsi vlada CSSD, takze o duvod vic, proc si neporizovat deti. Je mi na zvraceni pri pohledu na vysledkovou mapu a z faktu, ze 6 z deseti voli lzi, intriky, hulvatstvi a podlost. V mestech KS, za hranicemi Zeman, co k tomu dodat. Nadavali jste na Klause, jak je jesitny, sobecky, s tendenci ztrapnovat ostatni a netolerovat cizi nazor a ted si zvolite jemu nejpodobnejsiho. Bravo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Ty teda jsi tolerantní :mrgreen: Ale někteří voliči KS se chovají naprosto stejně.Lež,demagogie hulvátství.Za Zemana nejsem rád,ale jsem rád že nevyhrál KS.Ani jedna volba nebyla ta správná,akorát čas ukáže.
Rozhodně nebudu volit ČSSD,ale bohužel jsem si skoro jistý že ve volbách vyhraje.Je mi na blití z toho co předvádí současná i minulé vlády,ale ODS si za to může sama že už je skoro nevolitelná a dokážou ji volit pouse zaslepenci s hodně krátkou pamětí.Stačí se podívat na případ Bém.Všichni víme jak to je ,ale oni ho ještě s velkou slávou přijmou zpět protože je to banda arogantních grázlů a lumpů.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Jedine pozitivni na tom vidim, ze by mohly vzrust sance pro SSO, ODS je pro me nevolitelna i navzdory sympatiim. To ale ukaze cas, co se stane, se Zemanem je tezky verit v hezci zitrky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od valach »

Je dobře že máme Zemana než toho huhlu rakouského! Doprdele jsme češi nebo ne? Na*rat tam Schwarzenbergra tak si zvolíme Kalouska a to bych opravdu byl nadšený. A volby? Raději budu volit ČSSD než parchanty z ODS, TOP 09 a jim podobné. Normální člověk, který chodí do práce se má čím dál hůř. Platy státním zaměstnancům stahují ale samy sobě přidají. Dph zvednou a myslí si že to bude k něčemu dobré. Jo k tomu že bude ještě více rodin na hranici chudoby. Mám syna na vysoké, chvála bohu končí, mladšího na střední a jsem rád že jsem rád. Samé placení a kde na to brát? Hlavně že pantáti mají, hanba bluť.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Mexican »

Hardcam harde ja ti poviem co je podlost a hulvastvo

http://i.lidovky.cz/13/013/lngal/MEV48c9c9_sleva2.jpg

obycajne sproste kupovanie hlasov. Pan majitel to ale samozrejme zaujimavo zdani, takze vlastne sa nic nestalo. Jeho penazenke. Ked si mam vybrat, to je mi uz blizsi nejaky polovzdelany dokladac tovaru co voli Zemana (casty nazor volicov "slachty") ako takyto typ podnikatelov
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Nejsem z výsledku voleb nadšenej, spíš jsem zklamanej. Ani mě se nedaří ekonomicky nějak extra dobře. Taky mě děsně sere to, co současná arogantní politika předvádí. Ale já jsem prostě typ člověka, co tak nějak nezapomíná a neodpouští křivárny, prasárny, lež a podlost. Stejně tak nedokážu pochopit, jak může taková spousta lidí sympatizovat s komunistama. Bohužel tyto sympatie a vzestup současných komunistů, má za následek současná zlodějská a zkorumpovaná pseudo pravice, ale ani tak, ani nijak jinak si nedokáži představit, že bych někdy dal hlas nejstrašnější a vražedně nehumánní komunistické straně. Nikdy a ještě jednou nikdy. A stejně tak výsledky těchto voleb. Ano, Karel je takovej, jakej je. Uslintanej kokta, starej, spící, feudální rod, rakušák, manželka bez sebemenší vazby na českou republiku a já nevím co ještě negativního, by se na knížete dalo najít, ale přez to všechno je pro mě rovnej a čitelnej. A Zeman je pro mě ulhanej populista s uměním tvořit zákulisní čachry a nečitelné rošády. Já už se bohužel, delší dobu tak nějak stydím za to, že jsem právě čech a teď toho vnitřního studu mám zase o trochu víc. Ale je pravda, že pravice u nás je v rozkladu a vyloženě v prdely. Původ toho všeho je ale právě v roce 89, kdy se nejednalo o žádnou domnělou revoluci, ale skutečně jen o domluvené předání čehosi. Komunismus jako takový měl být tvrdě, skutečně velmi tvrdě potlačen a potrestán a těm, co byli ve vysokých funkcích, mělo být zakázáno téměř svévolně dýchat. Heslo nejsme jako oni, bylo špatné. Výsledkem toho všeho bylo jen vytracení se komunismu do neviditelného davu a všehoschopní hajzlové, se svými schopnostmi a uměním škodit, se různě přetransformovali do jiných vlivných sfér, pževážně do strany s názvem ODS. Je mi z toho vážně smutno, že jsme právě tam, kde jsme. Ale ještě bohužel podle mě nejsme na samém dně. Ještě se k tomu dnu budeme přibližovat. Jak ekonomicky, tak bohužel lidsky.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Odpovědět

Zpět na „Pokec“