Politika a vše kolem ní

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

valach: mozna by bylo dobre ti pripomenout, ze se KS narodil tady a pres 30 let zde zil. Typicky priklad ceskeho buranstvi a malosti.

Mexican: majitel obchodu nechce Milose Zemana, cemuz se vubec nelze divit. Osobne na tom nevidim nic spatnyho a pokud bych o takove iniciative obchodniku vedel, asi bych se pridal.

Milos vam udelal hned ze zacatku lehky podraz, oproti avizovane manzelce bude prvni dama Kacenka. Zacina to pekne, vitejte v Zemanlandu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od 69pavel »

ani jeden kandidat nebyl vhodny na kandidata prezidenta,zel to co zustalo po 1 kole se muselo zvolit mensi zlo a to taky vyhralo,
kdo je v obraze a vi jakym zpusobem velevazeny knize ziskal navraceny majetky v teto republici s napomoci dalsiho podvrataka (Havla) ktery mu to vse posvittil,jen aby je za kazdou cenu dostal a revansoval se mu tak za minulost kdy mu knize tehdy velice pomahal ,kdyz byl Havel rozvracec CSSR.

budme radi ze se nasim vladnoucim kmotrum kteri nam vladnou, nevysel ten tah dosadit na hrad knizete,pak uz bysme se nestacili divit vubec a to by teprve nastal frkot, pak by nam zrusili i ty Benesovy dekrety a kdo vi naco by jeste prisla rada,platili bychom jen same odskodne za buhvi co a buhvi komu a to vse samozrejme z penez danovych poplatniku nebot stat uz v podstate ma jen to hovno no spise VELKE HOVNO
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Mexican »

Hardcam takze kto nebude volit ako ty, tak nedostane autodiely? jaj no este ze ja volit nemozem, pretoze by si prisiel o zakaznika (a tym nemyslim, ze by som toho Zemana volil, ale z mne vlastnemu demokratickemu genu, ktory mi nedovoluje podporovat manipulaciu politiky
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Prosim te, mohl by ses znovu podivat na ten obrazek a nepodsouval mi po vzoru sveho favorita neco, co jsem vubec nerekl?
Na obrazku je sleva 21% pro toho, kdo prinese volebni listek se jmenem Milose Zemana. Nikoliv to, ze kdo voli Zemana, nedostane zbozi. Pojmy a dojmy, ze?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Mexican »

takze este raz.. ak cigosovi v ostrave daju gulas, bude volit CSSD alebo KSCM.. ja s tym nesuhlasim, ale to je jedno. vznikne vsak blekot demokratov, ktori to oznacuju za kupovanie hlasov. Tento priklad co som dal je pre inu socialnu vrstvu. Pre vrtsvu ludi, ktori su uz schopni svojim myslienkovym pochodom dojst k tomu ze maju volit niekoho a najma nemaju volit niekoho druheho. Nasledne dostanu zlavu na autodiely, blowjob, pivo, whatever. Pre mna je to kupovanie hlasov. Pripomina to aj kauzu Dejdara

Preto sa pytam. Si zrejmy volic KS a nadavas tym ostatnym co nevolili ako ty do buranov - myslis ze je to spravne, ze na zaklade politickych preferencii sa budu selektovat sluzby a podobne? Si volic Schwarzenberga? priplatis si na palive, budes mat vyssie dane, decka sa dostanu do skolky ale budes platit o 50% viac
Sorry, to mi dost pripomina socializmus a "protekcionizmus" s nim spojeny

pisem to sem uz asi xty krat - zemana nemam rad a nevolil by som ho. Principialne mi ale vadi pokrytectvo rady intelektualov, ktora si mysli ze ked niekto nevoli hodnoty odrazene od havla smerom cez ODS az teraz k TOPke ze je nieco menej. Ja sa uz roky snazim pochopit ze co tymto ludom dava pravo tvrdit presne toto o com sa tu teraz bavime
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od bony »

Tak máme nového hulváta a norka za hlavu státu, to bude dalších 5 let jako za Václava, tzn. ČR s prezidentem jako by tam nebyl. Jen doufám, že lidé kteří vhodili hlas pro Zemna budou tak vyvolávat jeho jméno, až bude tlačit Socany, aby bylo dph 25% tak jak navrhuje ta jeho slavná strana. Nikdo přeci nebude ovlivňovat vládu, to tvrdil i Václav (ODS...) Žádná korupce a žádné propletení Jobu s politikou tak jak to bylo zavedeno za vlády Zemana a Václava... ale na to lidé v teto vlasti rychle zapomněli. Tak se toto téma snad už může uzamčít ;-) Mám dojem, že toto fórum je to od něčeho úplně jiného.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Mexican: viz muj predchozi prispevek - opet mi podsouvas neco, co z moji klavesnice nevyslo, nerozumim tomu, proc to delas...napsal jsem, a na tom trvam, ze sest lidi z deseti volilo lzi, buranstvi, intriky a podlost. Volili toho, kdo takovy bezpochyb je a stihl to ukazat uz po volbe a to hned nekolikrat. Mj. uz je ve hre i pan Slouf:
Miroslav ŠLOUF k novinářům: “Panu Zemanovi jsem kampaň neplatil, ale pomáhal organizovat určité věci. Nevylučuji, že mu budu radit."
Ty sis ten priklad slevy vzal moc politicky, pritom je to otazka obchodu a motivace. Stejny priklad je, jako kdyz udelas obrat pres 200tKc a dostanes prives na vozeni aut. Je logicky, ze znevyhodneni jsou ti, kteri se na tak vysoky obrat dostat nemohou. Ovsem zbozi dostanou vsichni "rovnake", jen jedna cast s vyhodou, druha bez vyhody. Nebud hnidopich, obchodnik pouze chtel podporit sveho kandidata (ano, ja pro nej jsem, ty nejsi, tak se za kazdou cenu musis snazit mi to dat sezrat) a tak zvolil tento zpusob. Kdo chtel, vyuzil, kdo nechtel, nevyuzil. Ale nelzi v tom, ze nemohl dostat zbozi a netvrd, ze bych to takto udelal. Neni to pravda. J
Ja mam opravdu padny obavy o tom, co se zde zacne dit a jsem zklamany. Ze vyhral Zeman pres zataty zuby respektuju, ty zkus respektovat me, ze zastavam jiny hodnoty a prostredek, ktery je mohl realizovat, neuspel.

bony: ac jsem stejnyho nazoru, tak jsme v pokecu a tema vzniklo uz v dobach voleb do PSP (nekoukal jsem na datum zalozeni, jen vim, ze se tu minimalne resili SSO a tak odhaduji) a bylo by myslim dobre, kdyby zustalo zachovano, neb myslim, ze politika dneskem nekonci, ba prave naopak...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Mexican »

Harde, to aje ale presne ten rozdiel. Ak niekomu povies, nakup u mna za x litrov a dostanes moju staru na vikend je v poriadku - ide o tovar. Rozdiel oproti "akcii" co som sem daval je v tomu, ze priamo ovplyvnuje ustavne pravo volit - co znamena ze ludia INEHO politickeho nazoru su znevyhodneni

tu ponuku musim brat politicky, pretoze politicka je. Ja sa snazim respektovat nazor kazdeho aj ked s tym nazorom nesuhlasim. Snazim sa pochopit (profesionalna deformacia) na zaklade coho ludia funguju. Ci vobec chapu v co veria alebo ci im ten ich nazor predzuje niekto ini
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od tatchwud »

Arogance jeho blahorodí, prezidenta, je úžasná : http://www.stream.cz/zavodohrad/782060- ... em-zemanem
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Dle ocekavani - Milos volice ukecal (zklamalo me, ze nektere, ktere jsem povazoval za blbuvzdorne), je dobojovano, vyhrano a pravda po malych kousiccich opet vypluje na povrch - Slouf stal i za volebni kampani.
http://zpravy.idnes.cz/lobbista-slouf-p ... _domaci_im
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

A to je všechno?Totální mediální podpora Karlovi je naprosto v pořádku.Už se proboha prober a přestaň si ho idealizovat.Kdybys četl i jiná média,možná by se ti trochu otevřely oči...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Ano, pro me je rozhodne idealnejsi prezident, ne soucasny, za kteryho se musim stydet. Cili to stejny muzu o pribirani napsat ja tobe, neb ja jsem volbu nebral jako dve zla, abych si mezi nimi dobrovolne vybiral.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Bofors »

Národ mě příjemně překvapil. Nenechal se obelhat štvavou kampaní a zvolil DOBŘE!
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

Můj kandidát nebyl ani jeden,o obouch si myslím svoje.Nejen myslím,ale taky vím.Protože nečtu pouze novinky a deutsche idnes.Z tohoto důvodu jsem nevolil ani jednoho.Jen mně děsí bezmezné adorování jednoho kandidáta a na druhé straně dehonestace druhého skoro ve všech médiích. Karel se sice jeví jako milý strejda pravdoláskař,ale oba mají hodně másla na hlavě stejně jako každý současný,nebo bývalý politik této země....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

matysek: ja ti to neberu :wink:
Novinky (pouze rudooranzove komentare) ani iDnes nectu
novinari nemaji Zemana v oblibe, svoji povahou si za to muze sam
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“