Politika a vše kolem ní

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Čím víc je jakoby "dobojováno" a mělo by pomalu nastávat smíření se s realitou, tak u mě to bohužel nějak nefunguje a mám podobné pocity, jako když "naši hoši" krásně proplují celou základní skupinou na MS a pak hloupě prohrají v tom jenom jediném a rozhodujícím zápase, který otevírá nebo zavírá dveře do čtvrtfinále. Prostě tomu vážně stále nemůžu uvěřit. Nebo si spíš pokládám otázku, jací lidé žijí v ČR, co chtějí a kam směřují. Kdo chce odhadnout budoucnost, měl by v první řadě znát historii. Pan Miloš Zeman nám bohatými doušky dává pít z hodně zatuchlé studny historie. Ještě jednou dost razantně tvrdím, že Zeman je lhář a manipulátor. A bohužel, většina národa českého jsou skutečně jen a jen ovce, s velmi krátkou pamětí a se schopností nechat sebou pohodlně vláčet. Zeman moc dobře ví, kdy, komu a co naslibovat. V tomhle je vážně dobrej, to mu nelze upřít.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Mimochodem, ted jsem na stole s letakama objevil "pohled" od Zemana - jsem Cech, nezradil jsem CR, nepodporuju amnestii (kampan zalozena na protikandidatovi). Dale - nedovolte, aby dalsiho prezidenta zvolila pouze Praha (opet reakce na uspech KS v Praze, opet kampan zalozena na protikandidatovi). A jako tecka na zaver - v miste, kde obvykle byva postovni znamka, je Milos Zeman. Krasna tecka za dnesnim dnem. Vetchy tak nebyl sam, kdo lezl do schranek.
Vazim si Ladi, ze me v tom tady nenechal samotnyho jako kluci, co to radsi resili na "socialce" (joke, panove) :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Tringi »

lada 71 píše:Prostě tomu vážně stále nemůžu uvěřit. Nebo si spíš pokládám otázku, jací lidé žijí v ČR, co chtějí a kam směřují. Kdo chce odhadnout budoucnost, měl by v první řadě znát historii. [...] A bohužel, většina národa českého jsou skutečně jen a jen ovce, s velmi krátkou pamětí a se schopností nechat sebou pohodlně vláčet.
Něco takového si říkám nad výsledky každých voleb, které, na rozdíl od těchto, mohou něco změnit.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

A mě je to jedno který dědek tam je,možná to zní divně ale můj hlas stejně nic nezmění v životě obyčejných lidí,hlasem pomůžu jen politikům na které bych stejně jen nedával.K volbám nechodím,na zprávy se nedívám.Do práce chodím a živím se sám jak můžu.Vedu poklidný život na malé vesnici tak proč se budu zatěžovat nějakou politikou,u které se stejně jen a jen naštvu.Ať mě politici políbí prdel.
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od tatchwud »

Zbyněk Hanáček píše: pomůžu jen politikům na které bych stejně jen nedával.K volbám nechodím,na zprávy se nedívám.
No právě. A s tímto přístupem 40% lidí si může lebedit arogance a hloupost v naší politice. Potom si hlavně sednout do hospůdky a mezi pár štamgastama nadávat, jak to tam nahoře vedou. Myslím, že tolik námahy to nedá, zvednout zadek a dojít to tam hodit. S knížetem Schwarzenbergem odešla slušnost a cit pro fér hru. Naopak Zeman je stále stejně arogantní a prolhanej.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od lada 71 »

Zbyněk Hanáček píše:....Vedu poklidný život na malé vesnici tak proč se budu zatěžovat nějakou politikou,u které se stejně jen a jen naštvu.Ať mě politici políbí prdel.
tatchwud píše:...S knížetem Schwarzenbergem odešla slušnost a cit pro fér hru. Naopak Zeman je stále stejně arogantní a prolhanej.
Zbyněk Hanáček: Ale jo, na vsi ten život tak nějak plyne jinak, klidněji a víc v souladu s přírodou a mezilidskými vztahy. Ale dovol mi otázku. Rodinu máš? Myslím teď ženu, děti. Jako mladýho, mě nějaké volby nezajímali vůbec a sledovat politiku v TV nebo novinách, tak to už vůbec. Ale tak nějak s přibývajícím věkem a hlavně, přivedl jsem na svět dva syny, tak v člověku prostě roste obava a zodpovědnost, za své potomky. Tak že už jen kvůli tomuto, by člověk k volbám chodit měl.
tatchwud: Ja, stimmt. Celou předvolební kampaň a různé debaty jsem samozřejmě neměl možnost pečlivě sledovat vše, ale z toho co jsem viděl, tak jsem nezaregistroval od knížete nějakou podlost, lež, nebo útok přímo na Zemana. A nejen když kandidoval. Kultivovanost a slušnost knížete je na maximální reperzentační úrovni a bezpochyby by jeho povaha měla velký vliv na kulturu v naší politice jako takové. Zemanovi bonmoty a urážky budou pro ostudu. No a vzhledem k tomu, že kníže už není žádný jura, tak za 5 let se dalších voleb už jistě nezúčastní. Od Zemana se krom jiného, dočkáme věcí přímo netušených a jeho silácké současné kecy, že hned po nástupu na hrad zjistí, jak to bylo s prezidentskou amnestií, kdo za tím stojí a nese za to zodpovědnost a viníky propustí z hradu, tak to se sice hezky poslouchá, ale NIKDY k tomu nedojde. Proč? Protože to je amnestie udělená panem Klausem a tito dva pánové již před léty předvedly, jak se plní předvolební sliby a světlo světa spatřila opoziční smlouva, která byla a je MEGA prasárnou a podvodem na voliče. A s podobným cancem a smlouvou jistě Vašík přijde za Milošem opět, kde vzájemně svými podpisy potvrdí, že se v této záležitosti NIKDO NEBUDE šťourat a nic nebude zveřejněno, páč udělení amnestie je prezidentskou výsadou a jeho právem.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

A pak že se mluvi o krátké paměti v souvislosti se Zemanem](*,) :roll: ](*,) : roll Ježíš lidi podivejte se na internet co je ta Kalouskova loutka vlastně zač. Noblesa možná, ale absolutne bez nazoru,a podepíše co mu v EU ukážou. Vlastni názor tak možná před 10.lety, když s Bakalou tunelovali Becherovku. Vždyť stoji za církevními restitucemi v dnešní podobě. Vždyť souhlasi s vytvořením luxusních mist pro 3 pany rebely, kteří nechtěli hlasovat pro restituce a zvyšování DPH, jen když se vzdají mandátu. Co tam nastoupilo po nich všichni víme
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

Tatchwud my tu hodpodu nemáme :lol: :lol: .Na pivo nechodím a už vůbec nenadávám na politiku.
lada 71 rodinu nemám a ani nechci.Žiji s přítelkyní ve vlastním domku.A mladý jsem jak pro koho,už mám 40cítku na krku.A stejně mě politka nezajímá.Prostě mám jiné zájmy a politika mezi ně nepatří. [-X
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od tatchwud »

Zbyněk Hanáček píše:Tatchwud my tu hodpodu nemáme :lol: :lol: .Na pivo nechodím a už vůbec nenadávám na politiku.
lada 71 rodinu nemám a ani nechci.Žiji s přítelkyní ve vlastním domku.A mladý jsem jak pro koho,už mám 40cítku na krku.A stejně mě politka nezajímá.Prostě mám jiné zájmy a politika mezi ně nepatří. [-X
Máš to teda doma smutný kino. Ale každého volba, zda chce, aby ho na stáří někdo obveselil. :-k
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

Jjo jo.Mám to doma jako u Adamsů. :lol: :lol:
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

A teď to nejúžasnější.Za celou prezidentskou kampaň se Kalousek neobjevil,jen aby ho nikdo nespojoval s Karlem.Jen skončí volba,tak je zase Kalous všude.Dokonce už tady rozvíjí svoje teorie a vidí Karla premiérem.Což vlastně znamená,že lidi jsou asi úplně blbí a opět budou volit Karla v parlamentních volbách a taktně přehlédnou co se sveze za sebranku spolu s ním.Typická loutkohra.Hlavní představitel je vidět až když vše skončí.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt." Miloš Zeman, 21.1. 1992

Matysku, me Becherovka, ze ktery ostatne nic nevynesl, ale ktera se dostala do ztraty ostatne jako spousta jinych podniku, tak nejak moc nezajima - mimochodem doprodej byl schvalen za Vlady Milose Zemana. o tom, oc se tam delo a za jakych okolnosti se dostala do ztraty nevim a tak to nemuzu soudit. Ja jsem volil prezidenta, takze me zajimalo, ktery z kanidatu je tuto funkci schopen plnit nejlip, z toho mi jednoznacne vysel Karel (a to mnohem driv nez nejaka medialni masaz zacala).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Bofors »

přesně jak bylo řečeno. kníže je jeden z hlavních zástupců dnešní vlády, která už jasně ukázala a dále ukazovat bude co je zač a proto toho hodného strejdu volit nejde. je dost schíza nesouhlasit s vládou a směřováním země a pak na hrad volit jejich čelního představitele. bohužel je to častý obrázek a když to někomu takovému řeknu tak čumí jak vejr.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od matysekul »

@Hardcam: To je ale přesně ta demagogie. Nevím co za tím stojí,ale Karel vzor slušnosti,ten za nic určitě nemůže.To ta nenávistná propaganda.Za všechno může čert Zeman a jeho bratři komančové.A když nám to nevyjde,budem všechny nazývat hlupáky,debily rudou lůzou atd.A když ani to nepomůže,začneme pomalovávat baráky"Za Karla".
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Politika a vše kolem ní

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem tu ale politicky omyly Zemana a ani KS vubec nezminoval. Od zacatku pisu, ze volim osobnost a reprezentanta statu. Dovolili jsme, Zeman si nasel svoji pulku, KS svoji bohuzel "mensi pulku". Nevim, proc se o tom dal bavit, neb volba je nemenna.
A nepsal jsem, ze Karel za nic nemuze, ano, dostal podnik do ztraty 140 milionu, stejne tak Respekt. A to samozrejme nebylo vse, takze si ted jeste shrneme Zemana? IMHO celkem o hovne, nemyslis?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“