automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

Nainštalovaný modul sa nedá odpojiť vypínačom. Vypánač len zabezpečí, aby sa späťaky nesklopili pri zamknutí auta. Môže to navodiť pocit vypnutia modulu, to je ale všetko. Modul je stále aktívny. Po nainštalovaní modulu po zhasnutí motora, alebo vytiahnutí kluča zo zapalovania, je originál tlačítko sklápania/vyklápania nefunkčné. :wink:

Takto funguje môj modul. Ten čínsky je možno iný....
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Příspěvek od darosh »

Ahoj,

Tak mi nejak uniklo že už se moduly dělat nebudou, tak si ho koupím od Číňanů. Už jste někdo koupený modul zkoušel na i30? Díky za info

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od lassev »

robertbulko píše:Nainštalovaný modul sa nedá odpojiť vypínačom. Vypánač len zabezpečí, aby sa späťaky nesklopili pri zamknutí auta. Môže to navodiť pocit vypnutia modulu, to je ale všetko. Modul je stále aktívny. Po nainštalovaní modulu po zhasnutí motora, alebo vytiahnutí kluča zo zapalovania, je originál tlačítko sklápania/vyklápania nefunkčné. :wink:

Takto funguje môj modul. Ten čínsky je možno iný....
Tím přerušení impulsu vypínačem jsem chtěl říci že se zrcátka nesklopí při zamknutí a ne že se odpojí modul jen jsem to špatně napsal. ](*,)

,, Po nainštalovaní modulu po zhasnutí motora, alebo vytiahnutí kluča zo zapalovania, je originál tlačítko sklápania/vyklápania nefunkčné" TAK PŘESNĚ SE CHOVÁ I ČÍNSKÝ MODUL -- jen nemá vyvedeny ty dva dráty na vypínač jako ten tvůj
Roberte řekl bych že ho opravdu asi někdo okopíroval podle tebe.
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Tak to je fajn zprava a pro Roberta usetreny cas a starosti. Jen me zarazi ze je tak maly zajem o tak suprovou vec. Osobne si to nemohu vynachvalit.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

Začínam tušiť, kto mohol ten "čínsky" modul dať na objednávku vyrobiť. Bol to super nápad, ale asi sa moc nevydaril. Predpokladám, že objednávka bola na 1000ks, čo by zodpovedalo cene, ale mám pocit že niekto precenil svoje schopnosti. :P

Inak, pre tých čo majú záujem odporúčam to kúpiť. Je to za super cenu a keďže to funguje presne ako môj modul, bude to fungovať pre všetky modely :hyu: (samozrejme to neplatí pre tých čo vo svojich autách už túto vychytávku majú) :wink:
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 18 srp 2015, 08:20, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od idam.i »

Robo na koho myslíš ? :?:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

idam.i píše:Robo na koho myslíš ? :?:
To si nechám pre seba :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od karelmrak »

Tak jsem si namontoval ten modul od číňana, už mě to stálo zrcátko! Vždycky couvu do garáže poměrně úzkým vjezdem a sklápím zrcátka. Zrcátka se tlačítkem sklopila a couvu, najedou rána - ona se za chvilku sama opět otevřou!!! Je to chyba nebo vlastnost modulu? Pokud ano, tak ho asi vyhodím!
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:Tak jsem si namontoval ten modul od číňana, už mě to stálo zrcátko! Vždycky couvu do garáže poměrně úzkým vjezdem a sklápím zrcátka. Zrcátka se tlačítkem sklopila a couvu, najedou rána - ona se za chvilku sama opět otevřou!!! Je to chyba nebo vlastnost modulu? Pokud ano, tak ho asi vyhodím!
To mi je ľúto, že máš takú smolu, ale prečo s tým ideš za mnou? Inak nechápem ako je možné, že by sa pri naštartovanom aute zrkadlá vyklopili sami po tom ako ich sklopíš vypínačom. Neviem si predstaviť ako by modul bol schopný fungovať naraz s pôvodným zapojením - teda použitím tlačítka. Reálne totiž nie je možné, aby sa zrkadlá naraz otvárali aj zatvarali.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od idam.i »

karelmrak,určite chyba konkrétného kusu. #-o Mám systém od R.Bulka a keď zrkadlá sklopím tlačidlo,tak ostanú sklopené.Navyše mám urobený vypínač a pokial chcem môžem systém jednoducho vypnúť.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja mam taky modul od Roberta jeden z prvnich a max. spokojenost. Jednou za cas pozoruji ze po vystoupeni z auta a bouchnutim dveri se sama sklopi ale jinak zadny problem a to uz ho nejaky patek mam.
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od lassev »

Já mám modul od čínana a zatím žádný problém =D>
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:Ja mam taky modul od Roberta jeden z prvnich a max. spokojenost. Jednou za cas pozoruji ze po vystoupeni z auta a bouchnutim dveri se sama sklopi ale jinak zadny problem a to uz ho nejaky patek mam.
To že sa skopia keď je zhasnutý motor je iné, ako keby sa vyklopili keď je naštartované a je stlačené tlačítko. TO NIE JE MOŽNÉ.

David, inak som hodne prekvapený, že sa ti späťáky ešte niekedy sami sklopia pri zabuchnutí dverí po tom ako si doplnil do modulu ten kondenzátor. :?
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od vipe »

darosh píše:Ahoj,

Tak mi nejak uniklo že už se moduly dělat nebudou, tak si ho koupím od Číňanů. Už jste někdo koupený modul zkoušel na i30? Díky za info

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk
Já ho mám od číňana a naprostá spokojenost.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Re:

Příspěvek od bony »

robertbulko píše:
bony píše:Ja mam taky modul od Roberta jeden z prvnich a max. spokojenost. Jednou za cas pozoruji ze po vystoupeni z auta a bouchnutim dveri se sama sklopi ale jinak zadny problem a to uz ho nejaky patek mam.
To že sa skopia keď je zhasnutý motor je iné, ako keby sa vyklopili keď je naštartované a je stlačené tlačítko. TO NIE JE MOŽNÉ.

David, inak som hodne prekvapený, že sa ti späťáky ešte niekedy sami sklopia pri zabuchnutí dverí po tom ako si doplnil do modulu ten kondenzátor. :?
To bude tim ze jsem.se.tenkrat do tiho nepustil ;-) ale vubec mi to nevadi dela to jednou za x mesicu a na fci to nema vliv.
Odpovědět

Zpět na „i40“