NOVE FORUM

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od mireceks »

myslim, ze to je hodne subjektivni. Spousta z nas byla hodne dlouho zvykla na neco a z niceho nic je to jine. Budeme si muset zvykat na urcite veci, ale jak si zvykneme, tak myslim, ze to bude zase pohoda ;) Je to jen otazka casu. a jak tu uz bylo napsane, ted se to bude vypilovavat urcite jen k lepsimu;)
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od vipe »

Jasně Milosh nic ve zlém. :wink: Jedna drobná připománka v minulé verzi se odkazy otevírali automaticky v novém okně a tady se otevíraj v tom stejném tudíš se přepíše, nedalo by se to někde přepnout? :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od rade622 »

milosh píše:Vazeni, kterym se to nelibi, prechod na nove forum byl nutny a myslim jej udelat drive nez treba na vanoce aspon si na nej do te doby zvyknete, phpbb2 konci stejne bych musel nahrat nove forum.
" Nemusím" - /cit z reklamy na Ebanku/
Jsou tu připomínky, které bys měl brát vážně. Pokud se rozhodne deset tahounů jako je Ivan se na to tady vy"s"kašlat, máš z toho fórum na úrovni diskuse na idnes a pak půjde kam, soudruzi - no do prdele- /cit Černí baroni/. Takže si uvědom, kdo ti dělá návštěvnost a orientuj se na ně. Ale je to tvůj boj a tvé požitky. Co ty mé náměty, aspoň odpověď prosím od někoho jiného než Vipeho.

Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
dragunov87
*
Příspěvky: 73
Registrován: 07 říj 2008, 06:24
Bydliště: Kobylí na Moravě / Skalica - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od dragunov87 »

no tak ja si myslim ze by sa mohla vest debata aj v trosku mirnejsim razu !! a ne hned ze se na to "vyseru" a pod. ja si takisto mysli ze zmena byla nutna a docala se povedla. treba si zvyknut. toto muj nazor.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Podle me vetsina lidi na internetu hleda informace a pokud budou mit avatar vlevo nebo vpravo je jim uplne jedno dulezity je obsah prispevky :wink:
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od vipe »

rade622 píše:.....Co ty mé náměty, aspoň odpověď prosím od někoho jiného než Vipeho.
Rade622
Už mlčím. :(
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

rade622 píše:Pár připomínek do toho plácání po ramenech, nemusíte souhlasit, mě se to ale tak jeví.
Atavar v levo je rozptylující, člověk čte zleva do prava a tak první mu padne zrak na
nesmyslně velký útvar s obrázkem, ale přitom chtěl číst příspěvek.
Dá se sice vypnout obrázek a animace, ale zase tam zůstává skoro čtvrtina stránky
prázdná.
Dát možnost v nastavení přesunout atavar s popisem do prava?
Mazání soukromých zpráv je zbytečně složité,
Označit zprávu, kliknout v nabídce na odstranit označené,
kliknout na přejít, kliknout na ano, kliknout na návrat do předchozího tématu.
Nestačilo by nastavit trvale v nabídce "smazat", "přejít" přejmenovat na "ano" nebo "provést" a pak vykonat požadované
s návratem do složky ihned bez čekání?

Větší popisky - většina klikala na - "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - teď přejmenované na
"Zobrazit nové příspěvky" utopené ve větě odkazů.První formulace se mi zdála výstižnější.
Proč když mám vypnutý flash se mi motá ta Rastyho kravina na monitoru, vím že je u něj v podpisu,
ale nešlo by to vypnout aniž bych musel vypínat celé podpisy?
Nešlo by když dá někdo "citovat" vypnout tam případný obrázek - v té citaci?
Naposled Xkrchnav s tím tvým pokusným. Tři citace a stránka je plná.
Celkový můj dojem je rozpačitý, staré fórum se mi zdálo být přehlednější - na první pohled, tady se
tak trochu ztrácím, ale vzhledem k tomu, že hned přecházím na nové příspěvky se to dá vydržet.
Rade622
- Moznost kazdemu nastavit avatar dle chuti nelze.
- Toto forum ma vice nabidek, podle me je to jen o zvyku, za mesic treba budes rikat neco jineho.
- Citace obrazku to je tema hodne diskutovane, zkusim to zjistit ale co jsem koukal v nastaveni nasel jsem jen moznost blokovat obrazky v podpisu. Kdo cituje prispevek myslim ze neni problem v ty citaci obrazek vyhodit.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od rade622 »

Takže se konečně vede normální debata, díky za odpovědi Miloshi.
Dragunov, nauč se číst, a pochopit psané. Já se jen snažím přesvědčit že kterýkoliv "maglaja" s 854 příspěvky typu " hezký nárazník.... špica šaltpáka ...
jak rozdělit rozdělovač.. něco mi tam klepe, asi zezadu, ale možná taky zepředu....je pro fórum naprosto nezajímavý, pokud odhlídneme od toho, že zvyšuje návštěvnost. Většina lidí sem chodí kvůli tomu aby se něco dozvěděla a poučila se, případně se poradila a poradit tady dokáže snad jen těch 10 lidí jako Ivan, Hujer a takoví. Pokud tu tito lidé nebudou, proč sem chodit? To můžu jít na kterýkoliv chat.
Proto bych chtěl apelovat na Miloše na něm teď nejvíc záleží, ptej se lidí, kteří jsou tu odborníci, těm vyjdi vstříc. A Ivanův tón se mi skutečně vůbec nelíbil.
Rade622

jako podpis si asi dám- " Ne každý kdo s Tebou nesouhlasí je Tvůj nepřítel."
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
dragunov87
*
Příspěvky: 73
Registrován: 07 říj 2008, 06:24
Bydliště: Kobylí na Moravě / Skalica - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od dragunov87 »

uz radsej mlcim, zozeniem si tu co potrebujem a nebudem sa o nic ine starat. dakujem !!!
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od cypisek »

Milosh: nejde v hlavnim menu u modelu krom toho od koho je posledni příspěvek dát tam jak bylo předtím i "téma" ???
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Ted jsem koukal ze jde nastavit take druhy styl ktery je skoro stejny jako ten stary puvodni, souhlasite stim nebo mam nechat tento modry?
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od mireceks »

milosh píše:Ted jsem koukal ze jde nastavit take druhy styl ktery je skoro stejny jako ten stary puvodni, souhlasite stim nebo mam nechat tento modry?
Pokud se ti s tim chce "hrat" tak ho zkus nahodit, uvidi se, jake budou reakce :wink:
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Vita »

milosh píše:Ted jsem koukal ze jde nastavit take druhy styl ktery je skoro stejny jako ten stary puvodni, souhlasite stim nebo mam nechat tento modry?
Uprime taky bych byl radsi, kdyby forum vypadalo jako driv ... vcetne funkci a jejich rozmisteni .... ne ze by se na tento novy styl nedalo zvyknout, ale jestli je moznost zachovat puvodni rozlozeni a ty pises, ze ano, tak myslim, ze za pokus by to stalo ....
Zpet se vratit da vzdy ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Yurii »

Ja bych byl 100% pro aby se vratil alespon z casti puvodni vzhled fora... Nepovedlo se mi prijit na to, jak presuout ve svy moderatorsky pravomoci nepatricny vlakno do jine sekce :(
Nebo puvodni vzhled pridej jako volitelny a budeme si moct kazdy vybrat jak to chceme... nemelo by to byt nic tezkeho ;)
Rozhodne bych ale pri kritice techhle zmen bych volil trochu volnejsi tempo a nepouzival bych moc extremisticky vyrazy...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Tak jak, je to trosku podobny starymu foru? :wink:
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“