Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od LongStar »

a kolik to ted jede?
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Pripada mi ze furt stejne :)Jen vic ramusu. Jako max 200Km/h kdyz vezmu rovinku a ne moc dlouhou. Ty tam jsou hned. Dal uz je to pak o nicem 200-210 se tahne jak med a do tech 240Km/h co to sice jede a je tam omezovac to ani bez kopce nedotlacis. Uvidim jestli se zadari chip aby to tam davalo vice benzinu.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od Borek »

Chlapi,nechtěl jsem vám brát optimizmus z různých sportovních filtrů,tak jsem to tady jen pročítal.Sám používám v origo boxu bavl.vložku,ale když vidím jak nízko máš tu hrušku-to bude nasávat tuny bordelu jako vysavač :roll: .Poradím ti jednu věc-napiš Rastymu,ten měl podobný filtr jako ty(umístěný daleko výš-u motoru)a jak dopadl,tady nebudu šířit.Napiš mu,ať máš představu,jak skončí tvůj motor :( Nepíšu to abych tě strašil,spíš abych ti ušetřil RANEC peněz.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

no tak to by zaujimalo aj mna ako to bolo ? ak to teda nieje tajne ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od LongStar »

a jak dopadl?
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

inak ako tak kukam tak je to fakt strasne nizko , vedsinou ked som videl CAI na coupecku tak boli hned umiestnene za baterkou v takej istej vzske ako baterka
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Nad tim bordelem uz jsem taky samozrejme premyslel, tak zkusim dat nejaky to pletivo jemny nebo neco takoveho za celej naraznik v predu. No zajimalo by me taky jak dopadl rasty. Tak ono ja ten puvodni filtr nevyhodil a mam ho cely. Ale co jsem se tak nejak koukal na netu tak on to ma kazdej az dole pod svetlem takhle jako to mam ja. Mrkal jsem na Injen a Fujita.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Tak sem procetl to co se jakoze stava, vetsinou psali ze motor nasal vodu pokud meli CAI. Takze staci si udelat na zimu nejakej plech/plast kterej se tam hodi do te diry aby to nenasavalo hnedka to co tam je ale to co tam doleze pres podbeh a okolo. Nicmene jsou tam i lidi kteri stim jezdi dele nez rok a nic. Stim ze doporucuji jakejsi kit od KN na cisteni a namasteni filtru.

Je to ono borku to cos myslel?


Edit: Takze jeste behem dnesniho vecera jsem si stim jezdil a vzhledem k tomu ze tam je jeste takovej malej kousek tak mam takove tuseni ze z toho pujde udelat SRI misto CAI. Takze bych na zimu jezdil s SRI a pres leto na CAI kvuli te vode. Jinej problem jsem stim nezjistil.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od Borek »

Vodu vem čert,to je prkotina.Spíš prach,hrubý prach,hodně hrubý prach...Rasty ho měl,jak tady někdo psal,za baterkou a když mě říkal,co všechno skrze tenhle filtr nasál a jak dopadl [-o< .Zeptej se přímo jeho.Nechci tady psát o autech jiných nic,co by nechtěli,ale máš lepší,když ti o montáži řekne své dříve než....Snad se nebude zlobit,že vás na něho takhle odkazuji,ale má s filtry myslím velké zkušenosti. Když bude chtít,tak sem sám napíše nebo kdo chcete radu z provozování těchto "hrušek" bez origo boxů,tak mu písněte.
Měli jsme spolu pokec v HK ohledně předních světel(vyndával jako první ty oranž.krytky blinkrů,tak jsem to chtěl vidět bez nich).Na jeho tmavě modré barvě,to předek auta rozšířilo(celá stříbrná světla)a vypadalo to moc,moc pěkně.Tak jsme se při té příležitosti bavili i o tomhle filtru,co tam má.Je to už přes 2 měsíce a nebýt té fotky s filtrem u země,tak bych sem nic nepsal.Ale máš lepší,když ti někdo včas řekne,jaké to má mínusy.
Jak jsem psal,používal jsem sport.vložku v origo boxu asi 2 roky(to relativně nesmyslné dlouhé svislé :!: nasávání do boxu,které jde pod auto a vrátí se zpět před baterku,odkud nasává vzduch(hrdlo sání je navíc otočeno k baterii,proti směru jízdy), tam není jen tak.Když jsem se vrátil domů z pokecu,tak jsem bavl.vložku dal do skříně v garáži a vrátil se zpět k origo papíru.Vím,že tady hned někdo napíše jak má skvělý sport.filtr,přes který projde jen ten nejčistčí vzduch a odporovat mu nebudu(o takovém zázračném filtru,který propustí maximum "čistého"vzduchu a žádné nečistoty,už tady diskuse s nějakým Slovákem s Coupe byla :roll: ).Z toho důvodu to sem nepíšu,ale Dantasíka znám osobně(a na filtr se chystá i Dede)a protože je to dobrý chlap,tak by bylo škoda ho (i další)neodkázat na zkušenosti člověka,který už má tyhle "přímé" hříbky odzkoušené.
Sport.vložka do origo boxu na životnost motoru nebude mít velký vliv,ale tyhle filtry už je jiná hudba,tam už bude hlavně výběr umístění filtru hodně důležitým faktorem.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

borku to teraz chodis na papierovom filtri ? , kvoli comu si vlastne dal naspet ten papierak ta bavlna prepustala , alebo si nebol spokojny ?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Borku vis ze si vzdy necham poradit. Jenze s psanim SZ to vidim blede pac vetsinou mi nikdo neodpovedel az na ty lidi kteri semnou byly domluveni :) Ten prach je celkem zvlastni zatim jsem nenarazil na zahranicich forech na nic vic nez na hydrolocking coz tam davali jako hodne zavaznej prob. Tak uvidime zkusim pak rastymu napsat jak dopadl.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od matysekul »

zatim jsem nenarazil na zahranicich forech na nic vic nez na hydrolocking coz tam davali jako hodne zavaznej prob.
No nechci vidět,jak ten filtr bude vypadat,pokud se s ním projedeš v dešti po dálnici.A nemusí to být jen dálnice.Jsem zvědavý,jak ti prochcaný filtr bude filtrovat vzduch.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
moukes
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008, 18:05
Bydliště: Račice nad Trotinou

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od moukes »

Na podzim jsen čistil filtr a skoro žadný nečistoty. Brácha na Meganu měl filtr u země a byl plný bordelu. Jinak na zimu mám origo. Krásný zvuk za 350 Kč.
Přílohy
FF.jpg
FF.jpg (85.18 KiB) Zobrazeno 1027 x
Hyundai Getz 1.1, r.v. 2002
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od LongStar »

matysekul píše:
zatim jsem nenarazil na zahranicich forech na nic vic nez na hydrolocking coz tam davali jako hodne zavaznej prob.
No nechci vidět,jak ten filtr bude vypadat,pokud se s ním projedeš v dešti po dálnici.A nemusí to být jen dálnice.Jsem zvědavý,jak ti prochcaný filtr bude filtrovat vzduch.
tak ten filtr by mel byt impregnovan nejakym olejem:) aby neprosla zadna voda:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od Borek »

Laxo18 a Dantasík-napíšu vám SZ.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE“