Prosím poradte s výběrem nové SANTY FE

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Safra Leo,zapomínáš na strejdu Borka :shock: a ostatní příbuzné(teta Meredith nebo strejda Ignorek.... :lol: ).Neříkej,že se ti po nás nestýská. :roll:
No jasně,taťka je taťka(to ty buchty)-Farmář ví jak na to. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No jo strejdo, neboj myslím na celou rodinu a těším se až se zase uvidíme.
Zatím se měj sporťáku.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
luboš

sraz

Příspěvek od luboš »

Nevím o jakém srazu je tu řeč. Co jsem se stal majitelem Santa Fe dostávám každoročně (od. r. 2004) pozvánku na "Hyundai off road day". Těch už ale bylo víc než jeden. Loni se konal v Moravském krasu. Bylo to,tuším, někdy v květnu. Zatím jsem se ani jednou nezúčastnil. Zúčastňujete se někdo těchto "dnů"? A stojí to za to? Jezdí se hodiny po cestách a necestách a plní se různé úkoly. Nevím jestli by mě zrovna tohle bavilo. Už mi není dvacet ani třicet ...
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Luboši, klid.
My tady žádné oficiální srazy typu miss mokré triiko nemáme, což je možná škoda, ale zatím jsme se šešli jen jednou a jednalo se čistě o pár nadšenců z Hyundai klubu. A jak píšu SANŤÁK jsem byl jenom já. Není to nic oficiálního a ani nebyl žádný program, jen jsme se tak sjeli na letišti v Chrášťanech. Dál myslím, že nic nebylo, ale to si nejsem jist, jsem ale přesvědčen o tom, že sraz zase bude a bude to moc prima. Vše se všichni zase dozvíme přes stránky.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Jan

pro Zdenka 76 špk

Příspěvek od Jan »

V pátek 3.března by měl p.Talanda dovézt do špk autosalonu novou SANTU FE - tak se přijed podívjavascript:emoticon(':roll:')
Rolling Eyesat......................
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Díky, zajdu se podívat. I když u Talandy jsem nekupoval, nemám k těm prodejcům co nabízejí více značek moc důvěru, nerad bych tam dojel za 3 roky a oni už třeba Hyundai nedělali. Zcela náhodou jsem se o tom bavil s chlapíkem z leasingovky, ptal se mě totiž, proč jsem to nekoupil u prodejce v Šumperku. No a právě mi říkal, že je to takové specifikum Šumperka, že většina lidí z tohoto regionu kupuje Hyundai mimo Šumperk.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Jan

odpověd pro zdenka 76

Příspěvek od Jan »

Já osobně rovněž nechci zde v Špk to řešit ono to je zde jako na vesnici vše se jen okecává a rozkecává, ted v 18 HOD. jsem náhodně dostal pozvánku na 3.3. do Olomouce,tak tam zajedu. Já jsem zde v špk byl minule a keci a mluvení poslouchat.........................jedu Olomouc.4au :arrow:
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Mám z Olomouce a byl jsem s jednáním maximálně spokojenej, taky servis vypadá velmi dobře vybavenej a posbíral jsem příznivé reference od několika lidí, co si tam auto kupovali
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
XsPaCe
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 úno 2006, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Počítačem

Příspěvek od XsPaCe »

Ozawa píše:Je taky dost škoda, že když se potkají dvě SF, tak pokud se lidi neznají, tak se většinou jako trubky ani nepozdraví - možná mám starou školu, ale možná bychom měli ne?
Svého zastaralého Santu jsem zakoupil 04/2001....takže tak do poloviny 2003 jsem zdravil, ale tady v Čechách jsem si pak začal připadat jako Průša(úchyl :oops: )Ostatní neodpovídali, divně se tvářili atd.... :?
Ozawa
*
Příspěvky: 89
Registrován: 29 led 2006, 17:00

Pro XsPaCe

Příspěvek od Ozawa »

No tak to jsme přesně my.... Je to škoda. Možná kdyby byla nějaká nálepka pro ty SFéčkaře, kterým není úplně jedno jak a čím jezdí, abychom se poznali. Třeba až bude nějaký sraz, tak se něco dohodne.... :P
Santa Fe 2,7V6
Subaru Forester 2,5 XT Aut.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Já jsem taky pro zdravení, SF není takový běžný auto, takže jsem vždycky rád když nějakýho potkám. Předtím jsem měl Omegu (taky jich tady moc nejezdí) a když jsem nějakou viděl, říkal jsem si "á ségra, zdravím".
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Jo já jsem taky pro, ale měli bychom mít nějaký samolepy abychom se identifikovali. Nerad bych vypadal jako tydýt když budu na někoho v Praze mávat a blikat a on si bude myslet, že jsem Průša.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Ozawa
*
Příspěvky: 89
Registrován: 29 led 2006, 17:00

Samolepy

Příspěvek od Ozawa »

Chtělo by to už tedy jen dobrého grafika pro návrh samolepy. Kde by měla být umístěna? Zadní sklo a předek. Na předním skle je ale tuším nějaký problém s policajty nebo ne? Měla by být také výrazná, aby to člověk identifikoval při jízdě v protisměru.....
Santa Fe 2,7V6
Subaru Forester 2,5 XT Aut.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No na to asi bude mít každej svůj názor. Myslím, že bych to nechal na vlastním rozhodnutí. Já osobně auto nemíním polepit nějakejma plachtama s nápisama ať už jde o Hyundai club, nebo cokoliv jinýho.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Martin2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 led 2006, 21:09
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin2 »

Dneska jsem koukal, že na tipcars.cz se konečně dostali na Zdeňkův dotaz. Jenom nevím co odborníci myslí tím líným a neochotně se vytáčejícím motorem u 2,4i??
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“