Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

zkusili by jste to??

ano
4
13%
ne
27
87%
 
Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Nio96 »

Ale tady píšete, že se mu "rozpadne" auto.. :). V tom případě ty tablety fungujou i když jen jako placebo efekt.. :) a polyká se s tvrdým :D
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Nio96 »

A už vidím "tchýni" jak jezdí na spotřebu, když benzín a celkově celý auto jí hradila firma.. :)
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

Nio96 píše:Ale tady píšete, že se mu "rozpadne" auto.. :). V tom případě ty tablety fungujou i když jen jako placebo efekt.. :) a polyká se s tvrdým :D
jj ja vim taky jsem to honem opravil hned kdyz jsem to uvidel - jeste nez jsi to stihl napsal - ale stihl jsi to uz videt :oops:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam1 píše:Taky jsme tyto tablety testovali,no spotreba se snizila tak 1,5l auto bylo tiši a živejsi jak se zdalo a bylo to lepsi a lepsi porad je pouzivame a uz je spotreba mensi o 2litry i vic,vřele doporučuju koupit

co tohle ma znamenat? :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Nio96 »

black_sheep píše:
Nio96 píše:Ale tady píšete, že se mu "rozpadne" auto.. :). V tom případě ty tablety fungujou i když jen jako placebo efekt.. :) a polyká se s tvrdým :D
jj ja vim taky jsem to honem opravil hned kdyz jsem to uvidel - jeste nez jsi to stihl napsal - ale stihl jsi to uz videt :oops:

Když jsi se přiznal, tak já taky.. :D všimla si toho přítelkyně.. :oops:
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Uživatelský avatar
Nio96
**
Příspěvky: 308
Registrován: 09 led 2009, 19:13
Bydliště: Větřní (Český Krumlov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Nio96 »

black_sheep píše:
Hardcam1 píše:Taky jsme tyto tablety testovali,no spotreba se snizila tak 1,5l auto bylo tiši a živejsi jak se zdalo a bylo to lepsi a lepsi porad je pouzivame a uz je spotreba mensi o 2litry i vic,vřele doporučuju koupit

co tohle ma znamenat? :roll:
Nějakej nadšenec.. :D
Moje:
Getz 1.4 16V Dynamic - 71,3KW Blue Onix(modrý interiér)12/2008
My Car: http://www.hyundaiclub.eu/car_detail.php?id=245
Přítelkyně:
Renault Clio II 1.4 RXE - 55KW hnědá metalýza
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Tringi »

maxpower píše:1)nikomu ty tablety neposkodili auto
2)ten kdo tvrdi, ze ty tablety nefunguji, tak je nikdy nezkusil
3)kdo je zkusil, ten tvrdi ze funguji

Takze sem si objednal zkusmo 10 tablet za 440kc s postovnym a vyzkousim je :wink:
Tak sem teda zvedav, ted mam dlouhodobou spotrebu na kazde nadrzi 5.85L/100km. (mesto a kratke trasy).
Můžu přidat své dva haléře do diskuze?

Ačkoliv jsem nic takového nikdy nevyzkoušel tak samozřejmě nemůžu říct, že tohle zrovna nefunguje, ale viděl jsem desítky jiných zaručných způsobů od roztáčení vzduchu a/nebo paliva (které mimochodem u karburátorových motorů před čtyřiceti lety opravdu pomáhalo) až po různá aditiva, která se nakonec proměnily v nesmysly, lži a placebo efekt, abych tomu nevěřil. Prostě zkušenost. Ale svůj názor neprezentuju stoprocentně, nějakou tu rezervu v podobě pár procent je vždy lepší si nechat.

Proč si myslím že nejde o funkční výrobek: Kvalita prezentace tomu nenapovídá, způsob distribuce tomu nenapovídá, to že už dávno nejsou odkoupeni nějakou "značkou" tomu nenapovídá, a konečně ani zmíněné názory na diskuzích tomu nenapovídají.

Ke tvým bodům:
ad 1) U mnoha podobných teleshoppingových aditiv byly prokázány mikroskopické částečky nerozpustné v benzínu, ty pak prochází všemi částmi a jemně brousí. Koneckonců takové částečky jsou i v běžném benzínu, dostávají se do něj vzduchem a do motoru i jinými cestami, jako třeba sáním. Tohle jemné broušení je pak postupná zkáza motoru. Jenže každý je používán a ošetřován jinak a těžko se s nimi budeš soudit, že tvůj motor by najel ještě 300 tisíc, a kvůli jejich aditivu to bylo jenom 150 tisíc.
ad 2) Zdravá nedůvěra.
ad 3) Psychologický efekt po nákupu. Většina lidí, když koupí špatně nebo někomu naletí, tak to nechce přiznat a být za blbce. Další je pak zmíněný placebo efekt, kdy člověk na to podvědomě méně šlape, aby sám před sebou obhájil tu investici.

Ale třeba se mýlím a funguje to. Jsem zvědav s čím příjdeš, opravdu. Ale ještě jedna poznámka: Kolik tablet se hází do jedné nádrže? Na kolik to vyjde v součtu? Tablety + nafta? Nevyšlo by nakonec levněji jezdit za víc, ale neutrácet za tablety?
Naposledy upravil(a) Tringi dne 27 čer 2009, 21:46, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Pavel M »

Asi nějakej průša Hardcam1,jak je to dlouho,o tady byl ten minulej blb co se vydával za někoho Harde víš o čem mluvím synku.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

admin muze docela snadno overit identitu jedince na zaklade IP adresy. bude urcite shodna s nejakou ze clenu..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
maxpower
*
Příspěvky: 67
Registrován: 31 bře 2008, 00:41

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od maxpower »

spotrebu mam nekolik mesicu po sobe, co to merim pres nadrz, presne na setinku 5.85L/100km, takze myslim, ze placebo efekt u me muzeme vyloucit
Getz 1.5 CRDi r.v. 2003
chiptuning z 60kw/182NM na 80kw/228NM
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

:lol: stejne tomu neverim. az bude jeden z bodu co jsem rekl platit, pak klidne zmenim nazor. ale takhle urcite ne :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

tady je neco podobnyho, navic, alespon "oficialne" prodavanyho - obcas se to da potkat i na benzine:

http://www.youtube.com/watch?v=2jbcCr2l ... re=related

pokud umite alespon trosku anglicky, myslim ze nebudete mit problem slyset vysledky.. je to vsecko jedna velka :^o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od black_sheep »

masakr! to je komedie..

http://www.youtube.com/watch?v=KHHMtc15 ... re=related

mimochodem - vy kdo tomu verite - kolik jste usetrili korun snizenou spotrebou po odecteni nakladu na ty kapsle? :mrgreen: :mrgreen:

hmm tomu rikam promysleny prodejkvalitniho produktu: http://www.youtube.com/watch?v=d3aEoaOjL5I
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od delphino »

placebo efekt neni na skodu, pokud na to vedome slapes mene, abys potvrdil ten svuj "nakup" a mas tak mensi spotrebu. Tak to vlastne splnilo ucel, muzu srovnat treba s feromony xD, muj kamarad si koupil lahvicku feromonu(latka,ktera pritahuje zenu k muzi:)) asi za petikilo a od te doby se neboji treba holku oslovit a to predtim neumel,ale ted ma feromony,tak si veri a jistejsi. i kdyz to je placebo, ucel to splnilo.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tablety FFi MPG-100 slysel uz to nekdo

Příspěvek od Hardcam »

Kterej chudak dospel tak daleko, ze zkousi psat za me?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“