Komfortní blikání - trojblik

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
marcer
*
Příspěvky: 91
Registrován: 30 říj 2008, 18:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od marcer »

Gandalf píše:Vilda: super snímek :)
Jinak, jak už bylo řečeno, každá taková technická pomůcka je věc dvojsečná - 1000x pomůže a pak může nechtěně i uškodit. Každý si to musí rozhodnout sám, já osobně bych konkrétně trojblik nechtěl a to jsem myslím poctivý "blikač" :) Ale je i spousta pomůcek, které v této oblasti velmi oceňuji, takové ESP (vypínatelné) je úžasná věc. Měl jsem možnost si to vyzkoušet na uježděném sněhu a nechápal jsem, to samé TC, ale i jednodušší "hlouposti" jako třeba automatické sklonění bočního zpětného zrcátka při zařazení zpátečky...
To automatický sklápění zrcátky při zpátečce by se mi docela hodilo. Občas si ho skloním při parkování a druhý den, když předjížím, tak vidím, že nic nevidím :)
Hyundai Accent 2007, 1.4 16V DOHC, Celadon blue - Přenecháno mamce => nabouráno
Peugeot 407, 3.0 V6 155kW, Bílé zlato - Prodáno
Renault Megane III 2010, 1.6 16V, Červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od cert »

Koukám se to pěkně k trojbliku rozjelo... :)
... ale pořád mi nikdo nepopsal, jak to teda vlastně funguje a jestli to je stejný jako u VW jak jsem to popsal výše :(
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od mirpie »

každej trojblik bude fungovat stejně ne??Stejně jak funguje každé ABS stejně
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od cert »

mirpie píše:každej trojblik bude fungovat stejně ne??Stejně jak funguje každé ABS stejně
no právě že ne...
u některých aut, to prostě pustíš a nemáš šanci to vypnout jinak než zacvaknutím do aretace. U VW co jsem zkoušel to jde tak, že o páčku klepneš a spustí se trojblik, pokud ale páčku podržíš jakoby přes jedno bliknutí, tak to bliká jen tak dlouho, jak dlouho jí držíš a žádný trojblik se nekoná... už jsem to tu psal
Pokud by to takhle bylo, tak do toho jdu, pokud to vypnout nejde, tak to nechci... a proto se tu ptám :idea: .
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2047
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od milosh »

Zdar, nevim zda by to slo z Oplika do Hyundaie ale ja uz modul mam doma a co nejdrive montuji, cena lidova =D>

https://www.astra-g.cz/trippling-funkci ... lach-opel/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od cert »

milosh píše:Zdar, nevim zda by to slo z Oplika do Hyundaie ale ja uz modul mam doma a co nejdrive montuji, cena lidova =D>

https://www.astra-g.cz/trippling-funkci ... lach-opel/
:hyu: to nabízí jako origo příslušenství a auto mám 5 měsíců starý, tak aby nebyly připomínky ohledně záruky...
ale funkce a ovládání je tam pěkně popsaný, takovou informaci bych rád od někoho, kdo má ten originál od :hyu:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od rokolo »

Vilda píše:Rokolo : Takhle se tváří člověk když je v práci :D a nejhorší na tom je, že si ten ksicht sebou bere i domů :| Já se začnu tvářit vesele, až po dvou - třech dnech volna a pak jdeš do práce a je to zase v háji :P
Tak tomu naprosto rozumím a jsem rád, že jsi to vzal s humorem...... :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od Vilda »

To cert: U Mercedesu trojblik vypnout nejde, tím myslím, že samotná funkce nejde deaktivovat a jakmile ho zmáčkneš, tak taky ne .... prostě dobliká

To Rokolo: Jedině s humorem :D jsem veselej člověk a z tý fotky to vyloženě čiší ... držka alá žaludský eso :P
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Tak ten trojblik sa dá objednať a stojí okolo 43 €.
Asi si to dám namontovať.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od Gandalf »

Teď jsem pár dnů jezdil se současným modelem Golfa a trojblik tam na mě působil dost příjemně, zvykl jsem si na něj rychle a bral ho za chvilku zcela automaticky. Jen se mi, upřímně řečeno, nechce kvůli tomu navštěvovat servis a ještě k tomu vysolit nemalou částku... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Dám to namontovať pri 2.garančke, ktorú mám o mesiac, takže dve muchy jednou ranou. Ten trojblik chválil aj kolega, čo má fábiu, že je to dobrá vec. No a peniaze...boli a budú, len nie v tých správnych rukách :-k Nedal som si ani elektróny, ani tmavé sklá,...tak si dám trojblik.
Už som sa definitívne rozhodol.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od cert »

palčo píše:Dám to namontovať pri 2.garančke, ktorú mám o mesiac, takže dve muchy jednou ranou. Ten trojblik chválil aj kolega, čo má fábiu, že je to dobrá vec. No a peniaze...boli a budú, len nie v tých správnych rukách :-k Nedal som si ani elektróny, ani tmavé sklá,...tak si dám trojblik.
Už som sa definitívne rozhodol.
Fajn, pak sem prosím Tě napiš, jak to funguje (ve smyslu jak jsem psal výše). Dík.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Samozrejme, že napíšem. Dúfam, že s tým budem spokojný.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Tak, trojblik je namontovaný. Mne to vyhovuje, len si musím zvyknúť-bol som naučený zapínať páčku do polohy zapnutých smeroviek a potom ju vypínať. Teraz je to podľa mňa super. Ťuknem do páčky a smerovka zabliká trikrát. Ak sa pomýlim, tak ťuknutím na opačnú stranu, tá zruší trojblik a preblikne. Ja som spokojný. :D/
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od johnkk »

palčo píše:Tak, trojblik je namontovaný. Mne to vyhovuje, len si musím zvyknúť-bol som naučený zapínať páčku do polohy zapnutých smeroviek a potom ju vypínať. Teraz je to podľa mňa super. Ťuknem do páčky a smerovka zabliká trikrát. Ak sa pomýlim, tak ťuknutím na opačnú stranu, tá zruší trojblik a preblikne. Ja som spokojný. :D/
mozes napisat co ta to stalo , kolko trvala montaz a kde si si to dal montovat?
Dik.
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“